Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agenttom

Odtwarzacze mp3/mp4

Polecane posty

Ja mam pewnien problem z odtwarzaczem Sony NWZ-B133. Otoz po podlaczeniu go do usb odtwarzacz jest wykrywany, ale nie jako dysk. Moge go tylko otworzyc za pomoca winampa/mediaplayera. Jezeli bym chcial cos dograc to nie da rady. Dodam, ze odtwarzacz jest nowy i nic na nim nie ma, wiec wrzucic cos tam musze. Z gory dzieki wszystkim za opinie, sugestie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam SP2, zaden blad sie nie wyswietla. Odtwarzacz jest wykrywany przez system tylko nie jest traktowany jako dysk, nie mam opcji otwarcia go. Dodam, ze kumpel mial ten sam problem i to chyba z takim samym odtwarzaczem (musze sie go dopytac jeszcze czy na pewno to byl ten Sony) i nic nie zrobil. Chyba na laptopie zaczal mu wykrywac dopiero i zrzucal z kompa na pendrive, z pendrive na laptopa, i z laptopa na odtwarzacz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory Panowie, ze przerywam dyskusje, ale mam pytanko. Oplaca sie kupowac mp4 jesli nie wyjezdza/jezdzi sie zbyt czesto (praktycznie wcale)? Poza tym szukam mp3 w cenie okolo ~130zł z dobrym bass'em i mocnym dzwiekiem (co do tych dwoch to bardziej zalezy od mp3/mp4 czy sluchawek?). Slyszalem ze Sansa Clip jest dobra, ale doloze okolo 100zl i mam mp4 z pentagrama(i tu pytanie z poczatku posta). No i oczywiscie jakie sluchawki wziac ... za 40zl z Creative'a w tym stylu Creative czy cos tanszego z lepszym efektem znacie? tak do 40zl zeby bylo najlepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eon cineo- mój brat ma, w sumie beznadzieja jak na to, czego się można spodziewać, ale nie jest to jakiś drogi odtwarzacz. Dźwięk to raczej porażka, ale jeśli nie jesteś audiofilem to przyzwoicie. Dużą zaletą jest bezpośrednie odtwarzanie avi, pisali z resztą o tym odtwarzaczu w cda. Jeśli zależy ci na filmach to nie znajdziesz wiele lepszego sprzętu, zwłaszcza za tę cenę- jeśli nie, kup zwykły mp3- lepsza jakość dźwięku i obsługa.

Tak na marginesie wszystkie małe urządzenia mają problemy z potężnymi kodekami i tu nie jest inaczej (gubi klatki i jeszcze druga wada której nie umiem nazwać, coś jak schrzaniony vertical sync). Ale większość ludzi i tak tego nie dostrzeże więc nie ma co się przejmować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz polecić coś co zaspokoi audiofilskie zapędy? Tak do 300zł, ale fajnie by było, jakby można było zdjęcia obejrzeć(filmy też by się nadały), e-booka przeczytać... No i żeby pamięci było sporo :P No ale możesz też polecić jakieś MP3, może się zdecyduję :P

PS - W którym CDA było o Cineo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I może jeszcze głośniczki 5.1, transmiter fm kilka zainstalowanych gierek, oczywiście dotykowy wyświetlacz z funkcją multi-touch...

Nie znam się na audiofilskim sprzęcie, ale pewnie audiofile uważają, że im więcej funkcji tym gorsza jakość dźwięku. Za 300 raczej nic super nie dostaniesz ale nie martw się- prawdopodobnie i tak nie ostrzeżesz różnicy, więc po co przepłacać :D

Osobiście polecam sprzęt sonego, mam model NW-S705F, zwłaszcza słuchawki dobre, nie takie badziewia jak zawsze dodają byle zbyć.

ad PS nie wiem, nie mam tego numeru, zapytaj redakcję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vedia v39

http://www.mp3store.pl/,Odtwarzacze%20flas...57334012729.htm

Może nie jakiś super nowy, ale bardzo porządny plejer. Bardzo fajny dźwięk i niezły ekran. Więc i ucho i oko będzie zadowolone :) Ew. jeśli nie pasuje ci dotykowy ekran to Meizu M6.

---

Jeśli wolisz większą pojemność

http://www.mp3store.pl/,Odtwarzacze%20flas...39934110529.htm

Ekranik niezły, dźwięk przyzwoity.

---

http://www.mp3store.pl/,Odtwarzacze%20flas...33409210702.htm

O tym za dużo nie wiem, ale podobno całkiem niezły.

---

http://www.mp3store.pl/,Odtwarzacze%20flas...42979012436.htm

Jeśli olejesz oglądanie filmików to będzie to bardzo dobry wybór. Fajnie gra, bardzo wygodny w obsłudze i jest to jeden z niewielu godnych uwagi plejerów zasilanych na paluszki.

---

Spośród plejerów do których linków nie chciało mi się szukać :P możesz rozejrzeć się za wszystkim od Vedii (poza T8), Cowon iAudio F2 i Cowon iAudio 7 i plejerami Sony z serii A8xx (do tych ostatnich dodają bardzo fajne słuchawki. Takie naprawdę bardzo fajne :P ).

Sory Panowie, ze przerywam dyskusje, ale mam pytanko. Oplaca sie kupowac mp4 jesli nie wyjezdza/jezdzi sie zbyt czesto (praktycznie wcale)? IMO nie bardzo. Ja się filmikami na moim V39 podniecałem może z tydzień. Jeśli nie spędzasz dużo czasu w podróży to imo nie warto się tym przejmować. Poza tym szukam mp3 w cenie okolo ~130zł z dobrym bass'em i mocnym dzwiekiem (co do tych dwoch to bardziej zalezy od mp3/mp4 czy sluchawek?). Slyszalem ze Sansa Clip jest dobra, i dobrze słyszałeś ale doloze okolo 100zl i mam mp4 z pentagrama(i tu pytanie z poczatku posta). Pentagram śmierdzi :P Jak już kupować mp4 to coś markowego :P No i oczywiscie jakie sluchawki wziac ... za 40zl z Creative'a w tym stylu Creative czy cos tanszego z lepszym efektem znacie? tak do 40zl zeby bylo najlepiej. Jeśli zależy ci na dobrym dźwięku to trzymaj się z daleka od epek... Jeśli zależy ci na basie to EP-630 dostarczą ci go b. dużo (i tylko jego). Wybór należy do ciebie. I uważaj na podróbki epek na Allegro :) A poniżej 40 zł to nie ma chyba nic wartego uwagi. Za 50-60 zł można mieć HJE-200 lub SHE-9500 - to dobre słuchawki w swojej cenie. Ostatnio pojawiły się też jakieś nowe modele w tym przedziale cenowym ale o nich się nie wypowiem bo sam na razie nie wiele wiem :P

Na koniec jeszcze tylko przypomnę (po raz kolejny): słaby odtwarzacz ze słabymi słuchawkami zagra jak kupa. Super wypaśny odtwarzacz z tymi samymi słuchawkami zagra praktycznie tak samo... Wniosek: jak chcecie wydać na sprzęt grający więcej kasy to lepiej kupić tańszy plejer i jakieś fajne słuchawki niż wypaśny plejer i potem słuchać na stockach -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiofilem nie jestem, ale jednak zależy mi na jak najwyższej jakości. Odtwarzacz chcę kupić z 3 powodów:

1) Mój w300i obsługuje karty max 2GB(dla mnie to za mało)

2)Bardzo szybko pada w nim przejściówka, więc jakby zliczyć ile razy kupowałem nową, to całkiem pokaźna sumka by wyszła.

3)E-booki i filmy *.*

Co do słuchawek, to planuję muszlę Creativa[LINK]

Muszle dlatego, że wiecznie mi zimno w uszy, nigdy nie wiem gdzie palnę kanałowe no i powód najważniejszy - będę ich używał też przy PC.

Jak już wiecie co mi na sercu leży, to odpowiedzcie na jedno pytanie:

Czy Cineo z tymi słuchawkami będzie brzmiało lepiej niż moje SEw300i? Jak tak, to biorę ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gofer

Co prawda słuchawek, które podałeś nie znam, ale obstawiam, że taki zestaw zagra lepiej od tego fona :) Ale zawsze jest jakieś "ale":

-nie wiem czy nie lepiej zmienić Cineo na Vedię C6 - to to samo, jedno i drugie produkowane w Chinach tylko podobno C6 jest z tej lepszej fabryki :P (widziałem zdjęcia porównwcze, Cineo ma inny aku (słabiej trzyma a.f.i.k.) i jakieś tam drobne różnice -ja się tam na tym nie znam :P ).

-zarówno C6 jak i siłą rzeczy Cineo są nastawione bardziej na filmy niż na muzykę, stąd jej jakość jest tylko przyzwoita. Jeśli nie planujesz zakupu lepszych słuchawek będzie to jakość raczej wystarczająca.

-duże słuchawki nauszne zżerają baterię w zastraszającym tempie :) Więc licz się z tym, że autonomia na tym ucierpi.

btw: z tanich, nausznych i przyzwoitych polecam SHP2500 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie waham się między tymi Creativami a SHP2500 i nie wiem które wybrać, nie pokazałem ich, bo po prostu zapomniałem nazwy :P Co do C6 to słyszałem o tym, ale nie mogę znaleźć nigdzie wersji 8GB(o ile w ogóle jest).

No nic, koniec dywagacji, poczekam do świąt, będę się martwił, jak mikołaj przyniesie kasę :P A nóż pojawi się na rynku jakiś killer w atrakcyjnej cenie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem, chce sobie na gwiazdora sprawić dobry odtwarzacz mp3 i nie moge zdecydowac który byłby odpowiedniejszy, ten:

http://allegro.pl/item479618485_kultowy_ir..._fv_okazja.html

czy może ten:

http://allegro.pl/item475539126_iriver_t60...ier_gratis.html

nie kierujcie się tym, że jeden ma większą pojemność od drugiego, ponieważ mi to nie przeszkadza, tylko proszę o porade... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T60 to nowsza wersja T10 :) Mniejszy i ładniejszy :P Gra chyba tak samo :) W zasadzie jedyna różnica do bateria -> w T60 jest to AAA.

Acha no dobra ok, dzięki za radę, tylko kurcze moim zdaniem T10 ma lepszy design. No nie wiem trzeba będzie to jeszcze przemyśleć... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuję zakupić jakiś dobry player odtwarzający mp3 i video. W oko wpadł mi Ipod Nano 4G 8Gb. Do dostania za około 500zł. Zastanawiam się jednak czy warto go kupić. A może ktoś już go ma? Prosił bym o mini recenzję. Chodzi mi głównie o jakość dźwięku, ile trzyma na akumulatorze i jak dobrze gra. Bo jakość wykonania jest zapewne dobra(jak w przypadku większości produktów Appla).

Z góry dzięki za pomoc i pozdrowienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...