Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agenttom

Odtwarzacze mp3/mp4

Polecane posty

Seba_89 No to niestety prawda, że transfer danych jest bardzo powolny, ale sprawdzałem i u mnie dotyczy to tylko dużych plików (pow. 500 MB). Wtedy też transfer trwa niekiedy ponad 10 minut. Ale gdy koniecznie musimy coś zgrać, nie mamy nagrywarka itd. to jedyna deska ratunku i można sobie zgrać co się chce.

TESCO udziela gwarancji przez 24 miesiące od daty zakupu. Napiszę wam szczerze, że miałem przez niecałe dwa lata inny model TECHNIKI, znacznie mniej pojemny ale droższy wtedy i tydzień temu przestał działać poprawie przycisk przewijania do przodu. Zaniosłem, wniosek wypełniłem o naprawę i w ciągu 10 minut miałem zwrot pieniędzy (wybrałem tak, bo wiedziałem, że będzie nowa partia towaru). A dowidziałem się też, że TECHNIKA robi te odtwarzacze głównie dla sieci tych marketów, dlatego też tak porządnie wygląda u nich serwis gwarancyjny.

A co do samego urządzona to jest naprawdę przyzwoite i ładnie wykonane. To moja druga MP3-ka obok MP4. Sprawdza się idealnie w jeździe samochodem lub komunikacją miejską.

dawidek3294443 czyli nie możesz ich otworzyć nawet jak skorzystasz z tego softu co dodają do playerka? Ja z każdym filmem musze robić tak, że otwieram go w programiku (AVI Converter 2.0) i wskazuje gdzie jest film, po czym zmieniam w opcjach tak, aby jego rozmiar był zgodny z rozmiarem wyświetlacza w MP4. No i po zakończeniu zgrywam plik z filmem i zawsze jest ok.

Jeśli tak robisz i nic, to jedyne co przychodzi mi do głowy:

Zgraj ten plik demo na dysk, i zobacz dokładnie jakie ma parametry ? głównie jaki rozmiar obrazu i spróbuj każdy filmik ustawić według niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem tak jak mówisz i nic. Ale udało mi się to zrobić inaczej. AVI Converter, który był na płytce miał buga, kiedys zaczynało się konwertować pokazywał sie błąd wysyłaj/ nie wysyłaj. Napisałem do LaGo i kazali mi ściągnąć AVI Converter 3 z ich strony. Działał :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, miałem nieprzyjemność posiadania takiej MP4, noname. (miałem to tydzień :D)

Grała tragicznie (dla wielu to niezbyt duża wada.. liczy sie szpan)

Obrazki w dużej rozdzielczości wyświetlała jakby miały 10x10 px i były powiększone.

A filmy trzeba było konwertować na jakieś specyficzne formaty.

I właśnie o to chodzi.

Z odtw. MP4 powinieneś mieć dostarczoną płytę (a właściwie małą płyteczkę) CD.

Tam jest program, dzięki któremu przekonwertujesz pliki avi, na format rozpoznawalny przez urządzonko.

A tak naprawde to wy nie macie MP4 tylko PMP (Portable Media Player - czy jakos tak).

Wgrajcie pliki MP4 - odtwarza? Heh, wiedziałem, że nie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pliki mp4 to chyba tylko niektóre ipody odtwarzają ;) I jak już to mini PMP :P Albo jeszcze lepiej - odtwarzacz mp3 z możliwością odtwarzania wideo (albo po prostu odtwarzacz audio-wideo ;) ).

A jak nie chce wam się konwertować filmików to kupcie z tych przyzwoitych np vedia C6 albo któregoś Laberga, tyle że nie pamiętam którego ;0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam sie własnie nad kupnem odtwarzacza MP4 w kwocie ok 200zł. Ma być to prezent, musi być trochę wybajerzony, niekoniecznie super solidny. Liczy sie wygląd i bajerki typu dotykowy ekran. Znalazłem coś takiego:

http://www.allegro.pl/item409065309_pentag..._8gb_salon.html

Czy za podobne pieniądze moge dostać coś lepszego? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszego tak, ale pod względem dźwięku. Jeśli chodzi o bajery szmery i pojemność to może być problem :P Jak to ma być prezent dola kogoś kto nie dba o dźwięk tylko szpan (np. młodsza siostra) to możesz brać. Pentagram ma to do siebie, że w razie czego to jakaś tam gwarancja powinna być ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym drugim odtwarzaczu słyszę pierwszy raz, poczytam komentarze n/t dźwięku i może sobie kupie. ;) A prezent będzie dla małej blondynki, która bynajmniej melomanem nie jest (oby tego nie przeczytała :D ), raczej jak zobaczy to powie "oooo" i tak ma być. Dzięki za rady, jak ktoś ma coś jeszcze do powiedzenia w tym temacie to proszę bardzo. :)

BTW Jeżeli chodzi o jakość dźwięku to Apple jest chyba na czele, miałem shuffle 2GB i niestety się pamięć uszkodziła niedługo po zakończeniu gwarancji- dużo pieniędzy (w tamtych czasach) wywalone w błoto i nikomu nie polecam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jednak zdecydowałbyś się na dźwięk to bierz

Sansa Clip 2GB

SHE-9500 (sluchawki)

I tyle :P

Piwa mu bo dobrze gada :)

O tym drugim odtwarzaczu słyszę pierwszy raz, poczytam komentarze n/t dźwięku i może sobie kupie. ;) A prezent będzie dla małej blondynki, która bynajmniej melomanem nie jest (oby tego nie przeczytała :D ), raczej jak zobaczy to powie "oooo" i tak ma być. Dzięki za rady, jak ktoś ma coś jeszcze do powiedzenia w tym temacie to proszę bardzo. :)

BTW Jeżeli chodzi o jakość dźwięku to Apple jest chyba na czele, miałem shuffle 2GB i niestety się pamięć uszkodziła niedługo po zakończeniu gwarancji- dużo pieniędzy (w tamtych czasach) wywalone w błoto i nikomu nie polecam. :)

Jeśli o iPody chodzi tu u nich jest różnie z tą jakością dźwięku - shuffle 1st gen grał ładnie, dyskowce grają nieźle, a i nowy touch zbiera raczej pozytywy. Chyba tylko nano się nie udały ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple ze swoim iPod'em u wielu jest na czele, bo widziałeś kiedyś w filmach inny odtwarzacz? :>

Jeśli o iPody chodzi tu u nich jest różnie z tą jakością dźwięku - shuffle 1st gen grał ładnie, dyskowce grają nieźle, a i nowy touch zbiera raczej pozytywy. Chyba tylko nano się nie udały ;)

Tylko trzeba za Jabłuszko na opakowaniu zapłacić ;)

Wracając do Sansy, to możesz wziąść różową :D

sandisk-sansa-clip-zen-stone-plus2.JPG

Ładna? :D

A i dobrze gra.

Ma 30mw mocy co przy MP4 jest ogromną mocą :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ten Sansa, nie wiem skąd on sie wziął na rynku bo ostatnio nie śledziłem co sie dzieje i jak to jest że jesteście tak zgodni co do jakości dźwięku. Niebawem sobie będę kupował jakieś mp4 i się poważnie nad nim zastanowię, może nie będzie różowy... :)

A dla dziewczynki chciałem coś bardziej wybajerzonego, po kilku mscach jej się znudzi wiec nie ma co płakać nad jakością. MP4 od pentagrama wyglądają arcyciekawie. :D Teraz szczególnie ten przypadł mi do gustu:

http://www.allegro.pl/item406628276_mp4_pe..._4gb_gw_fv.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roku wytrzymać nie musi więc Creative nie chce, te dwa pozostałe słabo wyglądają. :)

Tak czy siak dzięki za propozycje.

A Vedia ma to do siebie, że jest trochę za droga, a jak sam zauważyłeś to praktycznie to samo. Nie polecacie sprzętu marki Pentagram?:>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iAudio Cowon 7 -> w sklepach internetowych dorwiesz za ~450 zł, na allegro, sprowadzone ze stanów za 400 stówki wyrwiesz :) I mowa tu o 8gb jakby co :) Gra ładnie, jest wygodny w obsłudze no i ta autonomia -> ~60h odtwarzania muzyki :)

A jeśli zależy ci na większym ekranie to rozejrzyj się za vedią v39 i clixem2, ew meizu m6.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam odtwarzacza mp3:

- o pojemności min 2 GB (może być więcej)

- radio

- musi działać jako dysk

- wygląd sie nie liczy

- jakimś audiofilem nie jestem ale niech jakoś to gra :P

- formaty odtwarzania: jakieś najpopularniejsze (wav, mp3, mp4, acc, wma, ogg, mpeg, midi)

Cena coś w granicach 200 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość dźwięku jest co najwyżej przyzwoita ;) A na ekranie tej wielkości to oglądanie filmów jest kiepskim pomysłem...

Sam takiego mam i na jakość dźwięku nie narzekam.Z resztą ja nie widzę różnicy między żadnym sprzętem xD A co do filmów...miałem na myśli raczej teledyski albo jakieś South Park czy coś takiego.bardzo ładnie wyglądają filmy na Nano.No ale pełnometrażowe to mija się z celem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...