Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agenttom

Odtwarzacze mp3/mp4

Polecane posty

Sam takiego mam i na jakość dźwięku nie narzekam.Z resztą ja nie widzę różnicy między żadnym sprzętem xD

Mogę się założyć, że używasz słuchawek dodawanych do plejera :) Jeśli tak to się wcale nie dziwie, że nie słyszysz różnicy :D

@elvis

Do 200 zł to chyba tylko Sansa Clip i ew. Vedia A3. No i iRiver T60 jeśli nie lubisz wbudowanych akumulatorów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam odtwarzacza mp3:

- o pojemności min 2 GB (może być więcej)

- radio

- musi działać jako dysk

- wygląd sie nie liczy

- jakimś audiofilem nie jestem ale niech jakoś to gra tongue.gif

- formaty odtwarzania: jakieś najpopularniejsze (wav, mp3, mp4, acc, wma, ogg, mpeg, midi)

Cena coś w granicach 200 zł.

Standardowo:

Sansa Clip 2 gb

Philips SHE-9500

Działa jako dysk przenośny i jako odtwarzacz MP3.

W nowym firmware odtwarza: WAV, MP3, OGG (chyba all? )

Dźwięk?

Przyzwoicie. Na EQ normal/flat możemy delektować się pięknym dźwiękiem. Bas schodzi nisko, średnie tony nie wybijają się poza resztę pasma, a wysokie tony delikatnie pieszczą nasze uszy. :D

(Nie jest to opinia audiofilska)

Radio conajmniej dobre. W mojej wsi odbiera 12stacji -> 25km od nadajnika. (Poznań)

Hmm czy nie panuje moda na Sansę Clip? :D

Nie bierz żadnych stockowych słuchawek!!!

A NAPRAWDE NIE WIEM czemu Sansa Clip tak została ZJECHANA przez recenzenta CDA (sansa nie kupila reklamy?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że ten SanDisk Sansa ma wbudowany akumulator - to jest na + u mnie i zapomniałem dodać, że obsługa kart pamięci też mile widziana by była.

Ale też widziałem na allegro, że dodawają do tej mp3 CD z oprogramowaniem czyli jednak coś trzeba wcześniej zainstalować żeby można było wrzucać tracki na mp3/żeby Winda wykrywała poprawnie odtwarzacz.

Czyli jak dla mnie to odpada.

Jakieś inne pomysły ?

Jakiś user ma te słuchawki: Philips SHE-9500. Mógłby mi ktoś przedstawić + i - ich (oparte o własne doświadczenia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się założyć, że używasz słuchawek dodawanych do plejera :) Jeśli tak to się wcale nie dziwie, że nie słyszysz różnicy :D

A tu cię zdziwię :P Creative EP-630.Tylko nie zbyt pasują bo iPod srebny, a słuchawki czarne xD Dla mnie jakość dźwięku nie jest strasznie ważna.Nie widzę różnicy między moim iPodem a na przykład między Creative Zen Vision M który ma mój ojciec,albo iRiverem kolegi.Słoń mi na ucho nadepnął :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale też widziałem na allegro, że dodawają do tej mp3 CD z oprogramowaniem czyli jednak coś trzeba wcześniej zainstalować żeby można było wrzucać tracki na mp3/żeby Winda wykrywała poprawnie odtwarzacz.

Czyli jak dla mnie to odpada.

Istnieją dwa sposoby podłączenia Sansy do kompa.

Jako urządzenie i jako dysk wymienny. (Do wybrania w ustawieniach)

Oprogramowanie? -> ja mam oryginalny BOX i żadnego oprogramowania nie zauważyłem :F

Co najwyżej instrukcję - w PDF.

Pewnie sprzedaje ją koleś, który nawet nigdy nie wkładał płytki do napędu. ;]

Żeby sansa działała jako urządzenie trzeba mieć SP2.

(Przy starszym firmware należy [chyba] wcisnąć środkowy przycisk i hold do góry, a w nowszym oprogramowaniu mamy to w opcjach)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm czy nie panuje moda na Sansę Clip? :D

Panuje tak moda. Ale czy to źle? Plejer jest dobry, a w tej cenie to i tak ciężko znaleźć coś lepszego ;)

Nie bierz żadnych stockowych słuchawek!!!

Nie musi brać bo są w zestawie ;) No chyba, że kupuje vedię - tam ostatnio dodają SRS-200 :)

A NAPRAWDE NIE WIEM czemu Sansa Clip tak została ZJECHANA przez recenzenta CDA (sansa nie kupila reklamy?)

Z tego co pamiętam to recenzent testował nie tyle sam odtwarzacz co zestaw odtwarzacz + słuchawki (w minusach był wytknięty słaby dźwięk na załączonych słuchawkach xD ). O tym że taki test to można sobie o kant d*** rozbić to chyba nie muszę mówić? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozzi szpanerze :D

MP4 to tylko szpan (0 przyjemności) i opaska na rękę również. (źeby laski/qmple z osiedla lepiej widzieli)

Moj kolega na mp4 chcial laski podrywac. :D

Hm.. na mp3store nic nie widze takiego ;]

Nikt takiego czegoś by nie kupił. Dlaczego?

Userzy tzw. MP4 nie potrafili znaleść recenzji o nich (MP4 jest BE! i koniec :D ), to czemu mieliby umieć znaleść opaski na rękę :o

A jakiej firmy to MP4?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozzi szpanerze :D

MP4 to tylko szpan (0 przyjemności) i opaska na rękę również.

Dla ciebie może i szpan dla mnie to czysta forma rozrywki a opaska to tylko i wyłącznie element wygodnego noszenia tego sprzętu.

(źeby laski/qmple z osiedla lepiej widzieli)

Moj kolega na mp4 chcial laski podrywac. :D

To ty tak powiedziałeś mnie nie obchodzi czy ktoś się na to będzie gapił a to, że laskę poderwać za pomocą czegoś tak prymitywnego to coś musi być z tobą nie tak no ale masz prawo tak myśleć mnie to nie obchodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem na allegro i znalazłem takie cos:

http://allegro.pl/item419387558_419387558.html

Co myslicie o tym sprzęcie ? Nie rozpadnie sie po miechu ? Co cena akrakcyjna mi sie wydaje.

Złom. Może i się nie rozpadnie (jak będziesz miał szczęście), ale użytkowanie czegoś takiego to katorga... Aparak pewnie dużo gorszy niż w komórkach, to co robi za zdjęcia było robione w photoshopie -> na 100% obraz na ekranie nie wygląda tak jak to pokazują... O tym, że przy tej cenie i tylu "bajerach" jakość każdego z podzespołów może być co najwyżej mierna nie muszę chyba tłumaczyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedział Seba_89 - szajs, trzymaj się od tego z daleka. Opłaca się kupować jedynie te "firmowe" (niezbyt znane) a nie z nazwami typu Mp4Power czy inne takie. Z PMP (portable multimedia player...) które dają radę także odtwarzać wideo (tak, tak... tzw. mp4). To w sumie tylko najnowsze produkty IRivera (rewelacyjna jakość dźwięku i mało awaryjne, sam mam T30), Cowona i w sumie także od biedy niektóre Creative(większość to szajs) i odtwarzacze firmy Apple. Możesz także rozejrzeć się za markami nieznanymi w Polsce w ogóle, mówię tu o mp4 ale firmowych (takie z upgradami firmware i z producentem posiadającym stronę internetową) np. Onda, Gemei, Ainol, Ramos, Meizu (ten akurat coraz popularniejszy w Polsce), NewsMy i od biedy TecLast (niektóre polskie firmy je sprowadzają i sprzedają pod swoją banderą). Sprowadzenie takiego odtwarzacza nie jest drogie i sam już taki zakupiłem: Gemei X760+ i powiem tak: Nie rozlatuje się, nie sprawia wrażenia, że zaraz go połamiesz w ręku, jest solidny; ładny 3 calowy ekranik (dużo lepszy niż w moim SE w810); odtwarza .avi bez potrzeby konwersji, tak samo filmy z YouTube'a; potrafi emulować GBA, CPS1 i NeoGeo (płynnie!); jakość dźwięku nieznacznie odbiega od IRiver T30; nadal wychodzą do niego nowe firmware (najnowszy to 1.2) i emulatory (następny do SNES). Jedyny problem to taki, że strona producenta jest tylko po Chińsku (ale od czego tłumacze internetowe...) i że jak się coś zepsuje to trzeba odsyłac paczkę aż do Hong Kongu. A mam to wszystko za ok. 250zł z przesyłką, a paczka doszła do mnie w 7 dni. Jeśli chcesz "zaryzykować" i zakupić taki odtwarzacz to polecam sklepy: www.mp4nation.net i www.allpmp.net . Tam znajdziesz przyjazne fora na których udziela się mnóstwo ludzi, możecie się tam także rozejrzeć za opiniami na temat odtwarzaczy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem z mp4 firmy mpower model:c205 chodzi oto że w instrukcji jest napisane że odtwarza filmy w formacie amv. A w rzeczywistości ich nierozpoznane jako pliki video. Film pokazowy na tym mp4 był w formacie avi.

Więc spróbowałem z konwerterem na avi i pisze mi że niewłaściwy format pliku, ale za to rozpoznaje go jako plik video ale go nie wyświetla. :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złom. Może i się nie rozpadnie (jak będziesz miał szczęście), ale użytkowanie czegoś takiego to katorga... Aparak pewnie dużo gorszy niż w komórkach, to co robi za zdjęcia było robione w photoshopie -> na 100% obraz na ekranie nie wygląda tak jak to pokazują... O tym, że przy tej cenie i tylu "bajerach" jakość każdego z podzespołów może być co najwyżej mierna nie muszę chyba tłumaczyć?

Dobra w takim razie biorę tą Sanse Clip :D

Jestem za biedny żeby kupować złom :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też powoli przymierzam się do kupna nowej MP4, bo moja empetrójka (SanDisk Sansa e130, FOTO) ma problemy z wrzucaniem dźwięku do słuchawek, dzięki czemu czasami nie słyszę w ogóle muzyki.

Interesują mnie takie parametry jak:

? Dobra jakość dźwięku

? Duży wyświetlacz (by dało się oglądać filmy)

? Duża pojemność

? Cena do 300zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam mp4 iBox model NEO można wybrać kolor srebrny lub czarny, wyświetlacz kolorowy 2.5", radio, odtwarza format avi, słuchawki oraz wbudowany głośnik i mikrofon, wtyczka line-in, funkcja e-book, wbudowany akumulator - dość długo trzyma, jest wersja 1gb, 2gb i 4gb. ZDJĘCIE -> http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=421504

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że są tu różne problemy z panelem dotykowym. A jakaś inna propozycja?

Tak jak napisałem wyżej:

Ja posiadam mp4 iBox model NEO można wybrać kolor srebrny lub czarny, wyświetlacz kolorowy 2.5", radio, odtwarza format avi, słuchawki oraz wbudowany głośnik i mikrofon, wtyczka line-in, funkcja e-book, wbudowany akumulator - dość długo trzyma, jest wersja 1gb, 2gb i 4gb. ZDJĘCIE -> http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=421504

Dodam jeszcze że po polsku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...