Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sandro

Achievment/Trophy Hunters

Polecane posty

No, za godzinę oficjalnie skończą mi się wakacje, więc czas się pochwalić konsolowym dorobkiem ;) Xboxa mam dopiero od początku zeszłych wakacji, jednak na tę chwilę mój stan punktów to:

17.820*, co wg. True Achievements (liczy 'wartość' każdego osiągnięcia wg. jego faktycznej trudności) wynosi ok.:

25,580 punktów :)

Przy okazji mam 6 'calaków' - Dragon Age, Dragon Age 2, Prince of Persia, Assasin's Creed, Darksiders i Dead Space :) Mam też w dwóch innych grach 1000 punktów (Mass Effect i Resident Evil 5), jednak były zbyt drogie mojemu portfelowi, żebym się chciała szarpać na DLC ;]

Z jeszcze jednej gry jestem dumna - Fable II (1340 punktów, brakuje mi jednego osiągnięcia do wymaksowania- potrzebującego mnóstwo szczęścia i konta Gold).

No cóż, zobaczymy, jak tam będzie za rok na początku wakacji, choć w semestrze akademickim prawie nie gram :)

* - na początku wakacji miałam 13,100 punktów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam sępić acziki, ale nie jestem na tyle cierpliwy i hardkorowy, aby mieć chodziażby jednego calaka - liczę na to, że w przyszłości uda mi się takowego zdobyć i mieć kolejny osobisty powód do dumy. Ostatnio mam ogromne parcie na polowanie na acziki. Nie tak dawno przebiłem barierę 10000 GS i jestem z tego powodu very happy - w chwili obecnej już dobrze ponad 11000 GS na koncie i ciągle rośnie, bo nie ma dnia, żebym nie próbował upolować choćby jednego aczika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie: może za bardzo wybiegam w przyszłośc, ale jak myslicie co się stanie z GSami/ trofeami po wejsciu nowej generacji konsol? Przepadną czy dalej będzie można je zbierać? Może ktoś natknął się na jakies informacje? Ja sam mam Xboxa i generalnie każdą grę staram się scalakować i trochę szkoda byłoby zaczynać od zera :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewna, że całe konto będzie można przenieść - razem z punktami i zakupami. W ten sposób firma będzie mogła 'nagrodzić' tych, którzy inwestowali w ich nowinki parę lat temu, kupowali gry, zdobywali osiągnięcia i tak dalej. Jeśli już mieliby robić coś 'dziwnego' to prędzej spodziewałabym się oddzielania punktów z gier starej i nowej generacji (by dać możliwości konkurowania w ilości punktów tym, którzy x360 kupili późno), aczkolwiek i to wydaje mi się zbytnim wymysłem. No i jeśli jedna marka konsol popełni taki błąd, żeby z tego zrezygnować - wszyscy się z furią przeniosą do konkurenta - bo on im zapewni to, że ich starania w grach będą trwały niezależnie od sprzętu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam X360 już ponad 2 lata, ale w wielu sprawach nadal jestem laikiem. Uwielbiam earnować acziki - w ten sposób każda gra starcza na więcej i doświadcza dużych emocji pomimo odkrycia wszystkich nowinek fabularnych / gameplayowych itd. Pytanie za 100 punktów: gdybym chciał zmienić konsolę na nowego Slima to mogę w jakiś sposób przenieść moje dotychczasowe konto-profil z GS, czy nie jest to raczej możliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mw31

Trop podsuwa Sony. Na PS Vita będziemy logować się tym samym kontem co w przypadku PS3 i trofea będą zliczane z dwóch urzadzeń. Liczę, że podobne rozwiązanie zastosowane będzie w nowej generacji.

@Yaper

A nie jest przypadkiem tak, że gdy zalogujesz się swoim starym kontem na nowej konsoli to osiągnięcia sie na nim pojawią? GS nie jest przypisany do konsoli tak jak pliki zapisu, tylko jest składnikiem konta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubro,

Możliwe, ale nie jestem w 100% tego pewny, dlatego pytam, aby w razie ewentualnej przesiadki na nowszy model X360 nie mieć zerowego konta. Co by nie mówić, zbieranie GS daje mi ogromną satysfakcję i byłbym mocno przybity, jakby to wszystko musiało pójść z dymem :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu, Niziołka, widzę, że niedługo będzie u Ciebie calak w Kinect Adventures. Aż tak lubisz miziać tygryski? :D ^^

Ja generalnie z osiągnięć jakoś wyrosłem, aczkolwiek zbliża się LA Noire i Batman: AC z osiągnięciami na PC, ale pewnie przejdę samą fabułę, chociaż w LA Noire calak jest prosty więc może się o niego pokuszę. Teraz mam dokładnie 21640GS i chyba 6 albo 7 calaków. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także lubię wbić trofea, choć nie przykładam do tego wielkiej wagi. Wyjątkiem był Deus Ex. Jako fan serii chciałem by moim pierwszym calakiem był właśnie Bunt Ludzkości. Udało mi się to za trzecim przejściem gry, a Platyna wpadła 14 dni po zdobyciu pierwszego trofeum :)

Obecnie mam problemy z podłączeniem konsoli do sieci, by zaktualizować swoją sygnaturkę o kilka osiągnięć z Red Dead Redemption i by wgrać patcha do pierwszego Uncharteda, by móc i tam zdobyć jakieś pucharki. Może pokuszę się o calaka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3500 G na Xboksie , pragnę zaznaczyć , że nie posiadam Live , a nie maksuje gier tylko po to by zdobyć osiągnięcie , ale zamierzam do 4000 w najbliższym czasie dobić.

Z czego osiągnięcia? Gears of War ( trzy części) , Halo 3 , Halo 3 ODST , SmackDown vs RAW 2010 , FallOut 3 , Battlefield Bad Company , Crysis 2 , Mass Effect , Dante's Inferno , Forza 3 , Star Wars , COD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platynka w Uncharted jest łatwa, tak samo w 2. Jedynie Crushing w niektórych momentach, ale to jest do przejścia, reszta to skarby + kille z różnych broni.

Problem tylko w tym, że jeżeli nie jesteś super hardkorem to musisz przejść Drake's Fortune 2-3 razy. Na hardzie i crushing prawie nie możliwe jest zrobienie stealth killi, combosów i zabić np. 5 wrogów pod rząd 1 hitem z melee po osłabieniu ich bronią palną, o 50 killach bez deada to już nie wspomnę.

W dwójce natomiast trzeba się jeszcze pomęczyć z multi, a jak się dobrzy gracze trafią na deathmatchu to bywa ciężko. Nie wspominając już o tym, że nie każdy potrafi za dobrze celować padem.

Ja tam osobiście nie poluję na trofea, ale wypadałoby w końcu jakąś platynę zaliczyć. Najprawdopodobniej będzie to właśnie Drake's Fortune.

Jeżeli wam na tym zależy to listę moich trofeów możecie zobaczyć tutaj:

http://psnprofiles.com/HojoAmasuke

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dwójce natomiast trzeba się jeszcze pomęczyć z multi, a jak się dobrzy gracze trafią na deathmatchu to bywa ciężko.

Do ''platyny'' wymagane jest tylko rozegranie jednego meczu w trybie współpracy i jednego meczu w trybach opartych na rywalizacji. Reszta trofeów jest podpięta pod DLC. Te jednak nie są trudne, a wymagają raczej spędzenia trochę czasu w sieci (2500 zabójstw, 50 medali za ''First blood'', itp.).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4995 punktów za trofea według przelicznika z pierwszego posta. :happy: W tym dwie platyny U3 i BF3. Wbicie niektórych trofeów zajmuje sporo czasu i wymaga dużych umiejętności, ale zbieranie ich znacząco przedłuża żywotność gry i dzięki nim można się danym tytułem dłużej cieszyć. Są też wyzwaniem, bez motywacji w postaci złotego pucharka i platyny nigdy nie zabrałbym się za przechodzenie gry na hardzie, a tym bardziej na Crusing. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiając sobie PS3 Slim razem z GTAIV: EFLC miałem nadzieję, że wbiję platynę w mojej ulubionej grze. Cóż. Dzieła Rockstara ( GTA, RDR) mają przegięte platyny. Bardzo ciężkie do wbicia. Zobaczymy jak to będzie z Maxem Payne'm 3.

Uncharted 1 i 2 mają łatwe platyny. Ta w dwójce jest o tyle cięższa, że przez wielkość gry zdobycie calaka jest monotonne. Ale za to druga przygoda Nathana tak wciąga, że to w ogóle nie przeszkadza.

Kupiłem U1 - KOZAK.

Kupiłem U2 - Jejku, jakie pierwsze Uncharted jest nuudne.

Właśnie kurier zmierza ze Skyrimem. Macie jakieś sugestie na temat poziomu trudności wbijania platyny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś sugestie na temat poziomu trudności wbijania platyny?

Mam 1000GS w Skyrim na 360 i nie było trudno. Wymaga to sporo czasu (mi jakieś 80h), ale lista osiągnięć jest tak fenomenalnie zbalansowana, że większość z nich zdobędziesz normalnie grając. Jedyne na co musisz uważać to deadryczne questy. Jeśli zawalisz kilka z nich to nie dasz rady wymaksować gry i będziesz musiał zaczynać od nowa lub wczytywać grę. Obecnie kupiłem grę na PC, żeby trochę poeksperymentować z modami, ale pewnie z czasem kupię trzecią kopię na PS3, żeby tylko wbić platynę. :lol2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...