Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Hejka, jestem na kupnie laptopa, prawdopodobnie to będzie Samsung R580, Intel? Core? i3 2,13 GHz, GeForce 330M, 4 GB ramu. I tak chciałem się zapytać jak moga chodzić na tym gry np Wiedźmin", "GTA 4", "Mass Effect 1 & 2", "Fallout 3","NfS Shift", "Burnout Paradise". Również jeśli ktoś testował na tym sprzęcie coś nowego i wymagajacego (typu Crysis, Bioshock 2, Stalker itp) bardzo bym prosił o informacje. Dziękuję ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawdi17 - Wiedźmin, Mass Effect 1 i Burnout Paradise - coś w okolicach średnio wysokich, ME 2, NFS i GTA 4 (po spatchowaniu) coś w okolicach średnich, a Crysis, Bioshock 2 troszkę niżej niż średnie :wink: A Stalker to nie wiem o którego Ci chodzi :blink:

Elesshar - ruszy sopkojnie :wink:

Shielder - GoW ruszy na pewno a Batman to nie jestem pewien, ale raczej nie :down:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić grę GTA 4 ale będę mógł w nią grać tylko na laptopie o konfiguracji:

Acer TimelineX:

system - Windows 7

procesor Intel? Core? i5-450M (2.4 GHz, 3 MB cache)

pamięć RAM 4 GB DDR3 (1066 MHz)

karta graficzna ATI Mobility Radeon HD5650 (DirectX11, SM 5.0, Avivo)

I związku z tym chciałbym zapytać czy da się pograć na tym sprzęcie w ta gierkę na przyzwoitych detalach i rozdzielczości które będą dawać w pełni satysfakcje z grafiki??????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...