Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Witam

Czy pójdą na minimalnych ale z dużą płynnością, bez żadnych przycięć:

- GTA 4

- Dragon Age

- Warhammer 40,000: Dow Of War II

- GIRD

- NFS: Shift

- Mass Effect 2

Komp:

Phenom II X4 945

GoodRam 4GB 1333MHz

Radeon HD 4250 (zintegrowana)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie. Czy gry Red alert 3 i Dragon Age zadziałają na moim komputerze?

Mój sprzęt to:

-Windows XP

-GeForce 6100 nForce 405

-procesor AMD Sempron Processor LE-1150 2.01 GHz

-960 MB RAM

Proszę o pomoc, bo mam szanse zakupić te gry w promocji, więc chcę jeszcze zdążyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie. Czy gry Red alert 3 i Dragon Age zadziałają na moim komputerze?

Mój sprzęt to:

-Windows XP

-GeForce 6100 nForce 405

-procesor AMD Sempron Processor LE-1150 2.01 GHz

-960 MB RAM

Proszę o pomoc, bo mam szanse zakupić te gry w promocji, więc chcę jeszcze zdążyć.

Dragon Age raczej ci nie pójdzie, albo by tnął, a Red Alert 3, to możliwe że na minimalnych by ci poszedł, ale też mógłbym troszkę tnąć, bo o ile się orientuję to twoja karta jest zintegrowana, a takie mają niską wydajność i do gier się nie nadają. Najlepiej ściągnij demo Red Alert 3 i zobacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoD pewnie i na średnich na tej mniejszej rozdziałce

Zaskoczę cię... Pożyczyłem od kumpla na chwilę żeby zobaczyć jak bd. działac (dał mi dane konta steam ^^). Uruchomiłem , nie wysyłaj. Spróbowałem sposobu z CoD 4 (zmiana rozszerzenia jednego pliku na .bak), pomogło. Uruchamiam Private Match (ang. ver.) na min, wszystko off, 1024x768, chodzi cud miód malina :P, średnie na tej samej rozdziałce z off AA, wszystko oprócz Dymu i Cieni ( troche przymulało z nimi...) tak samo. Myśle sobię - Będę Hardcorem - walne High. Włączam na High, AA x2 bez dymu i cieni, iii... Chodzi ! Pewnie tak ze 20-25 FPS bedzie (Nawet jak walne granata pod samochód i podwójny wybuch nie muli...) - mi to wystarczy :P Jaki Wniosek? Na takim słabym kompie jaki ja posiadam, też można pograć na High w MW2! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...