Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Co mam zrobić, aby mieć więcej ramu na kompie? To się jakoś dokupuje, czy mam kupić nową kartę graficzną? Sorry za takie pytanie, ale, jeżeli chodzi o sprzęt to jestem zielony. Teraz mam ATI i 512 RAM-u, a chciałbym mieć 2 GB, żeby Guitar Hero: World Tour poszło mi na wysokich detalach. :laugh: Teraz mi nie działa, bo mam RAM-u za mało... :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dokupić najlepiej dwie kości po 1 GB. Tylko sprawdź czy masz pamięci DDR czy DDR2, lub inne gdy masz stary komp. Też tak może być, że nie chodzi o RAM tylko o pamięć karty graficznej. Lepiej się upewnij :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić, aby mieć więcej ramu na kompie? To się jakoś dokupuje, czy mam kupić nową kartę graficzną? Sorry za takie pytanie, ale, jeżeli chodzi o sprzęt to jestem zielony. Teraz mam ATI i 512 RAM-u, a chciałbym mieć 2 GB, żeby Guitar Hero: World Tour poszło mi na wysokich detalach. :laugh: Teraz mi nie działa, bo mam RAM-u za mało... :confused:

Kolega myli RAM z VRAMem. Ten pierwszy to pamięć operacyjna komputera, coś takiego i można ją dokupić i zamontować na płycie głównej, natomiast VRAM to jest pamięć wbudowana w kartę graficzną i jej nie zwiększysz inaczej niż wymieniając całą kartę (np Radeon HD 4850 512Mb 256bit to karta, która ma 512Mb pamięci VRAM).

Najlepiej podaj specyfikację swojego komputera żeby uniknąć nieporozumień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Państwa to będzie moja pierwsza gra w której nie będe strzelał do wirtualnych postaci z karabinów maszynowych zamówiłem ją w Empiku za 23 zł 49 gr.

Mam pytanie czy mój komputer który podarował mi swego czasu wnuk wytrzyma grafikę oferowaną przez tą grę:

podaje rodzaj sprzętu skopiowanego z System:

karta graficzna:

Radeon 9600/9550/X1050 Series Secondary (Omega 3.8.442

processor:

Intel®Pentium® III 933 MHz

Pamięć RAM: 512

Nadmieniam że mój wnuk mówił że uruchomił sobie na tym komputerze takie gry jak: Obliwion,Gothic 1 i 2,3,Dungeon Siege 2 z dodatkiem oraz Newerwinter Nights,wszytkie chodziły naturalnie na rozdzielczość słabych płynnie,przy tym nadminieniona 3 część Gothic chodziła bardzo niepłynnie.

Proszę Państwa o pomoc:

pozdrawiam:

Wladyslaw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,to pytanie zamieściłem na stronie fanów gry gdzie jej tytuł był oczywisty.

Chodzi o grę Two Worlds,zobaczyłem kilka obrazów z gry i pomyślałem żeby spróbować czegoś średniowiecznego.

Najważniejsza jest psychika,fizycznie jestem dziadkiem,psychicznie mam lat 18.

Jak słucham swoich znajomych to czuję się chory,ciągle o chorobach,a tak bawię się dobrze i jeszcze uczę.

pozdrawiam:

Wladyslaw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj z tą grą będzie raczej cieniutko ale na minimalnych ustawieniach powinna się uruchomić. Po prostu nie trzeba szaleć z opcjami typu gęstość trawy, zasięg widoczności itp. a będzie chodzić.

Co racja to racja trzeba być młodym duchem, a nie zamykać się w czterech ścianach i gadać o pogodzie :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z tym zestawem jest szansa na pogranie w GTA4 ? Jeśli tak to w jakich detalach przy rozdzielczości 1280x960 ?

AMD Phenom II X2 550

AsRock M3A780GXH/128M /AMD 780GX/

Chieftec 450W [GPS-450AA-101A]

Kingston 4GB (2x2GB) 1333MHz CL9

Sapphire Radeon HD4870 VAPOR-X 1024MB DDR5 /256bit/ 2xDVI TV-out

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z tym zestawem jest szansa na pogranie w GTA4 ? Jeśli tak to w jakich detalach przy rozdzielczości 1280x960 ?

AMD Phenom II X2 550

AsRock M3A780GXH/128M /AMD 780GX/

Chieftec 450W [GPS-450AA-101A]

Kingston 4GB (2x2GB) 1333MHz CL9

Sapphire Radeon HD4870 VAPOR-X 1024MB DDR5 /256bit/ 2xDVI TV-out

Hmm gra pójdzie Ci na średnich spokojnie w rozdziałce 1024x768, a w tej co tu podajesz to między min/średnie, ale bardziej na średnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Command & Conquer 3 Tiberium Wars uruchomiłem na podobnym komputerze, tyle że z minimalnie lepszym prockiem, lecz gorszą kartą graficzną na minimalnych, więc jeżeli Cię to satysfakcjonuje to możesz śmiało kupować.Co do Red Alert się nie wypowiadam, lecz gra ma chyba trochę wyższe wymagania od poprzedniej części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...