Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Pójdzie Ci młody100 na niskich/średnich. Dokup 1 GB RAM

Hahaha- GTA 4 nie bardzo..

Bioshock- low

PoP- low

PoP Dwa Trony- średnie

CoJ- pójdzie na low

Cień Czernobyla też pójdzie .

Nie ma tego low'ego co by na dobre nie wyszło,choć GTA4 najbardziej mi smaku narobiła,i dwa trony na średnich,toż to cud

Z tych nowych to jeszce mnie oblivion,Assasins creed,jakoś nigdy nie umiałem poprawnie pierwszej części tytułu napisać to się nie czepiać,trochę starsza Half life 2.

Oblivion,może będzie cud

AC,wątpię

HL2,jak czytałem to na gorszych sprzętach chodził ale mnie detale interesują

a czy do tamptych pierwszych tytułow 1 gb ram by cokolwiek pomógł żeby wyjść z tych low lub trochę płynność poprawić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oblivion powinien Ci pójść, bo grałem w niego na kompie, który przeszedł na emeryture. Miał 512 MB RAM, GeForce 7400. Chodził na średnich detalach. Assassin's Creed - wątpie, czy pójdzie. HL2 pójdzie na niskich lub średnich. Nie jestem pewien.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na sprzecie : Athlon 64 x2 dual core 4000+, 2,11 Ghz 3Gb Ram, Asus EAH3650 512 Pci.., na roz. 1024x768

Pojdzie : GTA 4 , Far Cry2, Crysis, Alone in The dark, Fallout 3, Call of Duty: World at War ,Ojciec chrzestny II, i Mass Effect.... No i na jakich detalach

Z Goryy dziekii Wielkie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA 4 - niskie

Far Cry 2 - średnie z AA x 2

Crysis - powinien jak Far Cry

Alone in The Dark - może wysokie, ale ciężko powiedzieć

Fallout 3 - wysokie (gra ma wymagania niewiele wyższe niż Wiedźmin, więc chyba powinna)

CoD: WaW - średnio - wysokie

Ojciec Chrzestny II - średnie

Mass Effect - wysokie

Masz szczęście, że odpalasz na niskiej rozdzielczości. Lepsza karta by się przydała i proc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intel dual core 2GHz, 4gb ram, Geforce 7300 512 mb.

Left 4 Dead- czy pójdzie

saints row 2 -czy pójdzie

GTA 4- czy pójdzie

Riddick Assult from Dark Athena- czy pójdzie

Prototype- czy pójdzie

X- Men:Wolverine Origins- czy pójdzie

Mogę grać nawet na roz. 800x600

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta, karta, wymienić, jak masz fundusze. Na lepszą, rzecz jasna.

Left 4 Dead - wysokie, gra ma przyjazne wymagania, w końcu Source

Saints Row 2 - niskie i będzie mulić, o ile w ogóle odpali, bo gra jest nędznie zoptymalizowana

GTA IV - niskie i prawdopodobnie to samo, jak w Saints Row 2

Riddick - może średnie

Prototype - no nie wiem, być może niskie

Wolverine - średnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prince of Persia i Mass Effect - próbowałem odpalić obie gry na trochę lepszym komputerze (Celeron D 2.8GHz@3.1GHz, 2GB RAM i GeForce 7300GT), niestety nie dało grać się na minimalnych, chociaż gra się włącza, ale to raczej średnie pocieszenie

Splinter Cell Double Agent - twój komputer nie spełnia minimalnych wymagań, ale o tej grze nic nie mogę powiedzieć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę to Prototype na wszystko wchodzi prawie, choć na mój by nie wszedł, ale jakoś mnie Prototype nie kręci, jzastanawiam się jeszcze jak tam by mój emeryt pociągnął Volverine'a i Fallouta 3, konfiguracja wyżej, jeszcze wyżej, ciut wyżej, jeszcze troszkę, o dokładnie tu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha - Jakbyś dowiedział się, jaką masz tą kartę, było by nam o wiele łatwiej. Nie wiem, czy w Twoim przypadku te 2GB ramu przełożą się na wielki (dosłownie) skok FPS'ów. Jeszcze powiedz: DDR czy DDR2?

Nie da się ukryć, procesor jest już słaby i jeśli masz jakąś lepszą kartę, to ona przy twoim CPU po prostu się nudzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej DDR 1.Wkładanie DDR2 skończyło się naprawą.A tak na razie mam 512 ale 2 gb nie są drogie to pewnie dokupię.A na tej kości pisze DDr 400,albo 300,albo 500.nie pamiętam.Nie wiem czy to ta jedynka czy jeszcze starsza.W końcu mój komp już dosyć wiekowy jest.Chyba zima 2004

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...