Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Drizzt_PL

Ciekawe mmorpg bez miesięcznego abonamentu.

Polecane posty

Guild Wars

Dowolna część (oprócz Eye of The North które jest dodatkiem) pozwoli Ci zacząć przygodę w tym świecie. Resztę możesz dokupić jak Ci się spodoba. Ja osobiście nie jestem wielkim graczem mmo ale GW mnie wciągnęło. Miasta są wspólne ale każdy ma własną "kopię" świata. To znaczy że na potwory zapolujesz tylko z tymi których masz w drużynie. W grze występują bohaterowie i najemnicy więc nic nie szkodzi na przeszkodzie by samemu ukończyć całą kampanię. Do określenia naszych postaci używa się tytułów np. Pijak czy coś w tym stylu.

Polecam jak masz czas :D

PS. Jedno z naprawdę niewielu mmo w których nie MUSISZ (nie mylić z możesz) expić :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hawk14

Zaraz, zaraz. W ostatnim tipsomaniaku "gramy za darmo", pisało o takiej grze.. Poszukałem i znalazłem. Requiem: Memento Mori. "Krwawe i mroczne MMORPG osadzone w świecie fantasy przyszłości". Przy nazwie pisze +18, więc chyba Cie to satysfakcjonuje? A jeśli chodzi o abonament to właśnie AoC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,poszukuję ciekawego mmorpg.Chciał bym aby gra zawierała kilka cech.

-musi zawierać mounty

-wiele klas i ras

-rozbudowany edytor postaci

-dużo questów i prawie brak grindu

-rozbudowany crafting

Prosił bym jeszcze żeby nie była to gra jak simsy,czyli żadnych domków,małżeństw.Grafika ni gra żadnej roli tak samo jak waga instalki.

Z góry dziękuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo, mi się wydaje, albo piszecie tylko o grach które trzymamy na dysku, zjadają nam cenne GB itd. A może by tak spróbować pograć w coś na przeglądarce :> ? Może wydawać się to odpychające, ale ja was i tak zachęcam do "obadania" Margonem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...