Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Drizzt_PL

Ciekawe mmorpg bez miesięcznego abonamentu.

Polecane posty

Są różne darmowe gry MMO

(Massive Multiplayer Online)

:)

np.:

MMORPG:

Metin2 - dużo błędów, nieuczciwi gracze, ale gra sama w sobie nie jest zła. (Dziki Szary Alfa... Zwierz)

Runes of Magic - WoW-o podobna (czyli, że WOW! można skakać)

Allods Online - chyba też... nie, nie skakać... że WoW... nie "łał" tylko World of Warcraft...

4 Story - no tak... też podobna do Warcrafta...

Last Chaos - a to już nie! Grałem... kilka lat temu... dwa dni... nie temu, grałem przez dwa dni... nieważne...

Rappelz - nie grałem... nie opowiem...

Tibia - no... właśnie... (duży czerwony kwadrat miecznik)

Browserówki:

Plemiona - średniowiecze

Travian - starożytność (Rzymianie, Galowie, Germanie... tak było... kiedyś... swoją drogą znak "..." jest bardzo przydatny... prawda?)

OGame - kosmos

Ikariam - starożytność (Grecja)

Grepolis - starożytność (Grecja)

Urban Rivals - karcianka (nie pytajcie skąd je wszystkie znam...)

Farmerama - farma... swojego czasu nawet mnie wciągnęła - nie jakaś tam dziecinna, ale z humorem, poza tym ciągle są jakieś nowości... (pssst... podobno na wyższym poziomie można uprawiać konopie indyjskie :))

Zielone Imperium... bardziej dla dzieci... młodych... farma, nudna...

Shakes & Fidget - taka wesoła w świecie fantasy, masz bohatera i... kiedyś mi się podobało...

Gladiatus - gladiator, jeden bohater...

Flashowe:

Wiedźmin Versus

Legenda: Wojna Smoków

Cholera, ale mam pamięć dobrą... Zwracaj jeszcze uwagę na różne reklamy na stronach... może tam znajdziesz coś ciekawego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pasuje Face of Mankind. W miarę spokojna gra, nie ma abonamentu, jest za to konto premium. W grze uczestniczy się w walce 8 frakcji. Nie mam zamiaru ich wymieniać, ale powiem, że są: policja, wojsko, najemnicy, szmuglerzy (miej litość Smg) itd... Jest z czego wybierać, ale w grze uczestniczy mało ludzi. Jeśli szuka się akcji, to najlepiej dołączyć do wojska (FDC) i grać od 20:00 do 5:00 rano. Wtedy jest wysyp ludzi.

Przy okazji moje dane personalne (tak, imię i nazwisko) to Albert Zweinstein, ranga sierżant w armii FDC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj więcej informacji jak mniej więcej ma wyglądać mmo dla ciebie.

Poza tym ciężko było by coś znaleźć w 3D. Najmniejsza gra waży 300MB,jest to Wurm online (Opis gry na mmorg.org.pl)

Jeśli chodzi o gry 2D,znalazłem:

Aphelion Onlineklik

DaimoninKlik

Bloodline ChampionsKlik

Ashen EmpiresKLIK

Dark AgesKlik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukują gry mmorpg, w którą da się grać single player. Tak, wiem, sprzeczność, ale.. Jestem typem samotnego wilka, ale z drugiej strony lubię mieć świadomość, że nie jestem w świecie sam. Dlatego od jakiegoś czasu poszukuję mmorpg w które da się grać samemu, a współpraca z innymi graczami jest zupełnie opcjonalna. Istnieje w ogóle taki twór? Najbliżej mojego ideału zdaje się być GW i nadchodzący GW2, a coś poza tym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukują gry mmorpg, w którą da się grać single player. Tak, wiem, sprzeczność, ale.. Jestem typem samotnego wilka, ale z drugiej strony lubię mieć świadomość, że nie jestem w świecie sam. Dlatego od jakiegoś czasu poszukuję mmorpg w które da się grać samemu, a współpraca z innymi graczami jest zupełnie opcjonalna. Istnieje w ogóle taki twór? Najbliżej mojego ideału zdaje się być GW i nadchodzący GW2, a coś poza tym?

Darkspore, pasuje do twojego opisu - jednak trzeba jednorazowo zakupić.

EADM key kosztuje okolo 40zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję MMO, którego grafika nie będzie raziła swoją słodkością na kilometr (coś w stylu mangi i anime). Szukałem, szukałem... nie znalazłem, poddaje się. Wiem, że większość tych produkcji jest z dalekiego wschodu, ale czy nie można zrobić czegoś troszkę mniej cukierkowatego?

Te narzekania biorą się stąd, że moja maszyna jest trochę "sędziwa", więc pole poszukiwań cholernie się zawęża. (AMD Athlon XP 2000+ 2,1GHz (podkręcany), 1GB RAMu i czarna owca mojego komputera - Radeon 9200 SE). Wszystkie gry, które podobają mi się wizualnie nie są zbytnio cukierkowe oraz nie rażą brzydotą, wymagają cholernego SM 2.0 ^.^

Dodam jeszcze:

- grind za specjalnie mi nie przeszkadza, w rozsądnych ilościach oczywiście,

- dosyć ciekawy system rozwoju, (trochę inny niż zazwyczaj),

- jak najmniej item shopu (w stylu: za 2$ dostaniesz 1 nową fryzurkę dla postaci)

PS: W te wakacje może dokupię lepszą grafikę :-P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lynenhynenh

Po wymianie grafiki proponuję, promowane zresztą w CD-A, Runes of Magic, sam gram i według mnie nie jest "cukierkowate", ale zależy kto co przez to rozumie... Na razie będziesz musiał ograniczyć się chyba do CS bo żadne przyzwoite MMO nie pójdzie na Twojej konfiguracji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegos fajnego MMO z sestemem walki w stylu Metina. Myslalem nad Runes of Magic, jak tam wyglada walka i czy ogolnie ta gra jest warta polecenia?

Walka jest hmm... jakby turowa. Tzn. raz ty uderzysz raz przeciwnik. W ogóle nie należy to porównywać do systemu walki Metina.

Wciągać, wciąga ale zależy kogo. Jest wprawdzie dużo graczy ale ja szybko od niej odszedłem, właściwie nie wiem sam dlaczego.

Jeśli masz dużo czasu (a są wakacje) to polecam jak najbardziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuję gierki, która pozwoli mi zostać piratem. Wiem że takich gier jest dużo, ale nie mam ochoty przeszukiwać każdej z osobna. Jeżeli znacie jakieś ciekawe tytuły, będę wdzięczny za info.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam problem bo chciałbym pograć w jakieś darmowe mmo aby polegalo na walce druzynowej tz z rozmowami przez TS(Team Speak).

Wazne:

Grafika bardziej na poziomie choc troche grorsza moze byc :P

Zeby nie bylo zarywania nocki dla wbicia 1 lvl(Koreanski grind odpada :))

To chyba na tyle a w gry jakie juz gralem to:

Rapplez

Runes of Magic(najbardziej mnie wciagnelo)

Silkroad

Metin2

Cabal Online

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,chciał bym poprosić was o doradzenie mi MMORPG które będzie spełniać moje wymagania.Głównym wymaganiem jest to by gra opierała się całkowicie na zadaniach lub by miała proporcję 50% zadania/50% grind. Poza tym chciałbym by gra miała klimat oraz społeczność która będzie miła dla początkujących.Grafika dla mnie jest mało ważna lecz prosiłbym jednak o grę w 3D.Chciałbym by w grze można było by grać klasą dystansową lub czymś w rodzaju łotra. Ostatnim moim wymaganiem jest to by w grze każda z klas miała kilka dróg rozwoju.

PS.Mile widziane są gry z polską stroną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGE OF CONAN

FREE KONTO pl http://register.ageofconan.com/signup/ctrl...F2P#registerTop

GRAA JEST DARMOWA >>>>>>>>>> FREEE ZAPraszam do gry..

rejestrować sie ,pobrać grę i GRAĆ

+++ niesamowita grafika, lądy, KRAINY!!!! muzykaaa, klimat!!!!!!

CAŁKOWICIE PO POLSKU ,NAPISY I GŁOSY

polskie forum http://forums-eu.ageofconan.com/forumdisplay.php?f=289

film pokazowy http://www.youtube.com/watch?v=SUKeUdoTips

FREEEE dawać do gry i ENJOY .........................

AAch i ps. filmik dla tych ktorzy nie wiedzą jak zarejestrować sie i pobrać gre PO POLSKU

>>>> http://www.youtube.com/watch?v=VEl_iql0ugc

...

:):):) pOZDROOOOO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeśli już chodzi o MMORPG, to polecam Vindictus. eu

Grafika na przyzwoitym poziomie, można grać solo jak i w party. Polska posiada swoje kanały na których można śmiało pisać po polsku, mimo że jest anglojęzyczna.

Tu filmik:

Tu strona rejestracyjna:

http://vindictus.nexoneu.com/NXEU.aspx?PART=/News/Notice

Polecam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...