Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Drizzt_PL

Ciekawe mmorpg bez miesięcznego abonamentu.

Polecane posty

witam

szukam dobrego darmowego mmorpg w ktorym chodzi bardziej o bicie wielu przeciwnikow naraz i expienie niz robienie questow

dobrze by bylo gdyby gra byla po polsku ale nie musi

wazne zeby nie trzeba bylo tam robic questow jak w runes of magic

Jeżeli chodzi Ci o expienie i pvp/pve to bezapelacyjnie wybrałbym R.O.H.A.N Blood Feud. W końcu naprawili go jak należy! Postacie są wyrównane, nie ma over power, każdy ma teraz szansę pokonac chociażby Templara, który przed poprawą był praktycznie nie do ubicia. Gra jest warta poświęconego czasu, gorąco polecam. Pod względem audio/video prezentuje się znakomicie, miała bodaj pierwszą lokatę najładniejszego darmowego MMORPG 2008 roku. Teraz na prawdę warto w nią pograc i się przekonac o jej możliwościach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :). Otóż szukam jakiegoś nowego MMORPG (Grałem już w Cabal'a i Silkroad'a). Lecz jak wiadomo bez odpowiedniego "towarzystwa" gra może się znudzić :).

Jakiego MMORPG szukam:

Darmowy jak najbardziej :)

Grafika: Połączenie Silkroad'a i Cabal'a. Lubie MMORPG gdzie grafika jest ładna żywa i kolorowa. Przynajmniej ciężej się nudzi :).

Żeby było dużo do roboty, nie tylko z lvl'ami :). Różnego rodzaju zabawa w alchemię, upgrade rzeczy. I ogólnie żeby było dużo atrakcji.

LvL: Żeby szedł w miarę jakoś. Nie za szybko, nie za wolno. Tak w sam raz.

Żeby grało dużo ludzi. Nie muszą być Polacy. Byle było z kim pograć :).

Pozdrawiam, Kluz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci polecę atlantica online, jest tam dużo do robienia poza biciem lvl. Od obstawiania walk gladiatorów przez craft po dobrze zrealizowane pvp. Gra w to sporo osób, jest też spore grono Polaków, za to nie ma problemów z dziećmi neo nawet po stronie polskiej, gra jest dla nich za ciężka do zrozumienia i opanowania. Możliwe że na niskich lvl się jakieś trafią ale to sporadycznie. lvl też idą nawet nieźle na początku szybko potem z każdym wbitym lvl zwalniają ale też nie trzeba kilka dni siedzieć na mobkach by wbić lvl. W AO expi się na questach które oczywiście polegają głownie na biciu mobków. Niedługo ma wejść nowy patch który wprowadzi do gry sporo nowości i wiele nowych funkcji. Mi gra osobiście się nie znudziła (a o to nie trudno) nawet po 15miesiącach gry (oczywiście robiłem sobie czasami przerwy od niej ale potem chciało się wracać).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Atlantlica Online - to jest turówka :)? Jednak wolał bym zwykłego MMORPG jeśli chodzi o ten aspekt gry.

Ta Shaiya wygląda ciekawie :). Ale jak ktoś ma jakieś propozycję to niech się nie krępuje :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już polecacie jakieś gry, to wysilcie szare komórki i napiszcie o nich parę słów, dlaczego właśnie w te tytuły warto zagrać. Każdą kolejną wyliczankę tytułów, bez żadnego uzasadnienia przeniosę tam gdzie jej miejsce, czyli do kosza.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj zacząłem grać w grę pt. Battle Of The Immortals, ale jak to mam w zwyczaju zacinam się na misji, którą robi się razem z druzyną. Tutaj pojawia się problem, ponieważ wszyscy ludzie z jakimi miałem doczynienia mnie olewają. Gra przypomina mi z daleka troszkeczkę MU, a z bliska bardziej RoMa. Generalnie jest to ttypowa gra MMORPG, ale dzięki temu, że bardzo szybko można wbic lvl większy niż ok. 15 to mi się podoba. Brak ludzi chętnych do współpracy w gzre to jedyna przeszkoda na mej drodze do wbicia większego lvla :]

Ahh gorąco polecam BoI. Mam już 35lvl i nigdy sie nie nudzę, poznałem polaków i jest dobrze! Czasem misje dają w kość, np. zabij tyle potworów, aby zdobyć 15 włosów no i z moim szczęściem zabiłem ponad stówkę. Pomimo wszystko gra mi się spodobała i jak mówiłem POLECAM!

Są eventy które można robić keidy się tylko chce, są raidy na bossy, jest praktycznie wszystko crafting, joby i wiele rzeczy, których jeszcze nie ogarnąłem i nie odkryłem.

Właściwie opowiem jeszcze trochę. No to w grze jest też system zwierzątek, które na pomagają, są też oczywiście mounty. To wszystko można ulepszać za pomocą gemów zdobytych lub zakupionych od innych graczy, skille ulepsza się za kasę i doświadczenie, przedmioty oczywiście też da się ulepszać. myslę, że gzre nie brakuje niczego choć jest jak dla mnie dość chaotyczna.

Nie pisz posta pod postem, korzystaj z opcji "Edytuj" - b3rt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony polecam Voyage Century - 0 dzieci neo, Polaków sporo no ale to dojrzali goście, do tego masa możliwości, bitwy morskie, odkrycia, i klimacik a'la Piraci z Karaibów zmieszany z Fantasy...dla mnie minusem jest z deka "mangowa" grafika - chodzi mi o wizerunek postaci na lądzie, ale jak ktoś lubi japoński styl to powinno być ok. Aha, muzykę można wyłączyć, i puścić sobie swoją z winampa w tle... nie ma to jak Slayer i "Angel of Death" podczas grindowania levelu walki mieczem w dungeonie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam gry mmorpg najlepiej po polsku i nastaiweniem na grind i expieniu w pt ale chce zebyscie poza wpisaniem ich nazw opisali mi je czy warto w nie zagrac

ostatnio gralem troche w shaiya i bardzo mi sie podoba i chcialbym pograc w cos podobnego bo moich kolegow ta gra nie przekonuje a sam nie chce grac (tylko nie wpisujcie np metina bo to beznadziejna gra)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas tu troche odgrzebać bo dawno nikt nie pisał ^^

No właśnie, czy jest jakies mmorpg które nie opiera się na systemie Point&click?

To znaczy nie chodzi o to żeby kliknąć wroga i kliknąć skilla, tylko chodzi tu bardziej o robienie kombosów, np. lekki atak, mocny, skill

itd.

Coś jak powstający dopiero Vindictus na którego gorąco czekam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pobrania jest. Nawet konto założysz. Ale na serwer nie wejdziesz

bo do konta musisz mieć przypisany beta-key.

Narazie gra jest w fazie beta testów które skończyły się tydzień temu i trwają nowe prace nad grą. Czeba poczekać na kolejną bete

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego MMO w klimatach post-apokaliptycznych. Znalazłem Fallen Earth --> Fallen Earth. Niby ciekawa, lecz czy są jakieś inne, ciekawsze, godne zainteresowania? Chętnie bym pogrywał w takie MMO z klimatami jak w S.T.A.L.K.E.R.-ach :) Tylko jaka gierka, spełniałaby te wymagania? ^^

@down - Fallout? Nie... dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...