Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Drizzt_PL

Ciekawe mmorpg bez miesięcznego abonamentu.

Polecane posty

Witam

Szukam jakiegoś darmowego MMO w stylu Runes of Magic

Zależy mi, żeby:

-społeczność gry była w miarę przyjazna

-było możliwie mało grindu

-istniała jako-taka ekonomia (z gry w RoM zrezygnowałem przez konieczność farmienia złota w nieskończoność w niskolevelowych instancjach...)

-można było bez większych problemów znaleźć grupę do instancji (bez konieczności posiadania yber sprzętu)

-IS był możliwie nieprzesadzony (tzn, żeby dało się coś w grze bez niego osiągnąć)

Grałem w:

-Runes of Magic

-LotRO (odbiłem się tak gdzieś po ~20 levelu przez konieczność wykupowania dostępu do kolejnych questów)

-Allods Online

-z "kanonicznych" w Polsce, standardowo w Tibię i M2 (więc proszę, nie wyskakujcie mi z tytułami tego typu...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szukam darmowej gry mmorpg, z podobną mechaniką do WoW (aczkolwiek nie jest to priorytetem), gdzie gra duzo polaków, nie ma bajkowej/dzieciecej grafiki i jest w miare normalny end-game i levelling.

Najwazniejszymi cechami jakimi sie kieruje w poszukiwaniach sa : nieprzesadzony item shop, zyjąca, nie wymierajaca spolecznosc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś darmowego MMO z dużym naciskiem na PvP. Ma to wyglądac mniej więcej jak w Tibi, czyli ubijamy kogoś, i cos z tego mamy, a nie, że na end-gamie latamy jak idioci i tłuczemy bez sensu graczy przeciwnej frakcji, za jakieś śmieszne punkty, czy inny szajs.

Aha, no i wazne też, by w ta gre grało sporo osób, bo czekanie kilkadziesiąt minut na znalezienie playera do ubicia mnie nie kręci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szukam darmowej gry mmorpg, z podobną mechaniką do WoW (aczkolwiek nie jest to priorytetem), gdzie gra duzo polaków, nie ma bajkowej/dzieciecej grafiki i jest w miare normalny end-game i levelling.

Najwazniejszymi cechami jakimi sie kieruje w poszukiwaniach sa : nieprzesadzony item shop, zyjąca, nie wymierajaca spolecznosc.

Najlepszym kandydatem moim zdaniem jest Runes of Magic. Jeżeli chodzi o społeczność, to ludzie ogólnie są bardzo mili, a jeżeli jesteś jednym z tych ogarniających graczy, to na pewno znajdziesz dobry team. Dawno nie grałem w RoM'a więc trudno mi powiedzieć czy akurat sklepik nie jest przesadzony, aczkolwiek ceny są tam kosmiczne i jest bardzo drogo, więc mała ilość osób lata wypakowana rzeczami z IS. Czasami też gra składnia na kupna niektórych rzeczy ze sklepu, ale nie jest to konieczne. Ja miałem jedną taką sytuacje i właśnie nie było to konieczne. Sprawdź tą produkcje a na pewno nie pożałujesz :) Od początku dzieje sie dużo i zapewniam Ci, że wciągnie Cie bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapewniam, że RoM to gra z gatunku : Pay 2 win, więc granie w niego się nie opłaca. Chyba że gotowy jesteś co miesiąc wyrzucać więcej pieniędzy, niż przy WoWie.

Itemshop w RoMie daje OGROMNĄ przewagę.

No44 - Proponuję najpierw sprawdzić faktycznie jak wygląda End-game a potem polecać ; ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szukam darmowej gry mmorpg, z podobną mechaniką do WoW (aczkolwiek nie jest to priorytetem), gdzie gra duzo polaków, nie ma bajkowej/dzieciecej grafiki i jest w miare normalny end-game i levelling.

Najwazniejszymi cechami jakimi sie kieruje w poszukiwaniach sa : nieprzesadzony item shop, zyjąca, nie wymierajaca spolecznosc.

Allods online ma aktualnie open betę polskiej wersji językowej oraz serwera. Polecam, trochę pograłem, zacne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szukam darmowej gry mmorpg, z podobną mechaniką do WoW (aczkolwiek nie jest to priorytetem), gdzie gra duzo polaków, nie ma bajkowej/dzieciecej grafiki i jest w miare normalny end-game i levelling.

Najwazniejszymi cechami jakimi sie kieruje w poszukiwaniach sa : nieprzesadzony item shop, zyjąca, nie wymierajaca spolecznosc.

Allods online ma aktualnie open betę polskiej wersji językowej oraz serwera. Polecam, trochę pograłem, zacne smile_prosty.gif

Allods Online ma dający przewagę Item Shop. Za realne pieniądze kupujesz Astral Chips'y dzięki którym ulepszasz runy.

Runy dają Ci sporego buff'a do ataku i obrony, jednak żeby mieć ten buff trzeba zrobić Daily Quest'a lub wykupić przedmiot w IS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry i wymagam :

  • MMORPG
  • Nienaganna grafika
  • Nie chodzi mi o ciągłe bicie potworków -.-
  • By nie było masy questów jak w metinie bo staje się to na dłuższą metę nudne
  • Wymagania komputerowy by nie były za wysokie
  • Free 2 play
  • Nie może być PAY TO WIN ( zapłać by być najlepszym )
  • Jakieś bosy do ubicia na wyższych levelach
  • Szybko można się wybić
  • Niechodzi mi o WoWa, L2, Aiona, Tibie, Metina, Tere, Guild Wars 1 i 2.

Mój komputer to:

GAINWARD GEFORCE 9500 GT 1024 MB

1,75 GB RAM

PROCESOR 3.06 GHz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Otóż mam pytanie odnośnie gier MMO, szukam jakiejś dobrej. Więc jaką mi polecicie? Szukam: Nie za dużo ludzi, na słabe komputery, na słabe łącza internetowe. Chcę aby była to jakaś gra akcji typu Counter Strike lub Metin2. Więc czekam na propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem sobie grać w Continent of Ninth Seal. Bardzo fajny non-target mmorpg, bazujący głównie na dungeonach. Jest dosyć podobny do Vindictusa, ale mnie tam się wydaje jakoś ciekawszy.

Gra nie ma wygórowanych wymagań, więc powinna chodzić także na słabszych maszynach. Link do pobrania: http://www.webzen.com/Download/C9?Ctn=004 Pamiętajcie, żeby pobierać wersję europejską.

Jak coś to nick mam Amasuke i jestem w gildii CzarnaKompania. Zwykle przesiadujemy w Waterford na kanale 12 i w Wimpel na kanale 10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Grepolis (browserówkę) nie jest to typowa gra :) ale za to sie ją ceni, jako iż sam gram (w profilu jest link do świata na który zapraszam) zachęcam wszystkich a oto plusy i przybliżenie o co kaman czytaj.gif

+ Sojusze posiadają własne forum

+/- Gra nastawiona na komunikatywność (sam nic nie zdziałasz, no chyba że grasz jak zombie)

+ Grafika i styl gry

Ps:Moim zdaniem fajniejsze od Plemion (trochę do nich podobne)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. :)

Swego czasu sporo grałem po internecie w Neverwinter Nights (jedynkę oczywiście) na serwerach typu roleplay gdzie poza typowymi rajdami byli mistrzowie gry prowadzący questy i trzeba było odgrywać swoją postać, a cały świat gry był podzielony na frakcje. Grało się w to bardzo fajnie, na pewno ciekawiej niż typowe rozwalanie i expienie jak w WoWie.

Czy teraz są gry MMO tego typu, czy raczej marne szanse by sporo osób grało w coś w tym klimacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Może napiszę krótko,chciałbym zagrać w jakieś MMO najlepiej coś jak Vindictus.

Było już co prawda w CDA Runes of Magic ale nie dysponowałem wtedy dobrym internetem a aktualizacje szły dniami i nocami więc zrezygnowałem...teraz chciałbym powrócić.Z tego powodu że nie chcę tracić kasy na WoW-a lub Lineage.A może znacie jeszcze coś lepszego od ROM? O Cabala nie pytam,grałem nie wciągnęło mnie ani trochę :)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...