Skocz do zawartości

Ciekawe mmorpg bez miesięcznego abonamentu.


Gość Drizzt_PL

Polecane posty

Niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi :>. Zobaczę co i jak w ten Kabanie.. Znaczy, Cabalu. Co do czasu - mam na myśli granie w stylu: 'Zaloguję się co jakiś czas, trochę 'pogrindzę', zrobię queścika i tak co parę dni'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 813
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
MU - ściągnąłem, włączyłem i odinstalowałem... pierwsze co przyszło mi do głowy przy tej grze to... ocb?!

Ciekawe....ja w tej grze sie zakochałem ;) Jeden z lepszych mmo na rynku według mnie ;)

Ale niestety chwilami pri serwery przewyższają te globalne... :( Supoortem, aktualizacjami itp :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Czu mógłby ktoś polecić mi jakieś dobre F2P MMO, w którym:

1. Różnica pomiędzy premium/item mall/member account nie jest wielka/jest kosmetyczna między darmowymi kontami

2. Znośna jest grafika, podobnie personalizacja postaci, umiejętności

3. Jest porządna społeczność graczy

4. Wciąga :)

5. Nie wymaga od gracza zbyt dużego poświęcenia (Brak czasu...)

Od razu dziękuję produktom od panów z Joymaxa.

Pozdrawiam

Tak jak pisałem, D&D Online :cool:. A do Panów malkontentów - skoro nie znacie gry, nie wypowiadajcie się na temat Free to Play. Dungeons & Dragons: Eberron Unlimited to nowość na rynku, sporo w nim zmieniła. Jest to pełnoprawne mmo z najwyższej półki, wygrywające ostatnio nagrody:

http://www.tentonhammer.com/node/78203/page/6

Nie dość, że _da się_ grać całkowicie za darmo - płatne punkty (Turbine Points) zarabia się wykonując questy - to jeszcze przedmioty do kupienia w sklepie zupełnie nie psują balansu gry.

Artykuł o zdobywaniu Turbine Points: [ciach]

Ale to trzeba zobaczyć, bo wiem, że ciężko uwierzyć na słowo. Polecam więc zapoznać się z tematem nieco lepiej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam zapoznanie się z regulaminem działu, bo jak widać usunięcie poprzedniego posta cię do tego nie zachęciło. Na forum nie reklamujemy swoich, fanowskich stron dot. danej gry. Jak chcesz to zamieść sobie link w sygnaturce, w profilu, w avatarze czy gdzie tam sobie jeszcze chcesz, tylko nie w postach. Mało tego, tak się zachwycasz nad tą grą, a nie chciało ci się nawet podać jej oficjalnej strony...

A teraz ciąg dalszy odpowiedzi:

skoro nie znacie gry, nie wypowiadajcie się na temat Free to Play

Piszesz o tej grze jakby to jakieś objawienie było. Ja grałem, i nie jestem jakoś specjalnie zachwycony.

Dungeons & Dragons: Eberron Unlimited to nowość na rynku

Nie jest to nowość. Gra ma już kilka lat, z tym że wcześniej wymagała płacenia abonamentu. Ale jak to bywa w przypadku nie do końca dobrych gier, nie mogła się w ten sposób utrzymać, i przeszła do bloku F2P. I tu jako-tako sobie już radzi.

zupełnie nie psują balansu gry

Oczywiście, przecież wiadomo że dostęp do niektórych ras, klas postaci czy dungeonów nie wpływa w żaden sposób na rozgrywkę...

BTW, ciekawi mnie jak długo gra będzie działała w ten "prawie że darmowy" sposób. Długo tak się nie da, o czym przekonali się już gracze S4 League czy Battlefield Heroes. Niemniej na ten moment warto grę sprawdzić, bo mimo wielu wad jest to propozycja która może niektórych zainteresować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja to zawsze mam pecha do gier MMO. Jak zobaczę jakiąś ciekawą grę to albo mam problem z netem, który co pięć minu się wyłącza podczas ściągania, albo jak ściągnę to acc mi nie dziala nawet gdy robię dziesięć innych lub inne pierdki. Wczoraj ściągnałem Dungeon Fighter Online i robię wszystko wdg. poradnika an stronce, ale gra nie chce się zainstalować, ponieważ zamiast instalatora poajwia się dobzre znany zcarny ekran :/ Silkroda też ściągnąłem, ale oczywiście znów jakiś wcale nie dowcipny błąd, który sprawia iż nie mogę grać moją nowo stworzoną postacią. Runes of Magic ściągnąłem, zainstalowałem i przy update'owaniu się zwiesza JUPI! Ahh niech ktoś poda tytuł gry, która działa i fajnie się wnią gra, gdzie świat nie wygląda jak zielona pustka z jednym dzrewem i dziesięcioma mobami i brzydkimi górami w oddali. I niech nie wiem wciągnie choć nic mnie nie wciągnęło prócz Tibii. Zwykle gram w jakieś MMO tydzień i kończę gdyż ludzie już nie są dla mnie tacy mili an 20lvlu coś około i w niczym nie pomagają, questy robią się nie fajne i nudne i bez potzrebnych danych ;P PO prostu coś ala nwn2 online : D Choć kiedyś czytałem, że ma wyjśc w 2011 :P Coś naparwdę interesującego z łądnymi efektami walk i super wypasionymi skillami, które rażą przeciwników na całym ekranie :]

P.S.

Grałem w Cabala, ale teraz nie mogę gościągnąć nie wiem czemu fajny, ale miałem starego kompa i sie ciął mocniej niż emo w rozsypce.

Co myslicie o Warrior Epic bo mam coś smaka na grę :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam zapoznanie się z regulaminem działu, bo jak widać usunięcie poprzedniego posta cię do tego nie zachęciło. Na forum nie reklamujemy swoich, fanowskich stron dot. danej gry. Jak chcesz to zamieść sobie link w sygnaturce, w profilu, w avatarze czy gdzie tam sobie jeszcze chcesz, tylko nie w postach. Mało tego, tak się zachwycasz nad tą grą, a nie chciało ci się nawet podać jej oficjalnej strony...

Słuchaj, jak już lubisz, to powalcz sobie w jakiejś piaskownicy ; ). Po pierwsze, o usunięciu poprzedniego posta nikt mnie nie poinformował - porządne fora zwykle o tym zawiadamiają. Co do regulaminu działu, to rozmawiałem z modem i przeprosiłem go za to. Był to post na szybko, mój błąd. Biję się w pierś, oblewam smołą i posypuję pierzem, poproszę jeszcze o wór pokutny...

Ale przyznam, że macie na forum CD Action bardzo osobliwe zwyczaje. Jest tu nawet dział poświęcony donoszeniu!

Myślałem, że takie zachowania to relikt PRLu! No ale cóż, widocznie lubicie się tak nawzajem traktować :wink:.

A teraz ciąg dalszy odpowiedzi:

Piszesz o tej grze jakby to jakieś objawienie było. Ja grałem, i nie jestem jakoś specjalnie zachwycony.

To akurat oznacza, że gra nie przypadła Ci do gustu. A widzisz, gustach dyskutować nie będę. Twój gust jest tak jednostkowy jak i mój.

Nie jest to nowość. Gra ma już kilka lat, z tym że wcześniej wymagała płacenia abonamentu. Ale jak to bywa w przypadku nie do końca dobrych gier, nie mogła się w ten sposób utrzymać, i przeszła do bloku F2P. I tu jako-tako sobie już radzi.

I dalej delektujesz się swoim nieoczytaniem, niegraniem, a może i nawet niedouczeniem w temacie. Nowością jest jej system free to play, który jest ogromnie przełomowy na rynku MMO. Naprawdę widzę, że nie wiesz co się dzieje w światku MMO, a mimo to próbujesz się pomądrzyć. Nie wiem nawet po co Ci to.

Jeżeli masz wątpliwości jaki gra odnosi sukces, czemu nie wejdziesz w google i nie sprawdzisz? Na początek polecam takie portale jak MMORPG.COM, TenTonHammer.com i Massively.com. Czyli te największe. A potem np. blogi i inne publikacje, choćby noty prasowe.

Oczywiście, przecież wiadomo że dostęp do niektórych ras, klas postaci czy dungeonów nie wpływa w żaden sposób na rozgrywkę...

Dokładnie tak :laugh: . Nie wpływa to na zbalansowanie gry. Nie próbuj przekręcać tego co napisałem na "rozgrywkę", to typowy zabieg trolla. A trollem nie jesteś, prawda?

I owszem, D&D Online to Free to Play wyjątkowe, gdzie gracz który płaci zwykle niewiele się różni "mocą" od F2P. Jest to właśnie nowość i przełom.

BTW, ciekawi mnie jak długo gra będzie działała w ten "prawie że darmowy" sposób. Długo tak się nie da, o czym przekonali się już gracze S4 League czy Battlefield Heroes. Niemniej na ten moment warto grę sprawdzić, bo mimo wielu wad jest to propozycja która może niektórych zainteresować.

Jeżeli tego byś chciał, no to czeka Cię najprawdopodobniej duże rozczarowanie. D&D Online odkąd ruszyło odnosi spore sukcesy (Free to Play roku w większości stron o grach MMO i nie tylko). Aktualizacje są bardzo częste, a graczy zdaje się ciągle przybywać (otwierane są nowe serwery).

Mało tego, najnowszy Update zdejmuje konieczność znajdywani lub kupowania "Leveling Sigili", które umożliwiały zwiększanie limitu poziomu. Sukces finansowy skłonił Turbine do zdjęcia tego systemu i uwolnienia levelowania całkowicie. W Update 3, który wszedł do gry wczoraj, są ponadto 4 duże, darmowe questy - czyli nic odpłatnego.

I co oznacza "mimo wielu wad"? Nic nie wymieniłeś, więc mniemam, że gry w ogóle nie znasz. Pewnie pograłeś wtedy maks pół godziny, bo to co piszesz wyraźnie się nie klei. Brzmi cholernie wirtualnie i na siłę.

Kilka wideo z serwera testowego (przed premierą Update 3):

Nie wiem ile masz lat człowieku, ale ja 25 i nie interesują mnie szczeniackie dyskusje. Lecz mimo wszystko, pozdrawiam i życzę spokojnego wieczoru : ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że nie wiem po co odświeżasz posta sprzed dwóch miesięcy. Ale dobra, niech ci będzie.

Po pierwsze, o usunięciu poprzedniego posta nikt mnie nie poinformował - porządne fora zwykle o tym zawiadamiają.

Czyli jednak nie jesteśmy porządnym forum. A tak poważniej, to usuwam dziennie średnio 10-15 postów. Naprawdę myślisz że mam czas każdemu z osobna pisać dlaczego ich post wyleciał? Takie info można sobie wysyłać na forum z kilkoma setkami ludzi, a nie tysiącami.

I dalej delektujesz się swoim nieoczytaniem, niegraniem, a może i nawet niedouczeniem w temacie. Nowością jest jej system free to play, który jest ogromnie przełomowy na rynku MMO.

:D W czym niby jest taki przełomowy? Może cię zaskoczę, ale jest on czysto i bezczelnie zerżnięty z chociażby Warrior Epic. Że o koreańskich produkcjach nie wspomnę (tam zbieranie cashu za questy czy achievmenty praktykuje się już od paru lat).

Jeżeli masz wątpliwości jaki gra odnosi sukces, czemu nie wejdziesz w google i nie sprawdzisz?

Ale ja nie piszę że gra nie odnosi sukcesów. Ba, po ostatnich patchach sam bym w nią najchętniej zagrał, bo z tego co słyszałem to dość sporo się pozmieniało (na lepsze). I gdyby nie combo WoW + GW + Diablo 2 to pewnie bym w to grał. Problem jednak w tym, że próbujesz zrobić z tej gry jakieś "niewiadomoco", piszesz jaka to gra jest innowacyjna, wspaniała, niesamowita i w ogóle rewelacja na kółkach. To proste pytanie: skoro gra faktycznie jest tak wspaniała, to czemu nie utrzymała się na segmencie P2P? Mimo że nawet takie starocie jak Dark Age of Camelot czy Asheron's Call trzymają się świetnie już kilka lat?

I owszem, D&D Online to Free to Play wyjątkowe, gdzie gracz który płaci zwykle niewiele się różni "mocą" od F2P. Jest to właśnie nowość i przełom.

Faktycznie, bo przecież w takim Cabal Online, kiedyś S4 League czy chociażby wspomnianym Warrior Epic płacący gracze mają niesamowitą przewagę. Faktycznie, przełom jak cholera...*

Aktualizacje są bardzo częste, a graczy zdaje się ciągle przybywać (otwierane są nowe serwery).

Do Battlefield Heroes do ostatnich zmian też dochodziła masa graczy. Graczy zachęconych darmowością gry, graczy którzy chcieli sobie pograć, bo grało się przyjemnie bez wkładu finansowego. Ale jakby nie patrzeć to te serwery muszą być z czegoś opłacane, dla samej "masy graczy" nie będą trzymane. I jeśli cash nie będzie się sprzedawał (bo po co go kupować, skoro wszystko można osiągnąć bez niego), to gra z czasem podupadnie, bądź też wprowadzi jakieś konkretniejsze opłaty. Nie życzę twojej ukochanej grze źle, ale za dużo już takich "darmowości" widziałem, żeby wierzyć że na dłuższą metę to się uda.

Pewnie pograłeś wtedy maks pół godziny, bo to co piszesz wyraźnie się nie klei. Brzmi cholernie wirtualnie i na siłę.

Faktycznie, bo mam inne zdanie niż ty, więc na pewno się nie znam. Super logiczne podejście, nie ma co...

Co do wad, to się nie wypowiem, bo zbyt dużo czasu minęło od mojej ostatniej sesji z tą grą. Wiem że kiedyś mocno irytowały mnie misję (jak dla mnie nudne, nawet nie umywające się do tych z GW), całkowity brak end-game'u (kończyliśmy wszystkie questy i... koniec, nie ma już nic) czy całkowity brak PvP (które już wiem że teraz jest, kiedyś nie było). Z tym że tak jak piszę, było to dawno, i już na pewno nie prawda, bo z tego co czytałem gra została maksymalnie zmieniona i odświeżona, zwłaszcza w dwóch ostatnich update'ach.

Nie wiem ile masz lat człowieku, ale ja 25 i nie interesują mnie szczeniackie dyskusje.

Spróbuj porozmawiać poważnie, bez wyzłośliwiania się, i bez głupich zaczepek, a może dyskusja przestanie być szczeniacka. I dziwi mnie też to, że masz 25 lat, a zachowujesz się jak 12 letnie dziecko któremu ktoś ośmielił się skrytykować jego ulubioną grę. Więcej dystansu, ludzie...

*Dla niekumatych: w WE, czy Cabalu, cash shop nie ma praktycznie żadnego wpływu na rozgrywkę. W tym pierwszym każdy przedmiot ze sklepu można równie dobrze zdobyć w grze, a w tym drugim większość itemów to wszelakie skiny na postacie, bronie czy pety, nie dające nam nic prócz tego że są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no sory, że tak wpadam, ale pewien mały kawałek twojego postu B3rt mnie zasmucił, a mianowicie - " . To proste pytanie: skoro gra faktycznie jest tak wspaniała, to czemu nie utrzymała się na segmencie P2P? Mimo że nawet takie starocie jak Dark Age of Camelot czy Asheron's Call trzymają się świetnie już kilka lat?" Nie no sory, ale tutaj dałeś się ponieść emocjom chyba, bo inaczej tego nie pojmę - i co z tego, że omawiana przez was gra przeszła w taką formę ???!!! To znaczy że to jakiś shit ? Szczerze powiem, że w nią nie grałem, usłyszałem o niej dopiero wtedy, gdy podjęli tą decyzję o zmianie formy płatności i od tego momentu wiele słyszałem i czytałem, tu i ówdzie o niej - same plusy. Np. Takiemu Age of Conan też nie idzie najlepiej i nie wiem czy samo tak nie skończy ( ale minie sporo czasu ) - ale czy oznacza to że gra jest do bani ??? Toć to chyba lepsze wyjście niż od razu zamknąć serwery i fanatykom gry wbić kosę w plecy - Tabula Rasa umarła i wiele słyszałem płaczu fanów tej gry - gdyby zrobili taki sam ruch kto wie co by było dalej . . .

Any way Sarr najwidoczniej wsiąkł w D&DO , tyle że w dość taki . .. Hmm... Można by rzec szczeniacki/dziecinny sposób bronił tej gry, ale teraz widać, że chyba ma podstawy do tego !)

PS : Peace ludzie :daje_kwiatka: , a kto nie jest pewien oceny niech sam zagra i sam oceni

PS2 : Po upgradzie kompa i wiadomości o spolszczeniu pewnego popularnego MMo i dodaniu polskiego serwera nie wiem czy do niego nie powrócę ( tu wiadomość dla orzecha xix - niedługo będzie !) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy ktoś bedzie gra w run of magic??od16lutego będzie dostępna polska wersja tej gry a gra wyszła w 2009 dzisiaj zainstalowałem sobie angielską wersje jak wygląda i nawet spoko tylko ze bardzo długo aktualizuje patch

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margonem jest polską grą MMORPG w przeglądarce. W odróżnieniu od wielu innych tego typu produkcji, gra jest bardzo dynamiczna - interakcja z innymi graczami przebiega w czasie rzeczywistym, co należy do rzadkości w tego typu grach.

Gra posiada rozbudowany system questów, ogromną ilość przedmiotów nie tylko zwykłych, ale również unikatowych, heroicznych i niesamowicie mocnych legendarnych. Zdobywanie poziomów nie nudzi się dzięki walkom turowym oraz grupowym, a przeciwnicy nie różnią się tylko poziomem, ale również zachowaniem. Całej przyjemności smaku dodają klany w których gracz poznaje prawdziwych przyjaciół, nie tylko wirtualnych.

Do Wybory mamy 8 serverów:

-Classic

-Tarhuna

-Katahha

-Lewani

-Teawel

-Hutena

-Jaruna

-Nerthus (Płatny, nikt nie musi na nim grać.)

i 6 profesji:

-Wojownik

-Palladyn

-Łowca

-Tropiciel

-Mag

-Tancerz Ostrzy

Ja Obecnie gram na Teawelu mam 35lvl i gram Palladynem

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jakbur

Na forum jest już temat o Margonem (link). Jak grasz to dopisz się do istniejącego już tematu. Nie ma sensu dublować wątków. Na przyszłość polecam korzystanie z wyszukiwarki forum.

@Reon

Jak widzisz nieregulaminowego posta, bądź napisanego w złym miejscu to raportuj, a nie baw się w moderatora. My tu jesteśmy od porządków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Obecnie robię sobie przerwę od gier MMO (czyt. Cabala + LoLa). Przeglądając sobie internet by być na czasie, natrafiłem na nową produkcję online Tales of Fantasy (obecnie alfa). Gra zapowiada się całkiem ciekawie. Ma być walka na mountach, skrzydełka i enchanting. Myślę że twórcy czerpali natchnienie z L2 i Aiona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jutro o 8 startuje gra. Tylko pytanie, kiedy będzie można zagrać bez AT Key?

Zupełnie zapomniałem napisać, że alpha startuje od jutra ;P.

Może bez AT keya będzie dało się zagrac od jutra? Tak czy siak nie jest trudno go zdobyć, wystarczy wysłać odpowiedni link do kumpla i poprosić o zarejestrowanie konta. Do zakupu AT keya wystarczy 1 punkt czyli jedna rejestracja z twojego linka.

#Edit:

Pomimo wersji alfa gra jakoś nie zawala bugami, co w tym przypadku wręcz może zaskakiwać. Oczywiście parę się znajdzie np. jeden Q był opisany po (chyba) koreańsku. Gra ma bardzo ładną oprawę graficzną, jej atutem jest daleki zasięg rysowania co pozwala utworzyc ładne widoczki.

W grze są cztery rasy człekokształtne (z czego dwie wyglądają jak... dzieci) podzielone na dwie frakcje, w obrębie każdej frakcji znajduję się osiem klas (takie same po obu stronach). Nie wiem dlaczego ale grajac w tą produkcję, klimatem mógł bym ją porównać do Legend of Mir 3 tylko w 3D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tales of Fantasy to nowa produkcja rynku gier MMORPG 3D, jaka jest tworzona przez studio IGG. Firma szybko stara się zdobyć ogromną liczbę graczy poprzez szereg licznych obecnie oferowanych produkcji. Wiele z tych gier rodem pochodzi z Chin po czym następuje proces zangielszczenia gry oraz długotrwały proces promocji. Końcem roku 2009 studio IGG posiadało bazę 10 milionów zarejestrowanych użytkowników z ponad 30 krajów w Europie, Afryce, Azji czy Ameryce. IGG obecnie jest naśladowany przez wiele twórców jak i wydawców gier, stając się konkurencją dla licznych serwisów oferujących darmowe gry MMO.

Tales_Of_Fantasy_01.jpg

W Tales of Fantasy gracz może odnaleźć kilka interesujących elementów, z pewnością jednym z nich jest możliwość walki siedząc na grzbiecie swojej bestii. Gracz będzie mógł rzucać zaklęcia magiczne bądź wykorzystywać umiejętności bojowe bezpośrednio przy pomocy Mounta, dzięki czemu ataki można będzie przeprowadzać z zaskoczenia.

Tales_Of_Fantasy_02.jpg

Gracz posiadający skrzydła w Tales of Fantasy będzie mógł z znacznie większą szybkością przemieszczać się między lokacjami. Ponadto ciekawym i bardzo ważnym elementem na który w Tales of Fantasy będzie kładziony nacisk to Crafting, który umożliwi stworzenie szerokiej gammy produktów, które gracz będzie mógł wykorzystać bądź sprzedać czy oddać innym graczom.

Tales_Of_Fantasy_03.jpg

Otwarta beta rusza :) polecam

http://buzz.igg.com/game_event_develop.php...=tof.igg.com%2F - link do rejestracji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie kolegów. Tyle pisaliście o DDO i Cabalu, że obydwie gry mnie zainteresowały. Postanowiłem je sprawdzić i muszę szczerze przyznać że fajne gierki. Tylko teraz jest problem natury technicznej. Brak czasu, więc w dwie gry grać nie da rady. I tutaj zwracam się z pytaniem do Was, szanowni forumowicze. Którą grę, byście bardziej polecili? Lub która Was bardziej zainteresowała, zaciekawiła, zaintrygowała? Napisze tylko tyle, że nie lubię jak koło mnie lata 10 takich samych postaci. Więc chciałbym żeby można było stworzyć postać wyróżniająca się. Która gra, jest pod tym względem lepsza? No i oczywiście, żeby item mall nie dawaj ogromnej przewagi ludziom, którzy z niego korzystają. Chociaż jeżeli gra mi się bardzo spodoba, to nie przeczę że sam z niego zacznę korzystać :wink:

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja grałem w setki darmowych gier mmo, ale najlepsze były chyba Cabal i S4. Zna może ktoś grę podobną do S4? Chodzi mi oto, żeby nie siedzieć i klikać 1,2,3,4,5..., tylko coś z dużą ilością akcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna może ktoś grę podobną do S4?

GunZ Online, Rakion, Rumble Fighter, to tak na początek. Było jeszcze coś takiego jak Infinity Online, całkiem fajna arcadowa bijatyka on-line, ale pod koniec 2009 dystrybutor tej gry padł, i jak na razie nikt się grą nie zainteresował :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że nie wiem po co odświeżasz posta sprzed dwóch miesięcy. Ale dobra, niech ci będzie.

Przepraszam za głupie pytanie, ale ponownie mnie zastanawia ile Ty masz lat? Sorry stary, ale nie wiem w ogóle jak z Tobą rozmawiać...

A odświeżam dlatego, że piszesz okropne bzdury i wprowadzasz ludzi w błąd. Nie wiem jak Wasze forum, gdzie jest specjalna kategoria na donoszenie na innych, ale Ty na pewno nie jesteś (jeszcze? - bo życzę Ci dobrze) porządnym modem. Sorry.

:D W czym niby jest taki przełomowy? Może cię zaskoczę, ale jest on czysto i bezczelnie zerżnięty z chociażby Warrior Epic. Że o koreańskich produkcjach nie wspomnę (tam zbieranie cashu za questy czy achievmenty praktykuje się już od paru lat).

O rzesz... no zaskoczyłeś mnie. Niestety głupotą. Słuchaj... ehh, próbuję zebrać myśli, by było merytorcznie. Warrior Epic nie dość, że upadł, to jeszcze powstał LATA po DDO. I w niczym DDO nie przypominał, WE dobrze znałęm ;). Te gry nie miały ze sobą nic wspólnego. Rzut izometryczny w WE, TPS/FPS w DDO... Budżet WE to jakieś 1/100000 budżetu DDO, co było widać na każdym kroku.

Poza tym... Masz jakieś w ogóle pojęcie o D&D? To myślisz, że z czego WE wzięło pomysł na łażenie po lochach?...

To trochę tak jak byś porównywał Mercedesa (DDO) z osiedlowym śmietnikiem (Warrior Epic). Tak, śmietnikiem, takim zwykłym, co się do niego wrzuca śmieci. Bo to jest historia jak z piernikiem i wiatrakiem, kolego.

Zobacz sobie, że się - nie wiem po co - kompromitujesz:

http://www.tentonhammer.com/node/78203/page/6

Mógłbym Ci podać adresy z podobnymi nagrodami największych portali i pism branżowych, mówiących o przełomie we F2P na Zachodzie i do przyznanych przez nich nagród gry roku. Tylko po co.

Ale wytłumacz mi jedno. Jakim cudem dyskutujesz ze mną, starasz się mi zaprzeczać, skoro nie masz o grze ZIELONEGO pojęcia? : )

O czym to świadczy? O dojrzałości? O dobrej woli?...

Faktycznie, bo przecież w takim Cabal Online, kiedyś S4 League czy chociażby wspomnianym Warrior Epic płacący gracze mają niesamowitą przewagę. Faktycznie, przełom jak cholera...*

Zgadza się. Nie wiesz o czym mówisz, więc proszę zasięgnij trochę wiedzy przed kolejną dyskusją.

Faktycznie, bo mam inne zdanie niż ty, więc na pewno się nie znam. Super logiczne podejście, nie ma co...

Nie, Ty po prostu gry nie znasz. Nie masz nawet o czym pisać, a to co piszesz to wyssane z palca bzdury. Raz, że nie masz pojęcia o papierowym D&D (albo tylko udajesz idiotę?), dwa, że wypowiadasz się na tematy, w których nie masz wiedzy. Kropka.

*Dla niekumatych: w WE, czy Cabalu, cash shop nie ma praktycznie żadnego wpływu na rozgrywkę. W tym pierwszym każdy przedmiot ze sklepu można równie dobrze zdobyć w grze, a w tym drugim większość itemów to wszelakie skiny na postacie, bronie czy pety, nie dające nam nic prócz tego że są.

Proszę Cię, nie porównuj jakichś mini-gierek (tak, znałem nie istniejące już WE i Cabala) z prawdziwym MMO, które prześciga teraz zyskami Lord of the Rings Online :).

Zakończę tę dyskusję prostą radą - nie słuchajcie Barta w tej materii, bo widzę jasno, że rozmawia bez jakiejkolwiek wiedzy w temacie gry. I Wy też możecie to zobaczyć w kilka chwil. Bo mnie również słuchać nie trzeba - to co napisałem, to raczej korekta, bo mój rozmówca wprowadza ludzi w błąd. Wszystko to, co napisałem, możecie przeczytać w tych portalach:

http://www.massively.com/category/dungeons...dragons-online/

http://www.tentonhammer.com/ddo

http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/163

http://www.massiveonlinegamer.com/

To największe światowe serwisy traktujące o grach MMO. W każdym z nich DDO otrzymało tytuł gry roku - w wyniku głosowań graczy lub oceny doświadczonych redakcji. TenTonHammer przyznał również DDO tytuł jednej z 10 najważniejszych gier MMO dekady.

Czy to oznacza, że D&D Online to wg. mnie gra idealna i bez wad? Absolutnie nie :). Poza tym nie jest to MMO dla każdego, bo: jest dość trudne (o ile nie gracie na "Casual"), nie liczy się w nim PvP i opiera się na systemie Dungeons & Dragons, którego można nie rozumieć / nie lubić. Ale mamy również graczy z Warhammer Online, którzy przeszli do nas, więc po prostu ściągnijcie sobie i zagrajcie.

Jeśli potrzebujecie mieć z kim grać, to twórzcie postacie na Cannith, tu jest najwięcej Polaków. Jest też największa (i mam nadzieję, że najlepsza) polska gildia, Gildia DDOpl - zawsze pomagamy początkującym, a oficerowie mają taki obowiązek : ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...