Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Drizzt_PL

Ciekawe mmorpg bez miesięcznego abonamentu.

Polecane posty

-Metin 2 - tylko ok.500 MB do ściągnięcia, przyjemnie sie gra, jest klimat, grafika jest trochę brzydka...

Tak i swietni polscy gracze, ktorzy ledwo co opuscili nocnik. Dodajmy do tego mase cheaterow + paru bociarzy i rozne kradzieze. Tak, wszyscy lubimy Metina 2:). Podobno na amerykanskich serverach jest lepiej, ale wtedy musisz walczyc z wysokim pingiem.

Ja polece dwie gry

Runes of Magic - taki darmowy odpowiednik WoW (questy itp.)

Priston Tale 2 - Darmowy odpowiednik L2 (grind itp.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz obczajam 4 Story taka konkurencja dla WoWa :)

Pozwól że nie skomentuję bo ten shit to sie nawet do konkurencji dla Tibii nie nadaje (wg. mnie).

Nie mam pojęcia czemu tylu ludzi w to gra???

1.Archaiczne sterowanie.

2.Debilny system skilli.

3.Debilne questy.

4.Masa,masa,masa,masa,masa NNNNNNoob-ów-----Którzy to kantują słabszych graczy itp. i jeszcze gorsze.

To już kurde w Tibii znaleźć można normalnych ludzi(bez urazy).

No ale to moja skromna opinia. Wg mnie są setki MMORPG lepszych od 4Story.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam świeżo wydaną GodsWar - niedawno był update wprowadzający pety oraz nowy serwer[drugi], Hades, więc można się szybko wybić:)

Fabuła jest związana z wojną pomiędzy dwiema starożytnymi nacjami: Ateńczykami oraz Spartanami. Codziennie są eventy, a w nich do wygrania nieco może dziecinne, ale zawsze użyteczne itemy. Gra opiera się głównie na robieniu questów i uczestnictwie w wojnach Ateny - Sparta, więc nie jest nudno:)

Polecam, fajny klimat, nie ma tylu noobów jak to jest w innych grach MMO.

Jakby co, to nick: Thadien

www.gw.igg.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Być może już ktoś wspomniał, ale chciałbym polecić grę Rohan: Blood Feud. Gra darmowa, ale według mnie rozbudowana. Większość gier tego typu nudziła mi się w zawrotnym tempie, ale Rohan ma to coś co mnie przy nim trzyma. Śliczna grafika, ciekawe rasy, śliczne wyglądające główne miasta danych ras, możliwości wykucia broni, zbroi itd. Plusem jest spora liczba polskich graczy. Nie spotkałem się w niej jeszcze ze zjawiskiem typowego nooba może dlatego, że w języku angielskim... Ciekawe questy, choć typowe dla takich gier to jednak są tak skonstruowane, że mimo zaczynania gry po raz 5 nową postacią, nadal się nie nudzą. A i plusem jest to, że czasem trzeba poruszyć mózgownicą, aby przejść obok mobków. Z resztą co ja się będę rozpisywał i pisał o Bóg wie czym. Po prostu sami sprawdźcie:

Rohan: Blood Feud -Oficjalna strona

Polskie Centrum Rohan Online -nazwa sama wskazuje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z ZiZi co do Rohana - gra jest fantastyczna, wciągnęła mnie bardziej(!) od WoW'a, z pełną świadomością mogę polecić ją każdemu. Osoby, które już grają lub będą chcieli zaznajomić się z grą, zapraszam na serwer Marea :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie... Ostatnio naszła mnie jakaś chętka na pogranie w jakiegoś MMORPGa ^^ grałem w triala WoWa i bardzo mi się spodobał, ale nie będę płacił co miesiąc 60zł... Grałem przez kilka minut w Metina, jednak szybciej wyleciał z dysku niż się instalował... Trochę dłużej zostałem przy Cabalu, spodobał mi się, jednak już się znudził ;p poszukuję więc jakiegoś MMO, podobnego do Wowa, w którym jest co robić i szybko się nie znudzi ;] (i najlepiej żeby mało warzył bo mam łączę jedynie 512/512).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Guild Warsa :happy: gram w tą gre już 2 lata. Grafika w grze bardzo ładna, ciekawa społeczność między graczami, muzyke idzie znieść i strasznie skomplikowany tryb PvP ( trzeba mieć niezłe umiejętności do tego xD )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie 4Story i Runes of Magic. Gry czerpią z WoWa pełnymi garściami. Tą drugą to na pierwszy rzut oka można pomylić z WoW'em. Z tym że instalka RoM'a jest dość duża - ponad 3 GB ^^. Ale IMO warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, trochę się spóźniłem, ale może sprawdzisz 9Dragons? Fajne toto, ma niezłe animacje, waży tylko 1 giga, w trakcie szlifów jest polonizacja gry (jest i oficjalne forum dla polaków).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...poszukuję więc jakiegoś MMO, podobnego do Wowa...

Faktycznie, 9Dragons jest fajne, ale z WoW'em nie ma prawie nic wspólnego. O ile dobrze pamiętam to nawet nie da się sterować WSAD'em. Nie mniej jako MMORPG 9Dragons jest całkiem fajne. Klimat prawdziwie chiński (a nie taki zmutowany jak w niesławnym Metin2), sporo ciosów specjalnych i do tego dość rozbudowany, ale jednocześnie przyjemny system. Jedyne co mnie irytowało to te przeklęte reklamy które pojawiały się podczas grania (kiedy skończyło się premium). Ale ogólnie gra całkiem niezła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze trochę wątpliwosci dotyczących Runes of Magic (nawet po recenzji w CDA) ;D

a mianowicie:

czy ta gra ma tak debilny system PK jak np. Tibia?

czy tu tez trzeba skillowac tak jak np. w Cabalu Online lub Tibii? xD

nie tłumacze o co chodzi bo jak ktoś nie wie to i tak mi nie pomoże :)

chyba, że możecie polecić jakieś inne MMO :D

grałem w Tibie - grafika mi nie przeszkadzała, tylko ten system PK i skillowanie ;P

Guild Wars - "oddzielany" świat jest nie dla mnie ;) (choć w Diablo 2 grałem ponad 2 lata...)

Cabal Online - szybko mi się znudziła... (100lvl ;D) choć była całkiem ciekawa xD właściwie to nie wiem czemu przestałem w to grać ;D

MU - ściągnąłem, włączyłem i odinstalowałem... pierwsze co przyszło mi do głowy przy tej grze to... ocb?!

metin - nawet nie chcę zaczynać ;)

no to tyle :P już wiadomo w co grałem i jakie mam gusta (ogólnie)

Lineage 2 odpada, ponieważ prywatne serwery są co jakiś czas wykrywane i usuwane, a poza tym to nie legalne (chyba) ;)

z góry dzięki za odpowiedzi ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegos ciekawego mmorpg, za ktorego nie bede musial placic miesiecznego abonamentu. Ostatnio zaciekawil mnie final fantasy 8 ale nie wiem jak z placeniem za niego.

Może conquer online? Ja gram w niego juz sporo czasu i mi się nie znudził. Jeśli szukasz dynamicznej gry z elementami rpg oraz sporą grupą polaków-powinieneś spróbować. Snow white/fairy tales jesli nie wiesz na jakim servie grać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w Archlord i bardzo mi się podoba. Dobra muzyka, grafika, fantasy w "zachodnim stylu", a nie japońskim co często bywa przy darmowych MMORPG noi sterowanie WSAD. Z tego co wiem to Runes of Magic jest bardzo podobny do World of Warcraft.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż większość mmo polega na grindzie taki Rohan total grind (grałem chwilę wcale nie taki świetny) archlord również grindownik jeżeli ktoś lubi pograć w mmo,w którym grind jest troszkę przysłaniany przez questy to RoM a jeżeli chce ktoś pograć w grę total antygrind to polecam Ether Saga Online (jeżeli kogoś nie kłuje cukierkowa grafika) ja sam gram w Cabala mniej więcej do 65 lvla jedziemy na questach bo grind jest nie opłacalny(mało expa) a potem zaczynamy chodzić na dungi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio pykam w Magic World Online.

Gra bardzo przypomina starusieńkiego Mirka 3 tyle tylko, że jest w niej więcej klas. Na początku do dyspozycji są tylko 4 ale wraz z zaawansowanymi jest ich w sumie 16 (wszystkie 4 klasy mogą rozwinąć się na 4 sposoby). Wielu z Was zapewne odstraszy grafika która jest na poziomie Diablo 2, a animacja postaci jest w sumie jeszcze gorsza. Ale no cóż, nie samą grafiką gracz żyje, prawda? Małym idiotyzmem jest umieszczenie bota którego można samemu skonfigurować i pozwolić mu zrobić wszystko za nas. W każdym bądź razie tego wynalazku nie musimy uruchamiać, ja gram bez używania "robota" - jak go potulnie producenci nazwali.

Dodam od siebie, że gram w tą grę ponieważ wszystkie inne produkcje z grafiką 3D zaczeły mnie odrzucać i nudzić (a grałem w WoWa, RoMa, SRO, MU, Cabala, Metina, L2, 2Moons, 9Dragons, Hero Online, Last Chaos, RYLa, Perfect Worlda, Priston Tale, Requiem Bloodymare, Rappelz, RF Online, Rohan Online, Rumble Fightera, Sword of the new world i Zu online - i jeszcze parę innych których nie pamiętam). Nie wiem co mnie przykuło do tej gry, może ten urok grafiki w rzucie izometrycznym? Ostatnio sobie obiecałem, że pogram trochę w Diablo 2 przez neta.

PS: Może urok starej grafiki jest tym czego mi potrzeba? Aż strach odpalać Tibię ;D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już to zachwalałem, ale pochwalę jeszcze raz.

Jeżeli ktoś w miarę dobrze zna angielski i uwielbia typowy GRIND to polecam 9dragons.

Ładna grafika, sporo polaków na europejskim serwerze, częste uaktualnienia no i praktycznie brak lagów.

Minusem są kiepskie questy, które w 90% nic ciekawego nie dają. No ale moby się bije nadzwyczaj przyjemnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMORPG bez miesięcznego abonamentu to polecam Guild Wars.Świat bardzo rozbudowany, fabuła jest bardzo ciekawa.Szybciej jest wymienić minusy (a raczej minus) niż wypisywać plusy.

jedyny minus to, że jak wyjdziesz z miasta to nie spotkasz innych graczy niż tych, co masz drużynie(ale gdyby nie to, to fabuła nie byłaby taka ciekawa).

Jeżeli ktoś w miarę dobrze zna angielski i uwielbia typowy GRIND to polecam 9dragons.

Ładna grafika, sporo polaków na europejskim serwerze, częste uaktualnienia no i praktycznie brak lagów.

Minusem są kiepskie questy, które w 90% nic ciekawego nie dają. No ale moby się bije nadzwyczaj przyjemnie.

ściągam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...