Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Drizzt_PL

Ciekawe mmorpg bez miesięcznego abonamentu.

Polecane posty

Dobra zainstalowalem i gram :) Mam pytanie znacie jakąś stronę/forum gdzie można sporo o grze się dowiedzieć? Po na początek sporo rzeczy nie ogarniam :) questy na początku widzę że są proste ale potem może być gorzej więc fajnie by było jak na stronie by były poradniki do questów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze sa jednak platne mmorpgi, najdluzej wciagaja i nie ma czegos takiego jak donatorzy, my sie staramy, a tu jakis uber-pro-super-mega-donator i nie ma po co grac. A poza tym to jak placisz za gre to wiesz, ze ten miesiac musisz grac by ci kasa nie przepadla^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w pełni z naevus17 :) grałem w wowa z pół roku na globalu i postanowiłem że od tamtego czasu nie gram w free mmo :P No ale w Pw chciałem spróbować:) chwilowo wowa rzuciłem bo czekam na polski AOC

I na tym koniec offtopu, ten temat jest tylko o gierach bez abonamentu //slee

Spokojnie :))): P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol my tez tu gadamy o bezplatnych jesli nie zauwazyles ja napisalem ze sa w kazdym bezplatnym mmorpgu donatorzy co czyni je niezbyt atrakcyjnymi, a dawid mowi ze Perfect World chcial sprobowac, czyli zlamal swoje postanowienie. A to jest darmowy mmorpg wiec reklamuje PW

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mumia --> Weź rozwiń skrót MH bo nie za bardzo wiem o co chodzi :D

Nie zna ktoś może jakiegoś dobrego, darmowego MMORPG w stylu Diablo? Chodzi mi głównie o to żeby była duża różnorodność itemów, broni, zbroi itd. Obecnie gram w Rohan Online ale szczerze powiedziawszy denerwuje mnie ganianie kilka dni w jednej zbroi i z tym samym mieczem. Grałem swego czasu w WoWa i tam to był raj dla zbieraczy. Zestawy zmieniałem nawet dwa razy dziennie, ale obecnie nie stać mnie na abonament, a privy nie wchodzą w grę. Wracając do mojej proźby - grafika nieważna. Wolałbym 3D ale na 2D też się nie obrażę. Jakby ktoś coś wiedział to pisać odrazu :)

BTW. Grał ktoś z was w Twelve Sky. Jak tak to napiszcie coś o tej grze.

I jeszcze jedno typowo noobskie pytanie ale jestem w sumie nowy w MMORPG. Kim są donatorzy? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b3rt donatorzy to osoby które w grach bezpłatnych płaca pieniądze by być lepszym od innych ; p W grach bez abonamentu firma musi na czymś zarabiać więc wprowadza wszelakie dodatki typu ticket +100% expa 3h dziennie przez miesiąc,mobek zbierający itemy itp :) Dlatego wolę gre z abonamentem niby trzeba płacić ale są wyrównane szanse :) Grubość portfela nie wpływa na to jaki jest w grze :)

Może trochę źle opisałem donatorów bo tak naprawdę są to osoby które płacą za bezpłatną grę ( tak najprościej) ale nie robią tego bez powodu :) poprostu chca być lepsi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mmorpg.org.pl/ stronka z darmowymi mmo 2d,3d i przez przeglądarkę:]

Stronkę oczywiście znam, jednak większość zamieszczanych tam gier nie ma opisów, a spora część użytkowników prezentuje (nie obrażając nikogo) dość niski poziom kultury i wiedzy o grach. Dla przykładu zacytuje jeden post:

"e jarek ty lepiej nie superuj grom tylko przyznaj sie ze jest <CENZURA> naprawde <CENZURA> grafa fabula itp slabe wymagania jak na mojego kompa hehehehe. <CENZURA>"

Pisownia oryginalna, tylko przekleństwa ocenzurowałem sam. Post dotyczył gry Hero Online :P:)

Także jak widać ze strony zbyt dużo dowiedzieć się nie da, dlatego wciąż proszę o opinie doświadczonych graczy.

PS. Dzięki za info o donatorach. Znowu wiem coś nowego :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Mythos wogóle już wyszedł!? :). Bo kiedyś sporo o tej grze słyszałem, przez pewien czas nawet na nią czekałem ale jakoś ostatnio ucichło na jej temat. No i oczywiście czy ona jest darmowa? Słyszałem także że Flagship Studios się rozpada i Mythos może zostać niedokończony lub przejęty przez inną firmę. Nic to. Zobaczymy co mi google powiedzą na ten temat :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MH to chyba Martial Heroes, http://www.mmorpg.org.pl/ stronka z darmowymi mmo 2d,3d i przez przeglądarkę:]

żal mi cie The Empires of Martial Heroes() to mmorpg i je sie "ściąga" to sie dzieje w starożytnych chinach ma sie do wyboru 4 klasy postaci Monk(Może iśc w bułwy,tarcSilkroad Online przypominaze,lub kij),Asassin(łuk,sztylety,szpony),Wariorr(Lanca,Sejmitar,Topór),Mage(wachlarz,

miecz,klasyczna magia pociski wystrzeliwan z dłoni)

a co gry do diablo podobnej było cos w CDA ktoryms napisane pare :

Trickster Online Revolution(CDA147 01/2008)

MU Online(CDA144 10/2007)

Dungeon Runner(CDA144 10/2007)

no i jak ci chodzi nie tylko rzut izometryczny to właśnie Martiale Heroes i reszta wimienionych w CDA gier :D (all darmówki)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. Google mi powiedziały że w Mythosa na razie nie zagramy :(. Gra jest obecnie w fazie Closed Beta i nie da się ani zarejestrować, anie ściągnąć klienta gry. Cóż. Pozostaje czekać na Open Beta...

-->Mumia.

Dzięki za gry. W MU i DR grałem i raczej nie będę do nich wracał. Ale Trickster chętnie spróbuje :)

A co do EoMH to grałem chwilę, ale nie przypadła mi do gustu z jednego powodu - dzieje się w starożytnych chinach, a ja nie trawię tych klimatów :/. Swoją drogą irytuje mnie to że większość darmowych RPG dzieje się właśnie w chinach. Dla przykładu wymienię tylko: 12 Sky, Metin2, Silkroad, Kal Online itp. itd. Same chiny. A jak chciałem znaleźć MMORPG dziejące się w feudalnej Japonii to nic nie znalazłem. Irytujące...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem w trakcie ściągania Rohan Online. Może ktoś powiedzieć coś więcej o tym MMO? Czy ktoś na forum w niego gra? ;]

Gra nie ma zbyt dobrej grafiki :blink:W grze jest sześc ras ludzie,Elfy,mroczne elfy,pól elfy,Dekan i Dhan.Można lowic rybki, jest crafting.No i duzo PvP

P.S Interfejs tej gry jest okropny i niewygodny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...