Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

danio459

Władca Pierścieni : Bitwa o Śródziemie

Polecane posty

Hej mam pytanie czy ktos z Was wie w jakim miejscu na dysku znajduja sie sejwy <lol> do BoS? bo musze zrobic reinstall i nie moge ich znalezc a jak odinstalowuje gre to odpowiadam ze chce zachowac sejwy, ale nie ma ich (raczej) w folderze gry... Prosze o szybka odpowiedz :D

[EDIT]

w documents and settings szukalem i nie znalazlem :(

(przeszukalem tez foldery ukryte)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę tę odpowiedź dla autora tego tematu ponieważ prosił o porady.

Helmowy Jar... Dość trudny poziom. ja na początku nei mogłem przejść... Orkowie atakują cztery razy. Znaczy są cztery natarcia. przy każdym są drabiny. Musisz ustawić łuczników (wszystkich i najlepiej z ognistymi strzałami) na mury. Przy bramie postaw tylko eowinę i jeden oddział. gdy będą szli orkowie zostań w zamku.. poczekaj aż sie zbliżą... I naparzaj w drabiny. jak drabin sie pozbędziesz to to natarcie masz już za sobą.. jesteś bezpieczny... większość to są tylko pikinierzy. gdy taran będzie sie zbliżał do bramy weź Eowinę i rzuć oszczepem (czy co ona tam ma w czarach) w taran. Jeden rzut i taran nie ma szans. Potem drugie natarcie jest takie samo jak pierwsze... chyba... A puxniej orkowie niosą też miny. jak rozwalą ci mur w drugim natarciu już po tobie. Jak w 3 możliwe ze jeszcze to przetrwasz jak sie wysilisz zdolnościami taktycznymi. jak w 4 to nic nie szkodzi tylko troche wojsk tracisz. gdy już sie skończą natarcia ty z ogromna armią łuczników rozwalasz ostatnich orków i ich obozy. Dość trudna misja.

CZARNA BRAMA (ostatnia misja w kampanii dobra)

z wielka armią łuczników nalezy WYCIĄGNĄĆ arnię mordoru. nie zabić tylko wyciągnąc. Nie zbliżać sie do bramy tylko trzeba zostać przy obozach. potem naparzać łucznikami i patrzeć na licznik ile jeszcze trzeba wytrzymać. bohaterów wystawiamy na przód. Szczególnie gandalfa z jego wypasionymi mocami, Aragorna ze świetną walką wręcz i uleczaniem towarzyszy, Legolasa z burzą stzrał, i gimliego z zabójcą... Staraj sie wytrzymać jak najdłużej i dorabiaj żołnierzy w obozach.

Minas Thirith.

Podobnie troche jak w helmowym jarze ale nie do końca. Wszystkich łuczników wepchać na mury jak sie da. ulepszyć ich do ognistych strzal bo bez nich sa dość słabi ale strzały z ogniem połączone dają niezłego POWERA. zamknij brame. I nie wime ile będzie natarć ale baaaaaaaaaaardzo dużo. Gdy przyjedzie grond naslij na niego większość łuczników. gdy przyjda posiłki nie otwieraj specjalnie bramy zeby ich ochronić. Niech zostana przed bramą i naparzają sie z orkami. Chroń baze i nic nie rób i używaj mocy póki nie przybędzie Aragorn i reszta z duchami. tedy duchami zmieciemy orków i obozy. I koniec YOU ARE WINNER!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w kampanie silami zła. Isengard przeszedłem, ale z Mordorem są problemy. 1-szą misje skończyłem i dalej się zatrzymałem. Po prostu nie umiem wykonać misji(są zbyt trudne, a gram na najłatwiejszym). Może ktoś pomóc albo podać link do poradnika(lub solucji)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w kampanie silami zła. Isengard przeszedłem, ale z Mordorem są problemy. 1-szą misje skończyłem i dalej się zatrzymałem. Po prostu nie umiem wykonać misji(są zbyt trudne, a gram na najłatwiejszym). Może ktoś pomóc albo podać link do poradnika(lub solucji)?

Opisz szerzej swój problem. Na czym nie możesz sobie poradzić? Kiedy Cię załatwiają?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę tę odpowiedź dla autora tego tematu ponieważ prosił o porady.

Helmowy Jar... Dość trudny poziom. ja na początku nei mogłem przejść... Orkowie atakują cztery razy. Znaczy są cztery natarcia. przy każdym są drabiny. Musisz ustawić łuczników (wszystkich i najlepiej z ognistymi strzałami) na mury. Przy bramie postaw tylko eowinę i jeden oddział. gdy będą szli orkowie zostań w zamku.. poczekaj aż sie zbliżą... I naparzaj w drabiny. jak drabin sie pozbędziesz to to natarcie masz już za sobą.. jesteś bezpieczny... większość to są tylko pikinierzy. gdy taran będzie sie zbliżał do bramy weź Eowinę i rzuć oszczepem (czy co ona tam ma w czarach) w taran. Jeden rzut i taran nie ma szans. Potem drugie natarcie jest takie samo jak pierwsze... chyba... A puxniej orkowie niosą też miny. jak rozwalą ci mur w drugim natarciu już po tobie. Jak w 3 możliwe ze jeszcze to przetrwasz jak sie wysilisz zdolnościami taktycznymi. jak w 4 to nic nie szkodzi tylko troche wojsk tracisz. gdy już sie skończą natarcia ty z ogromna armią łuczników rozwalasz ostatnich orków i ich obozy. Dość trudna misja.

!

Łeee po co się tak męczyć. Prodkujesz samych łuczników. Nie liczy się ich ilość, a jakość czyli ulepszasz kosztem ilości WSZYSTKO. Robisz jeszcze 2 oddziały piechoty i idziesz do stołpu(ten ostatni pierścień murów i czekasz. W wejściu ustawiasz Gimliego, a wśród łuczników Legolasa. Resztą Drużyny gdy wedrą się uruki co rusz schodzisz pod mury stołpu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma kody do tej gry!

Są mi bardzo potrzebne i bardzo prosze o napisanie tych kodów w tym temacie!!!

Będę bardzo szczęśliwy jak ktos mi odpisze!!! :lol:

Poza tym jestem tu nowy,ale uwielbiam gierki!!!

:twisted: 8)

Kodow nie ma :!::!::!:

Ale sa trainery :)

Jak chcesz to daj znac

A zawsze się zastanawiam jak korzystać z trainerów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma kody do tej gry!

Są mi bardzo potrzebne i bardzo prosze o napisanie tych kodów w tym temacie!!!

Będę bardzo szczęśliwy jak ktos mi odpisze!!! :lol:

Poza tym jestem tu nowy,ale uwielbiam gierki!!!

:twisted: 8)

Kodow nie ma :!::!::!:

Ale sa trainery :)

Jak chcesz to daj znac

A zawsze się zastanawiam jak korzystać z trainerów.

Jakby ktoś potrzebował dalej tych trainerów, to znalazłem takie coś:

Bitwa o Śródziemie

http://www.gameburnworld.com/Trainers/Lord...LUS8Trainer.rar

Bitwa o Śródziemie 2

http://www.gameburnworld.com/Trainers/Lord...rth2Trainer.rar

Bitwa o Śródziemie 2 v.1.1

http://www.gameburnworld.com/Trainers/Lord...v1.1Trainer.rar

Bitwa o Śródziemie 2 save

http://www.gameburnworld.com/Trainers/Lord...th2SaveGame.rar

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minas Thirith.

(...)Gdy przyjedzie grond naslij na niego większość łuczników.

Jeśli chodzi o tego gronda to ani łucznicy, ani trebusze nie dadzą sobie z nim rady tak szybko. Aby Wam nie wyważył bramy najlepiej... otworzyć ją. :D Wtedy nie będzie mógł jej wyważyć i orkowie w sumie też nie będą mogli się przecisnąć do bramy. Kierujemy łuczników i trebusze na gronda. Gandalf zabiera mu dużo punktów życia "Promieniem światła" (czy jakoś tak). Chociaż czasami dzieje się inaczej. Nawet jeśli mamy otwartą bramę, to potrafi w nią uderzyć i ją zburzyć. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nigdy w Minas Tirith nie zburzyli bramy. Co prawda pasek był na czerwono, ale zawsze niszczyłem ten wielki taran. A te mniejsze tarany to nawet nie zdążą podejść, bo moi łucznicy rozwalają je na luzach.

Na bramę zawsze dawałem 2 grupy elfów i zawsze dokupywałem im ogniste strzały...żaden z orków bądź ludzi(Elfy&ludzie-miodzio :) )

nie zbliżyli się na odległość większa niż 3 cm.na ekranie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko, dotyczące drugiej części Bitwy: Sciągnąłem z filefront.com mod, który udostępnia nieskończenie wiele punktów dowodzenia ( command points), a budynki budują się w trymiga, ale niestety autor tego modu nie napisał gdzie trzeba wkleić plik ini.big ( jedyny plik modu). Na filefront też nic nie ma. Próbowałem zamienić ten plik z takim samym w katalogu z grą, ale wtedy nie chciała już mi sie uruchomić, bo wyskakiwał jakiś błąd:( Czy ktoś wie co z tym zrobic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiho

Taki problem, zainstalowałem gre ładnie pieknie, klikam na ikonę, wyświetla się ten (nie wiem jak to nazwac, obraek??plansza??) jeszcze na pulpicie i to wszystko, na ALT.Ctrl.DEL pisze ze gra nie odpowiada, a po 2 min wyswietla się Game Crash MoveToNoOne cos tam.

Czy to wina GeForca 7300 GT (sprawdzalem najnowsze stery i te starsze), czy moze Pentiuma Core Duo, bo 1G RAMu czy WinXP raczej nie :wink: .

PS Sprawdzone na 2 kompach, dzialalo tam.

PSS Tak to oryginał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem tematu o BTME 2(grrr wyszukiwarka :( ), więc piszę tutaj. Nie orientuje się ktoś w jakim folderze i jakie to pliki są save-ami, w których zawarte są statystyki postaci stworzonej przez gracza??? Stworzyłem sobie maga, utłukłem już z 20k wojsk i nagle chodzę, a tu postać jest tylko...statystyki wyzerowane. Obstawiam, że jakiś plik mógł się przenieść albo usunąć. Gra jest oryginalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA tej misji nie umiałem przejśc ale powiem co trzeba zrobić odrazu :).Oczywiście lepiej jest mieć mniej ale ognistych :)

Ok przechodze do tego co trzeba zrobić:

1:wybuduj farmy orkowie je zniszczą ale przyjdzie ci spory dochód(uważaj najlepiej wybudować przy pomniku(tam gdzie odkupujesz umarłych bohaterów) jedną farme i jedną stajnie :)).

2.Wybuduj szybko elfickich wojowników z strzałami ognistymi

3.postaw ich na murach

4.obroń uchodzców

5.wyposaż ich w bronie

6.gdy wróg niszczy nasz mur (najlepiej przed tym się zapisać by potem wiedzieć kiedy wycofać żolnierzy)

7.wycofaj żołnierzy do farmy i stajni a łuczników na mury

8.pokonaj nadciągające hordy(najlepiej bohaterami)

9.Wezwij wsparcie Rohanu

10.Zniszcz orków(pamiętaj ciągle atakują helmowy jar pozostałe wojska)

11.misja skąńczona napij się wody :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...