Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

danio459

Władca Pierścieni : Bitwa o Śródziemie

Polecane posty

To odłącz nagrywarkę i spróbuj wtedy wystartować grę. Może to pomoże :wink:

->Elven Blade-> Nie miałem, bo ja zawsze najpierw czytam o danej grze czy mi się ją opłaca kupić czy nie. A w czasopismach pisali o tych problemach i odradzali kupna tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wladca Zelek

SZukałęm......i nic...znalazłęm tylko mapy i pare dupereli.Mój znajomy sie wkurzył(on też kupił orginalnała)i zaczoł grać na cracku.I mu działa.Sam sie zastanawiam czy też grać.Czasem mam wrażenie że ja sie wkurzam bo orginał mi niedziała a tam jakiś pierdolony(czytaj p*********) lamer gra w pirata od wani i sie smieje z takich co kupują orginały:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja tez miałem problemy z napędem cd i nagrywarką(osobno) ale przy innych grach. Teraz mam osobno naped dvd i nagrywarke dvd i mi ładnie chodzi.A mam problem w jednej misji jak gram gondorem, mam mniej więcej po połowie konnicy i łuczników, więc konnicą jedżę po mapie i łucznikami bronie zamek ale jak spotykam trole to moja konnica jest rozwalana.Co robić z tymi trolami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co uważam że full ulepszeni łucznicy są lepsi niż piechota!! (znaczy u Gondoru). Nie opłaca się budować łuczników lvl2 czyli strażników czy coś takiego bo to straszna kupa guana może i są niewidzialni w lesie ale nie mają żadnego pancerza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naj lepiej połaczyć strażników wiezy z łucznikami. Oczywiście płonące strzały, hartowane ostrza i ciężkie zbroje.

Ogień jest dobry na enty, olifanty (te takie słonie na "M"), trole :) i w ogóle lepiej rani wroga. No i sie swieci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Drizzt

Ja grając Gondorem zawsze robię łuczników (zwykłych) i zwykłą piechotę, a potem ich łączę. Rozwala to (na razie) każdą formacje wroga. Potem ich sobie maksymalnie ulepszam i miażdżę wrogów.

A tak przy okazji: co dają te poziomy w skirmishu? Bo do tej pory niestety nie załapałem :oops: . Ulepszają ogólnie wszystko, poprawiają wydobycie, przyspieszają budowę, czy co? Proszę o odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jellyeater

Gram i gram i stwierdzam, że LORT jest strasznie nudny. Zaykły standartowy zręcznościowy RTS, w którym liczy się szybkość kliknięć, a nie pomyślunek. Żołnierze nie potrafią sięo siebie troszyć, własne katapulty zabijają więcej ludków niż wrodzy żołnierze itd. Ale ta mapa Śródziemia jest ładna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość HermeZ

O nie, nudny na pewno nie jest. Jest RTSem a wszystkie RTSy maja to do siebie, ze predzej czy pozniej bedziesz mowil iz gra jest nudna... A tak w ogole to ten topic, w komentarzach jest topic odnosnie BoS (polskie skroty rzadza :) ) I na koniec sorry za oftopa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość werbel
O nie, nudny na pewno nie jest. Jest RTSem a wszystkie RTSy maja to do siebie, ze predzej czy pozniej bedziesz mowil iz gra jest nudna... A tak w ogole to ten topic, w komentarzach jest topic odnosnie BoS (polskie skroty rzadza ) I na koniec sorry za oftopa

Potwierdzam :D

A jeśli w ogóle mówimy o Władcy to szkoda że jest wydana tylko na dvd... Nie wiecie przypadkiem czemu?? Jakieś wymagania płytowe?-nie wiem czy takie coś istnieje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jellyeater

Zajmuje na dysku ponad 3GB. I dlatego jest na DVD. A wczytuje się i wczytuje. Wolniej niż doom 3 wolniej niż HL2. Kaszanka. Ale i tak póki co gram. Nie mam nic innego. Kurcze gdyby dopracowali inteligencję jednostek to by była dobra gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość werbel
Zajmuje na dysku ponad 3GB. I dlatego jest na DVD. A wczytuje się i wczytuje. Wolniej niż doom 3 wolniej niż HL2. Kaszanka. Ale i tak póki co gram. Nie mam nic innego. Kurcze gdyby dopracowali inteligencję jednostek to by była dobra gra.

Nie no zła inteligencja nie jest ale to prawda- mogła by być lepsza. A sorki u mojego qmpla gra chodzi szybko i szybko sie wczytuje.... A jesli chodzi o miejsce na płycie to chyba można podzielić na kilka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panów Jellyeater, HermeZ oraz Werbel serdecznie zapraszam na kolejny odcinek programu z cyklu "Moderator radzi".

No tym forum mamy taką piękną zasadę, że komentujemy gry w dziale "Komentarze" a problemy z grami rozwiązujemy w dziale "Pomocna dłoń". Może niektórym wydaje się to dziwne ale tak właśnie tutaj jest :twisted: .

Odradzam więc z całego serca kontynuowania w tym topiku dyskusji o sztucznej inteligencji w grze, jej grywalności czy też rodzaju nośnika, na którym została wydana. Nie muszę chyba dodawać, że nie zastosowanie się do tej grzecznej sugestii może skutkować niemiłą niespodzianką w postaci ostrzeżenia.

Dziękuję za uwagę :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość werbel

Może i racja ale bez przesady. chciałem się ZAPYTAĆ czy nie ma tej gry na nośniku CD. I dostałem odpowiedź. A że potem powiedzialem co sądzę to już chyba nie można zaliczyć WYŁĄCZNIE DO KOMENTARZA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie

Grając Rhanem miałem do wyboru ok 4 mapek w tym Fangor, wybrałem go, przeszedłem i następna misja to helmowy jar, gdy ją przeszedłem to do wyboru były misje dla gondoru ;/ Czy będę mógł powrócic do tych wcześniejszy misji??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość HermeZ

Niestety nie :? Zeby zagarc w jakas misje, ktora juz byla (albo mogla byc) musisz przejsc gre od poczatku az do tej misji... Chyba ze masz sejwy gdzies w tych okolicach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście się pomyliłeś 8)

Obraniając Minas Tirith otworzyły mi się WSZYSTKIE nie wypełnione misje :P:D :lol: A na górze jest napisane Zaatakuj Czarną Bramę kiedy będziesz gotów :wink:

No więc na początku wypełniam przeoczone misje :)

Muszę powiedzieć że gra jest bardzo długa. Gram od poniedziałku po pare godzin na dzień a ty połowa gry dobrem :D No trochę więcej niż połowa :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem szybko przez wszystkie posty i niezauważyłem tego pytania, więc je zadaję. Czy jest może spolszczenie do tej gry (wiadomo o którą chodzi)? Posiadam wersję angielską (byłem za granicą i tam kupiłem oryginał) , a wiem że w Polsce wyszła już wersja polska. Ale czy istnieje może tylko polonizacja? Jeśli tak to proszę poda jakiś link albo informację. Cokolwiek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...