Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

danio459

Władca Pierścieni : Bitwa o Śródziemie

Polecane posty

Sobczy, przeczytaj regulamin i zmień posta nim cię Moderator zdybie na takich postach. NIE MOŻNA puszczać takich krótkich wiadomości. Zresztą co podać, kody czy herbatę? Nowyś lecz zapamiętaj słowa me.

Moc usuwania postów mają jedynie Moderatorzy. Co do kodów to już były podane jakieś wcześniej tyle że nie wiem czy działają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , nie moge tam sobie poradzic. Moi żołnierze i Sam padaja po 5 minutach grania. Prosze o pomoc. Moje nerwy sa juz na wyczerpaniu.

Co mam zrobić i jak przejść tą misję

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , nie moge tam sobie poradzic. Moi żołnierze i Sam padaja po 5 minutach grania. Prosze o pomoc. Moje nerwy sa juz na wyczerpaniu.

Co mam zrobić i jak przejść tą misję

pozdrawiam

Sorry ale o jakiej misji mowisz :?: :?: :?:

Dlaczego dajesz TAKI SAM post w dwoch tematach :?: (drugi siedzi w komentarzach odnosnie tej gry)

Tam masz juz odpowiedz ja dodam zebys madrze uzywal mocy/magii/czarow podczas ataku. Leczenie jest bardzo przydatne, wazne jest tez abys przed pojedynkiem z pajaczkiem :) zebral wszystkich uwiezionych zolnierzy (chodzi o tych ktorych napotkasz po drodze), a podczas pojedynkju wal lucznikami w nia ile wlezie, a jak ktoremus zolnierzowi pogorszy sie zdfrowko to go wycofaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry , za mocno dotychczas nie korzystałem z pomocy, dlatego moje posty pojawiły się w paru forach. za to przepraszam.

jak uwalniam żołnierzy, kieruję się w stronę szeloby i trwa to zbyt długo wszyscy łącznie z samem padają jak betki -DLACZEGO ?. Czy w tej misji wszyscy musza przetrwać i gdzie jest frodo?

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak na tym levelu powinienes miec juz jakies moce. Leczenie jest bardzo pomocne (szczegolnie jesli czas cie nie goni), wiec za nim zaatakujesz ta szelobe wylecz wszystkich zolnierzy. A ten maly hobbit moze rzucac kamieniami albo walczyc mieczxem (domyslne ustawienie), wiec kaz mu rzucac a nie walczyc w zwarciu, wtedy tak szybko nie padnie. A jak na niego idzie to go wycofaj albo lepiej niech go goni a lucznicy zalatwia sprawe. Froda nie znajdziesz ale bedzoiesz musial wybic paru slugusow zla :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje serdeczne za podpowiedź , postaram sie wieczorem zastasować. ale powiedz mi proszę , dlaczego wszyscy padaja po paru minutach grania. staram sie uwolnić wszystkich żołnierzy ale jak ide na szelobe (mija juz pare minut) to kolesie wymiękają. Czy tam nikt nie może zginąć ?

jeszcze raz dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... o co chodzi z tym trainerem lurzie? Zresztą ksywka nieadekwatna do danych osobowych. Za awatara masz zwykłego orka a nie Lurtza zaś on sam nie pochodził z Minas Morgul a z Isengardu. kolejny który widział tylko ostatni film... Tolkien się w grobie przewraca.

Sorry za offtopic ale się powstrzymać nie mogłem, z góry przepraszam jeśli moderatorowi to przeszkadza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Panowie, czy wam tez zdarzyło sie że po paru minytach grania, wszystkie jednostki padły i wystąpił komunikat misja przegrana spróbuj ponownie. Odpaliłem 1 misje zła. Jak tylko Enty zniszczyły mur obronny wyskoczył ten sam komunikat. misja przegrana albo konic rozgrywki. Czy macie takie same doświadczenia. Proszę o odpowiedź

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odparłeś tych entów?!? Ranyyy, zdolnyś :D Zresztą z nimi to nie ma problemu- wystarczy schować kuszników z płonącymi bełtami po dwóch stronach wyrwy w murze a kiedy tylko ją przekroczą BAM! Zresztą to są najbardfziej wytrzymali wrogowie chyba w tej części kampani zła, odłączając bohaterów na których trzeba było legionu orków (Legolas i Gimli to była truuudna partia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Panowie, czy wam tez zdarzyło sie że po paru minytach grania, wszystkie jednostki padły i wystąpił komunikat misja przegrana spróbuj ponownie. Odpaliłem 1 misje zła. Jak tylko Enty zniszczyły mur obronny wyskoczył ten sam komunikat. misja przegrana albo konic rozgrywki. Czy macie takie same doświadczenia. Proszę o odpowiedź

pozdrawiam

Jak u mnie przeszly to nic oprocz wielkiego pozaru sie nie dzialo :twisted: :twisted: :twisted:

I jedyne znikajace jednostki jakie mialem to albo jednostki przywolane (armia umarlych - mniam :) ) albo jednostki opetane (Saruman)

Odnosnie Lurza po co ci trainer? Moze sproboj go wypakowac do glownego katalogu z gra.

A i bylbym zapomnial bo juz plytke wlozylem do napedu :)

czy jest mozliwosc zmiany tematu? Bo to z tymi kodami juz troche nie pasuje:)

EDIT:

Byku masz tyle kolorow a wybrales czerwony ktory wg mnie za bardzo rzuca sie w oczy i powinien byc zarezerwowany dla modow/adminow. A FA a szczegolnie Pomocna Dlon jest wlasnie najlepszym miejscem zeby pogadac o grach (a wiec i problemach z nimi zwiazanych)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze :wink:

Nie rozumiem, czemu istnieje taki dzial. Jak ma sie problem z gra, to szuka sie informacji w necie, od tego sa rozne stronki, a nie Forum-Actionum!

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, czemu istnieje taki dzial.

Wszystkiego rozumieć nie musisz, z pewnoscią nie pierwsza to rzecz i nie ostatnia, której nie rozumiesz. Ważne jest jednak, żebyś zapamiętał, że jeśli naśmiecisz tu jeszcze raz to oberwiesz ostrzeżenie - mam nadzieję, że to zrozumiałeś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sobczyk89
Co do kodów to już były podane jakieś wcześniej tyle że nie wiem czy działają.

Nie, nie o to chodzilo... wczesniej napisales mniej-wiecej cos takiego:

Ostatnią planszą dzielącą Czarną bramę od reszty jest największa plansza jaką widziałem

w tej grze- mianowicie Dagorland. Przekichana mapa ze względu na ilość wojsk wroga który nas atakuje.

Czy podać porady jak przejść Czarną bramę i liczba żołnierzy zabitych nie była wyższa niż dwudziestu?

...no wiec to jest to o co pytalem... :P:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, łatwo jest gdy ma się gandalfa na 10 poziomie (jakaś fala śmierci) i Aragorna (przyzwanie odziału umarłych) i ma się moc przyzwania armii umarłych. Czarna brama atakuje pięcioma rzutami bodajże. Pierwsze dwa to takie sobie ataki orków na najwyższym poziomie doświadczenia. Do tej planszy potrzeba głównie odziałów łuczników wyposażonych na maksa. Bez problemu odpierają atai wroga. Uwaga! Broń boże nie podchodzić łucznikami pod czarną bramę bo to nie ma sensu, szczególnie puźniej. Trzeci atak to jakieś 10 Mumakili na najwyższym poziomie doświadczenia. Gdy pojawiają się koło bramy warto wtedy użyć przywołanie umarłych którzy rozprawiają się z nimi i innymi wrogami bez problemu. Czwarty atak to już całkiem całkiem ataczek ale piąty rzut to już jest ogromne wyzwanie. Wtedy zaczyna nacierać na ciebie fala wrogów jak ekran długi i szeroki. Orkowie i Trolle, wtedy nadchodzą sojusznicy. Trzeba pić minut wytrzymać pod naporem tych sił. Tutaj doskonlae sprawdzają się bohaterowie. Zaczyna sie walka o przetrwanie z użyciem wszelkich mocy. Szczególnie dobra jest moc gandalfa lecz tę lepiej zachować gdy sytuacja będzie naprawdę nieciekawa. gdy zdołamy wytrwać pięć minut pokaże się kiepski filmik na enginie gry jak Frodo wrzuca pierścień a potem.... nic. Żadnych bonusów, w ogóle niczego. Tylko Creditsy.

Uwagi dotyczące taktyki.

1) najlepiej zaatakować Czarną bramę Gondorczykami. najlepiej sprawdzają się w obronie toteż będą najbardziej przydatni.

2) Podczas pierwszego rzutu gdy wrogowie rozdzielają się na dwie kupki które atakują dwa obozy skupić się najlepiej na jednym. drugi zostanie zniszczony ale unikniemy mało efektywnego rozproszenia sił.

3)Podczas piątego rzutu odziały konnicy walczacej wręcz schować lepiej za szeregami albo wpuścić między łuczników by zapewniali im ochronę.

4) Za wszelką cenę broń łuczników! To oni zapewnią ci zwycięstwo i nie można sobie pozwolić na ich stratę.

5) Do obrony możemy użyć naszych wojsk skupionych w obozie.

mam nadzieję że ta mini solucja pomoże bezpiecznie ludziom przejść tą misję i zakończyć Kampanię ludzi szczęśliwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sobczyk89

Mam pytanie...

gdzie mozna dawac replaye, zeby mozna bylo je ogladnac w grze? Bo szukam tego folderu i szuakm, a znalazlem tylko "maps", "mapsprevievs" oraz "save" :oops: . ale o zadnych replayach nie ma mowy :?

prosze o odpowiedz...

z gory dzieki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wladca Zelek

Może mi pomożecie.Jakeś pare(4-5)dni temu zakupiłęm orginalnego LOTR:BFME.Podjarany jak .....no nieważne wszedłęm do domu odpaliłem kompa i zadowolony zainstalowałem gre.Po instalacju również zadowolony i podjarany co przedtem uruchomiłem gre.Niestety pjawił sie P*******(czytaj:debilny)błąd,a mianowicie pisało

Niemoże znaleźć napędu DVD.Włóż płyte do napędu

Wysłąłęm maila do EA .Zrobiłem to co kazali i ni.Geez...HELP ME!!!!!!!!!

MAM Gforce FX5200,Pentiuma 4(3 ghz) i 256mb ramu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm być może masz pirata :twisted: Jeżeli nie, to może masz zaisntalowane takie coś jak virtual cd, emule czy coś takiego, ja tak miałem przy ff8 że płyta była a tu ZONK włóż cd1 (miałem zainstalowany alcochol 120%, który tworzy wirtualny napęd)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... Ja przeszedłem ta gierkę dobrem i Złem i w ogóle świetnie. Tylko o dziwo nie grałem jeszce Balrogiem Morgotha. :) A co do tych problemów z ta grą (jakieś wyłanczania te cuda) to jest na 60% pirat. Orginalna gra zawsze działa.

Za awatara masz zwykłego orka a nie Lurtza zaś on sam nie pochodził z Minas Morgul a z Isengardu. kolejny który widział tylko ostatni film... Tolkien się w grobie przewraca.

Też zwróciłem na to uwagę. :) Ohh!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam orginała.Czyli co,mam usunąć NERO??Bo ani alcohola niemam ani virtual CD ani Emula.
Jakbyś miał oryginała i byś dowiadywał się w EA to by ci nową DVD z grą wysłali, skoro jest ona felerna. A tak jestem przekonany że masz pirata. Rzadko, podkreślam rzadko się zdarza aby tego typu błędy wyskakiwały przy oryginałach. No chyba że są to oryginały od Saszy z 5 budki za warzywniakiem :wink:

A tak swoją drogą nie darował bym dystrybutorowi że by mi wcisnęli płytę z niedziałającą grą :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem 100% pewien że nie miałeś styczności z oryginałem Traitors Gate. Tego to chyba trzy razy wydawali z rzędu, takie miał błędy. A teraz wczuj się w takiego uczciwego klienta. Kupujesz śliczną przygoduwkę i ją instalujesz. Kosztowała cię trochę forsy toteż jesteś pewien że wydajesz forsę na profesjonalny produkt. Nie masz pojęcia że ta gra beta-testera w życiu nie widziała... Początek gry. Musi wyjść ze schowka na szczotki na hasło. Gra prosto i jasno mwi ci że hasło to "kruk". Wpisujesz i co? Nie działa. W żadnym wypadku. Taka wpadka. Pomyśl o tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wladca Zelek

mam ORGINAŁ.Wysłąłem do EA maila a oni ma jakeśgłupoty popisali i zrobiłem jak kazali.I niC!!!Wejdz na http://bfme.pl/phpBB2/ i zobacz że wielu ludzi ma ten problem niestety nikt niewie jak go rozwiącać!!A wy odrazu masz pirata.A może wy macie hę??To samo miałem wz NFS:U2.Gra niedziałąła ni niedziała do dziś i kasa w błoto......A jeszcze u mojego kumpla BFME działą bo on niema przegrywarki....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...