Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Rebusy II

Polecane posty

No to zagadka będzie skierowana raczej dla tych, co oglądają wrestling i to raczej ten dawny :

+

Musicie skojarzyć co zrobili panowie ze zdjęcia 1 i dopasować to do zdjęcia nr 2 (zrobili oni co prawda dużo "ciekawych rzeczy" ale jedna zapadła mi w pamięć i mam nadzieję, że skojarzycie )

Nikt nie próbuje ?? To podpowiedź jest następująca - 1 obrazek tyczy się pewnego pojazdu, którym ludzie z pierwszego zdjęcia wbili na wrogą galę wrestlingu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz jestem w tym temacie, więc pewnie chodzi o Battlefield 2 Bad Company, aczkolwiek nie jestem pewien. Tych dwóch lubiło jeździć czołgiem nie tylko po ulicy, a rozwalony budynek ewidentnie kojarzy się z rozwalanie budynków z B2BC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wahadlo200 - tych sytuacji było wiele, aż z początku zastanawiałem się, o którą chodzi ale czołg i tak najbardziej mi się z nimi kojarzy, DX było boskie :wink: , macie zagadkę bo się rozpisałem:

Podpowiedź: W pierwszym obrazku chodzi o imię lemura, a na drugim obrazku jest pewien pisarz, który napisał bardzo sławną powieść, którą musicie znać do odgadnięcia zagadki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam drugą podpowiedź w nowym poście,aby ktoś zauważył:

Julian - imię lemura, a ten pan to Aleksander Dumas i zasłynął powieścią Hrabia Monte Christo. Więc powiążcie Juliana i Hrabiego w jedną całość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam skoro wolne:

z6211149X.jpg

+

AKM.jpg

@ade78 niestety błędnie.

Uprzedzę was, że na pierwszym zdjęciu mogłaby być jakakolwiek zakonnica, nie chodzi mi o twarz.

Edit

Zamieniłem pierwsze zdjęcie na inne, żeby wam nie mącić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja bym wziął :)

Zagadka:

Hmm, to już 3 raz.

Pokombinujcie wyłącznie z tym tekstem.

:)

Tzn. Odpowiedź jest w tekście (prawie).

princefan: Nie ;)

Dam podpowiedź :)

PODPOWIEDŹ: Gdzieś trzeba dodać jedną literkę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

Hmm, to już 3 razy - dodajemy "y" - ale co może być już 3 razy (trzykrotnie)? :rolleyes: Coś co robimy np... może 3 razy pod rząd już zginęliśmy...? Pasuje mi tu pod to Counter Strike, bo tam to się ginie więcej niż 3 razy... Nie wiem. Można prosić o podpowiedź, bo chyba wątpię by ktoś to odgadł...

@down liroy & Sooko - tak... IMO w słownych to powinno być, a nie w rebusach = chyba, że chodziło o słowny rebus, to pasuje... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poor_leno dobra odpowiedź to Herosy 3 :]

W sumie to nie wiem, ale chyba mogła by tu zostać ta zagadka, ale nie jestem pewien.

Tak czy owak, poor_leno następna zagadka należy do ciebie ;]

A i wyjaśnienie, o ile potrzebne jest.

Hmm - dodajemy ,,o" między ,,H" i ,,m" wychodzi Homm, czyli skrót gry HoMM, czyli Heroes of Might and Magic (and nie dodaje się najwyraźniej do tego skrótu, bo ja znam skrót HoMM ) :).

To już 3 raz - trzecia część :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...