Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Rebusy II

Polecane posty

Na pewno jakaś gra oparta na silniku Source. Hmm... Garry's Mod - można tam się bawić wszystkimi - bierze się takiego medyka z TF2 i można z tą kukłą (bo tak to się zowie w G'Modzie) zrobić wszystko co się tylko chce, a można grać na mapach np. z TF2 czy Counter Strike - jeśli oczywiście ma się zainstalowane te gry, to wtedy ma się dostęp w G'Modzie do tego wszystkiego, co jest w TF2, CS'ie i innych grach opartych na silniku Source.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, czemu nikt na PW nie przypomniał? Mi też się zdarza zapomnieć. :(

Podpowiedź ototo.

Jak do 22 nikt nie zgadnie, wyjaśniam.

Czytelnik - niestety nie. Podpowiem jeszcze, że drugi obrazek to bogaty dom. Nawet nie dom. To się nazywa inaczej... Druga podpowiedź to pewne cuś w kosmosie i potrzebne jest, aby wiedzieć, cóż to. Albo skojarzyć z grą. I poprzednią podpowiedzią.

Gerbilos - niet. Jak 2 pierwsze obrazki wskazują na TYTUŁ? :(

GanjaMan - także nie. Ale... drugi obrazek prawidłowo! To willa! A teraz reszta zagadki, już z górki =D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Ceville?

Ze Goggles - Ze czyta się Ce. A willa, czyli villa, więc ville, co daje Ceville. Małe czerwone autko może kojarzyć się z głównym, ubranym na czerwono bohaterem, który zresztą też był malutki. :cat1:

A co do gwiazdy, jest to czerwony karzeł, czyli znowu chodzi o głównego bochatera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to z kinecta co opiekujesię swoim zwierzątkiem ( wiem że płatki to po ang petals tak mi się skojażyło ) hunter ( jest taka gra w ogóle) a jak połączymy to wychodzi pet hunter. łowca zwierząt ?

Rose storm niewiem dla czego ale na tłumaczu wyświetloło mi się z dużej litery lol

burza może wywołać udeżenie pioruna czyli storm tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...