Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daniel2446

Zasilacz CIT

Polecane posty

[CIACH]

dzieki za info, zasilacz dostalem w zestawie no i teraz mam problem, a nawet dwa, pierwszy na co go zmienic? drugi, rozumiem ze nic sie nie stanie jesli bede uzywal tego cit przez pare tygodni? bo nie chcialbym miec nowego kompa, ktorego nie moge uzywac...

odnosnie konfiguracji kompa to procek Intel i5-750, 8gb ram, dysk seagete 1,5TB grafika gigabyte hd5870 - jaki zasilacz do tego?

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@daniel2446 Nie cytuj poprzedzającego posta. Używając tego zasilacza mocno ryzykujesz. To są twory, które potrafią paść w każdym momencie, bez ostrzeżenia, a często przy okazji biorą coś ze sobą. Na Twoim miejscu nie ryzykowałbym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te z linkow sa modularne, ten moj jest zwykly, na czym polega roznica? no i jednak ten moj nieco tanszy...

Przynajmniej masz gwarancje, ze komp ci sie nie spali. A to jest warte wyzszej ceny. Wiem jak sie teraz pewnie czujesz, bo sam kiedys musialem zrezygnowac z kupna zasilacza za ?20 na rzecz OCZa za ?60, ale to inwestycja na dlugie lata. Nawet jak bedziesz robil upgrade sprzetu to nie bedziesz musial nic zmieniac.

Ja bym bral te zasilacze co maja ~600W. W przyszlosci grafika prawdopodobnie bedzie bardziej wymagajaca i dzieki temu zaoszczedzisz kase. Oczywiscie nie znaczy to, ze twoj zasilacz bedzie za slaby na nadchodzaca generacje Geforcow, ale za kilka lat jesli bedziesz inwestowal kase w mocna karte graficzna to dodatkowe 100W moze sie przydac. Niech mnie ktos poprawi jak sie myle.:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Professor00179

jak już cytujesz to się zastanów co bo z twojej wypowiedzi wychodzi na to, że dzięki modularnemu okablowaniu

Przynajmniej masz gwarancje, ze komp ci sie nie spali.

Ja bym bral te zasilacze co maja ~600W.

Czy to się przypadkiem watomania nie nazywa? Inwestowanie na przyszłość się nie opłaca równie dobrze może być tak, że grafiki w stresie nie będą pobierały więcej niż 50w i będą wydajne i po co mu będzie zasilacz z wielkim zapasem?

Dałem zasilacze po 6xx W ponieważ mi umknęły 500.Ja bym brał HX 650 bo 550/500 niestety tam niema a to już bardzo wysoka klasa zasilaczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...