Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michaelmyers

Need For Speed Underground 2

Polecane posty

mam problem z grafą w nfs u2, miałem GeForce'a mx 2 32mb i nfs'a na dysku po wymianie karty na Radeon 9550 128mb i kiedy chce odpalić nfs'a na Max detalach i włączam dowolny wyścig jest czarny ekran i widać tylko światła reflektorów i lamp :(

Wie ktoś może o co tu czodz :?:

:arrow: zainstalowałem najnowsze sterowniki do karty(ze starymi sterownikami też próbowałem) i nic :evil:

Miałem kiedyś ten sam problem było widać tylko samochód

i radar spróbuj direXa skoro sterowniki już instalowałeś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to:

1. Musisz zarejestrować swoją grę na stronie EA.

2. Gdy już się zarejestrujesz i odpalisz grę, wejdziesz w tryb multiplayer, to automatycznie powinienneś zostać przekierowany do strony z wymaganym patch'em.

3. Jeśli nie nic niedziała z wyżej wymienionych punktów, no to http://www.ea.com.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam taki problem: Zainstalowałem gre i kiedy ją uruchamiam wyskakuje mi ,,Wystąpił problem z aplikacją speed2.exe i zostanie ona zamkinięta.Gram na piracie niestety... Mam celerona 2.2 gf mx 440 i 768 ram. Wie ktos co mam zrobic zeby dzialal mi nfs u2?

ALeż oczywiście że jest - kupiś oryginał :ost: - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dac wszystko na minimum.

A swoja droga ten sprzet nie do tej gry. To , ze na pudle jest taka a nie inna grafa to sciema...Wymagania minimalne nie mowia o komfortowym graniu a odpaleniu tego....

Witam wszystkich mam taki problem: Zainstalowałem gre i kiedy ją uruchamiam wyskakuje mi ,,Wystąpił problem z aplikacją speed2.exe i zostanie ona zamkinięta.Gram na piracie niestety... Mam celerona 2.2 gf mx 440 i 768 ram. Wie ktos co mam zrobic zeby dzialal mi nfs u2?

Jest na to rada. Wycieczka z 50 zlotymi w kieszeni i zakup oryginala. Znikna problemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy włanczam gre widac tylko licznik i mape i słysze dziwieki samochodu mam 800mhz 256 rm i geforce 2 mx 64 mb co mam zrobic ?

Sprubój pobawić się sterownikami do grafy albo zmienić konfiguracje w detalach.

Z takim samym sprzętem (tyle że 128 ram) grałem w tego NFSU2 i mi przycinało ale że masz 128 ram więcej to jako tako sobie pograsz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopaki!? Bawi się ktoś w "ręcznym" konfigurowaniu samochodów na hamowni? Ostatnio ostro się wziąłem tam, bo zauważyłem, że można nieźle podkręcić sprawność autka :D Jak najlepiej ustawić te wszystkie tabelki? Ma ktoś jakieś dobre ustawienie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ up

Z tego co wiem początkowe ustawienia są też najbardziej uniwersalne więc gdy coś zyskasz - również coś stracisz ( np. zyskasz większą przyczepność kosztem szybkości itd. ).

Mam pytanie:

Gdy nakładam Vinyle na auto jak mogę nałożyć je na maskę lub tył auta?? Nakładam je na bok a maska i tył wciąż puste...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...