Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michaelmyers

Need For Speed Underground 2

Polecane posty

Gość kijasS
Odpalam NFS:UG2 i... widze czarny ekran przez 1-2 sekundy a potem wychodzi mi spowrotem do windowsa. Pomocy!!! Moj komp to: Athlon 1,3GHz, GeForce MXMX 400, Pamięć 256 Mb.

Jesli masz zainstalowana pierwsza czesc Undergrounda to ja odinstalowac. Ja tez tak mialem i jak pozbylem sie jedynki pomoglo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+
Mam Pewien klopot duży po około 50% skończonej gry czyli po 105 wyścigach

dostałem wiadomość od Reachel takiej treści "Hey, i want my car back you better haul over that means no more racin until i say so. GET TO THE CAR LOT...NOW"

Nie zwracaj uwagi na to co inni tobie mówią. Problem leży w czymś innym, mianowicie na samym starcie gry możesz wykonać parę extra wyścigów nissanem 350z Reachel. Jeżeli tego nie zrobisz (i tu ciekawe) na standardowej wersji 1.1 wychodzi czasami taki bug że z czasem w tym momencie co właśnie jesteś po przejściu wszystkich URL’i zamiast pojawienia sie nowych wyscigów gra cofa się tak jakby do samego początku abyś oddał Reachel jej furcie. Zagmatwane to ale gra ma taki błąd.

Ps. problem z pikselami na drodze to standard. Ja gram na max ustawieniach prócz Anti-aliasingu no i oczywiście takiej fajnej opcji enchanced contrast. Po wyłączeniu tych opcji nawet mój Radek 9200 radzi sobie z U2. Wracając do tego błędu wystarczy ze ustawiłem opcje jak mi odpowiadało zrestartowałem grę (konieczne aby zaskoczyło), a potem po odpaleniu kolejny raz jest już wszystko ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: w recenzji w CDA pisało, że nowe części możemy kupować bez jeżdżenia po mieście, ale ja tej opcji znaleźć nie mogę...Gdzie to jest?

To było raz. Czemu mówicie, że autko kupione na początku gry potem jest zbyt wolne? Ja od samego początku jeżdże Nissanem 240SX, i jest dobrze, ba, czasami tak kolesi odsadza, że mi sie pod koniec wyścigu nudzić zaczyna :lol: :twisted:

A na koniec ciekawostka: na moim sprzęcie (Duron 1.6 GHz, 128 RAM DDR, i GF 4 MX 440 64 RAM) gra w detalach ma medium i w rozdzielczości 1024xna-ileś-tam, gra dziala niezle, tylko sie dlugo ładuje (ciekawe dlaczego... :lol: MOŻE przez ten RAM, co?) :P

Miłego dnia :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: w recenzji w CDA pisało, że nowe części możemy kupować bez jeżdżenia po mieście, ale ja tej opcji znaleźć nie mogę...Gdzie to jest?

To było raz. Czemu mówicie, że autko kupione na początku gry potem jest zbyt wolne? Ja od samego początku jeżdże Nissanem 240SX, i jest dobrze, ba, czasami tak kolesi odsadza, że mi sie pod koniec wyścigu nudzić zaczyna :lol: :twisted:

A na koniec ciekawostka: na moim sprzęcie (Duron 1.6 GHz, 128 RAM DDR, i GF 4 MX 440 64 RAM) gra w detalach ma medium i w rozdzielczości 1024xna-ileś-tam, gra dziala niezle, tylko sie dlugo ładuje (ciekawe dlaczego... :lol: MOŻE przez ten RAM, co?) :P

Miłego dnia :twisted:

1 Wydaje mi się że nie da się kupować części nie dojeżdżając do sklepu

2 na 1.6 GHz chodzi Ci na medium? Pewnie wszystko dzieje się tak jakby w zwolnionym tepie ;) Mialem tak na moim Celeronie 1.7 jak zmienilem na 3.0 amd to gra tak zasuwala ze ciezko bylo wygrac nawet te wyscigi ktore wczesniej wydawaly sie latwe :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4fingerman -->akurat procesor w grach spełnia najmniejszą ( w porównaniu do RAM-u i karty graficznej) rolę w grach.

Na przykład mój kumpel ma 384 RAM (albo coś koło tego) i procka Athlona 950 MHz, i mu Half-Life 2 chodzi (a grafike to ma GF2MX 32MB)

W zasadzie to do gier jeszcze na pare lat będą starczały procesory 1,5- 2,0 GHz...

Ale żeby nie off-topicować to już kończe te "prockowe" wywody :)

A mówiąc "nieźle" mam zazwyczaj na myśli znośną, nie dającą się we znaki, w miarę płynną grę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+
Mam pytanie: w recenzji w CDA pisało, że nowe części możemy kupować bez jeżdżenia po mieście, ale ja tej opcji znaleźć nie mogę...Gdzie to jest?

W trybie kariery nie da się kupować części w inny sposób, trzeba dojechać do najbliższego sklepu. Natomiast w trybie singleplayer nie związanym z fabułą można składać sobie własną furcie z wcześniej odkrytych części w trybie kariery.

Czemu mówicie, że autko kupione na początku gry potem jest zbyt wolne? Ja od samego początku jeżdże Nissanem 240SX, i jest dobrze, ba, czasami tak kolesi odsadza, że mi sie pod koniec wyścigu nudzić zaczyna

No wiesz to zależy, każda fura otrzymuje inne osiągi kiedy modyfikujesz je na wyższe poziomy. I tak np. Mazda Miata która jest najszybsza na początku po zakupie części na level 2 albo 3, okazuje się że jest wolniejsza od Focus'a na tym samym levelu. A tak poza tym to na stopniu najniższym czy też średnim przeciwników można wycinać fura gorzej ztuningowaną od przeciwników nawet o jeden poziom.

akurat procesor w grach spełnia najmniejszą ( w porównaniu do RAM-u i karty graficznej) rolę w grach.

I to znowu zależy od gry. Np taki America’s Army po zmianie procka z Durona 1.3 na Athlona 2.6 (przy konfiguracji 512 RAM i Radeonie 9200) przyśpieszył mi o jakieś 80% (wcześniej średnia to 15 fps teraz 35 fps). Ale ogólnie masz racje największe rezultaty daje zmiana karty graficznej na coś konkretnej mocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Greaver

Elo. Mam problem z grą Need for Speed: Underground 2. Polega on na tym, że gdy zaznaczam opcję "ranked game" podczas gry na sieci, do dyspozycji mam jedynie 5 podstawowych, najwolniejszych wozów. Wiem, że da się temu jakoś zaradzić, ponieważ moi przeciwnicy jeżdzą już furami ze zdecydowanie wyższej półki. Pragnę zaznaczyć, że karierę mam ukończoną w 100%. Z góry dzięki za pomoc.

Pzdr, Greaver

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+

Heheh no jak by nie patrzeć to masz racje, to było tylko na oko :) A co do problemu to sorka nie mam pojęcia, nie grałem jeszcze nigdy na necie, może kiedyś spróbuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalam NFS:UG2 i... widze czarny ekran przez 1-2 sekundy a potem wychodzi mi spowrotem do windowsa. Pomocy!!! Moj komp to: Athlon 1,3GHz, GeForce MXMX 400, Pamięć 256 Mb.

Jesli masz zainstalowana pierwsza czesc Undergrounda to ja odinstalowac. Ja tez tak mialem i jak pozbylem sie jedynki pomoglo.

Dzięki, pomogło. Chciałem odpisać wcześniej ale się zagrałem. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Master rotl

Próbowalem i chyba gdzies wyczytalem ze nie da sie. Niestety te same kawałki (choc dobre) w kółko. Ale jesli ktos zna na to sposób to chętnie skorzystam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+

Z tym to może być problem bo tylko totalni maniacy mogą wygrzebać cos takiego, taki programik... Sam bym sobie łyknął z jedynki 3 kawałki. Z dwójki natomiast wszystko jest na tyle popularne że co ciekawsze okazało sie że już mam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+

Tak to prawda musisz zobaczyć czy wykonałeś kontrakt. Zdarza sie tez że np musisz jedną furą być na 3 i więcej okładkach DVD i gazet. Tego nie wykonasz i siedzisz... nie przejdziesz dalej.

Jest jeszcze możliwość że akurat trafiłeś na buga w grze. Nie będą go objaśniał po prostu jest czasami taki moment że cofa ciebie jak gdyby do początku gry.

Ale raczej chodzi o to pierwsze gdyż bug ten pojawia sie dośc żadko i spowodowany jest nie przejechaniem na poczatku gry Nissanem 350z Reachel dodatkowych wyścigów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+
eeee............. no cóż, nie przejechałem żadnego wyścigu samochodem Rachel...czyli nic innego mi nie pozostało jak po prostu zacząć grę od nowa. OK, dzięki !

Wiesz to jeszcze nie powiedziane. Zobacz czy pisze taki napis po loadzie starego save'a "Bring my car back..... NOW" czy coś w tym stylu. Jeżeli tak to jest bug gry jeżeli nie to sprawa tkwi w kontraktach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z kierowaniem samochodu. Jak jezdze sobie po miescie (to jest przyklad) to moja fura sama jedzi klawa sie tnie a tu jedzie do przodu jak sie nacisnie sztrzalke w gore i pusci ale po chwili staje i tak jest ze wszystkimi autami i klawiszami nie wiem co mam robic. teraz kozystam z XP.

A jak mialem 98ME to mi normalnie chodzilo. prosze o odpowiedz.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ludziska właśnie odkopałem swoje płytki z Undergroundem 2 i zacząłęm sobie pykać ale niebylej jak odrazu skoczyłęm do piwnicy po kierownice i jazda, choć niegram an manualu ale jeżdze i jest cool mam tylko jeden problem coprawda nie jest on wielki otórz moja kierownica pozwala tylko an strę to 90 stopni ale i tak dlaje rade mam nadzieje że niedostane ostrzeżenia od moda że tu to napisałem ale chciałem sie podzielić radościa z pykania w NSFU2 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...