Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michaelmyers

Need For Speed Underground 2

Polecane posty

Gość plazmaster
eeee............. no cóż, nie przejechałem żadnego wyścigu samochodem Rachel...czyli nic innego mi nie pozostało jak po prostu zacząć grę od nowa. OK, dzięki !

Ja miałem tak samo...mimo, że przeszedłem grę w 50 %, to nie został mi ani jeden wyścig, a to nie była kwestia visual rating, bo ten miałem bardzo wysoki. Pojedź do garażu i tam z tego co pamiętam w jakiejś opcji są wyścigi, których nie przeszedłeś...nie znaczy, to, że do nich nie podchodziłeś, możliwe np. iż ominąłeś wyścigi ukryte (nie pokazane na mapie) bądź w niektórych nie zająłeś pierwszego miejsca. Ja po kolei je wszystkie przechodziłem aż doszedłem do 100 %. Powodzenia:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+

Plazmaster ten bug jest wywołany właśnie tym co mówiłem już wcześniej, a on z kolei bezpośrednio związany jest z przejechaniem wszystkich dostępnych wyścigów w grze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FixxxerDoomed

a ja gram w to już chyba piąty raz i trochę nudnawo się robi; nie wiecie jak można urozmaicić sobie grę :wink: ? gdyby to było gta to skoczyłbym na gtagarage.com i pościągał trochę modów, a tutaj? np. fajnie by było dodać własne vinyle ( np. oficjalne logo NFS: Most Wanted) -- nie chodzi mi o żadne cheatowanie, nie chcę sobie psuć gry, chodzi jedynie o jakieś urozmaicenie rozgrywki; może znacie dobrą stronę z modami do nfsu2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na drodze mam zamiast równej nawierzchni , jakieś małe kwadraty i nie wiem co zrobić aby je usunąc, w opcjach wszystko jest na max i w sterownikach nvidi teź na max ( image settings -> High Quality , AntiAliasing 16x , Anisotrophic filtering 16x )

sterowniki i directx najnowsze, przeinstalowałem nawet i nic :/

ktoś miał podobny problem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na drodze mam zamiast równej nawierzchni , jakieś małe kwadraty i nie wiem co zrobić aby je usunąc, w opcjach wszystko jest na max i w sterownikach nvidi teź na max ( image settings -> High Quality , AntiAliasing 16x , Anisotrophic filtering 16x )

sterowniki i directx najnowsze, przeinstalowałem nawet i nic :/

ktoś miał podobny problem ?

No właśnie jak wszystko jest na max to zmiejsz. Pewnie grafika nie wyrabia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpikselowana droga powinna zniknąć, gdy zamkniesz grę z zachowanymi maksymalnymi ustawieniami i uruchomisz ponownie. Sprawdź też, czy na pewno AA i efekt połyskującej drogi jest ustawiony na maxa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterowniki najnowsze nie zawsze sa dobrym rozwiazaniem. Mialem taki przypadek z Black & White ze mialem sporo przeklaman na ekranie. Sterowniki wymianialem sporo razy. Zainstalowanie naprawde starych juz pomoglo... Wiec moze... nie te najnowsze, ale te z przed roku- dwoch kiedy to byly optymalizajce pod enefesa robione na sterach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić aby na sprzęcie Celeron 2.6 , 1Giga pamięci i grafce Radeon 9600Pro Herculesa nie cioła mi się niezależnie jakie mam ustawienia w samej grze. (mogę mieć wszystko na minimum i tak rwie głównie na URL).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...