Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michaelmyers

Need For Speed Underground 2

Polecane posty

Mam jedno pytanko - w którym miejscu znajduje się licznik informujący o postępie w grze lub jakieś statystki ( ile misji zaliczonych )???

Wciskasz klawisz "T" podczas gry (w miescie, podczas jazdy).

Wciszkasz T, lub F4 w gwoli scislosci. :)

Mam Pewien klopot duży po około 50% skończonej gry czyli po 105 wyścigach

dostałem wiadomość od Reachel takiej treści "Hey, i want my car back you better haul over that means no more racin until i say so. GET TO THE CAR LOT...NOW"

niewiem co zrobić byłem we wszystkich CAR LOT ale tam nic niema niemam żadnych wyścigów ani innych samochodów tunerow mam tylko sklepy i cywilne wozy prosze o pomoc bo nie mogę grać

PS. sorki za otwarcie tamtego tematu zrobilem to nie chcący.

Ja dostalem ta wiadomosc duzo wczesniej. Jedz po prostu do sklepu z wozkami, i wymien ten ktorym obecnie jezdzisz na jakis inny... Swoja droga nie wiem ale chyba mozna ta prozbe zignorowac... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
mam problem. chodzi o to że podczas ładowania gry nic się nie dzieję. Mogę sobie czekać do dnia sądnego a i tak nie zadziała.

Na tak szczegółowy opis problemu jestem w stanie tylko odpowiedziec: uruchom tak, by było wszystko dobrze.

Skąd my mamy wiedziec jaki ty masz sprzęt, jaki system, na ktorym dysku jest zainstalowana gra, jakie stery, NIC!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak szczegółowy opis problemu jestem w stanie tylko odpowiedziec: uruchom tak, by było wszystko dobrze.

Skąd my mamy wiedziec jaki ty masz sprzęt, jaki system, na ktorym dysku jest zainstalowana gra, jakie stery, NIC!

A sory.Mam XP pro, gra na dysku C zainstalowana, geforce 5200 ze sterami z cda,procesor to athlon xp 2500+ i mam patcha 1.1

Mam nadzieję że to ci wystarczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak szczegółowy opis problemu jestem w stanie tylko odpowiedziec: uruchom tak, by było wszystko dobrze.

Skąd my mamy wiedziec jaki ty masz sprzęt, jaki system, na ktorym dysku jest zainstalowana gra, jakie stery, NIC!

A sory.Mam XP pro, gra na dysku C zainstalowana, geforce 5200 ze sterami z cda,procesor to athlon xp 2500+ i mam patcha 1.1

Mam nadzieję że to ci wystarczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
A sory.Mam XP pro, gra na dysku C zainstalowana, geforce 5200 ze sterami z cda,procesor to athlon xp 2500+ i mam patcha 1.1

Mam nadzieję że to ci wystarczy

Nie wiem czy to o oryginał, czy nie, ale jeśli to drugie, to pewnie wina tego patcha. Nie patchuj piratów, a będzie chodzić dobrze.

Jeśli jednak oryginał (w co wątpię) to może wina tego, że na dysku C zainstalowana, szczególnie jeśli jest już mało miejsca. Dlatego gry warto instalić na D (albo i jeszcze innym jak się dokupiło), windows niech sobie będzie sam na dysku i nic mu nie przeszkadza. Tym bardziej ze to XPek, który zżera pamięć jak mało który. Zapisz se gdzieś sav'y i przeinstaluj grę. End

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni forumowicze pomocy !! Juz powoli oczy mi mustarda zalewa !! Po dlugiej instalaci odpalam gre i cacy wszystko fajnie chodzi az tu nagle grafika w grze sie zj..........ala. Wyglada to mniej wiecej tak sa przeklamania kolorow, pojawiaja sie jakies kolorowe wielokaty w roznych dziwnych miejscach, tekstury staja sie nieczytekne. Instalowalem gre juz chyba 3 razy. Probowalem zainstalowac patch i nic sie nie zmienilo. Dodam jeszcze, ze gdzy wyjde z gry i zrestartuje kompa to pozniej jest wszystko ok przez jakies 10 minut i znowu sytuacja sie powtarza. Mm aktualnie celerona2 800Mhz, GF2 TI 64Mb DDR, 512Mb RAMu, i WIN XP, najnowsze sterowniki tez juz zainstalowalem i nadal jest to samo.

a tak to mniej wiecej wyglada u mnie.

1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to o oryginał, czy nie, ale jeśli to drugie, to pewnie wina tego patcha. Nie patchuj piratów, a będzie chodzić dobrze.

Jeśli jednak oryginał (w co wątpię) to może wina tego, że na dysku C zainstalowana, szczególnie jeśli jest już mało miejsca. Dlatego gry warto instalić na D (albo i jeszcze innym jak się dokupiło), windows niech sobie będzie sam na dysku i nic mu nie przeszkadza. Tym bardziej ze to XPek, który zżera pamięć jak mało który. Zapisz se gdzieś sav'y i przeinstaluj grę. End

Po pierwsze na starym patchu było to samo. Po drugie mam tylko jeden dysk na którym mam ok. 23 gb wolnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666

Nie wiem czy to o oryginał, czy nie, ale jeśli to drugie, to pewnie wina tego patcha. Nie patchuj piratów, a będzie chodzić dobrze.

Jeśli jednak oryginał (w co wątpię) to może wina tego, że na dysku C zainstalowana, szczególnie jeśli jest już mało miejsca. Dlatego gry warto instalić na D (albo i jeszcze innym jak się dokupiło), windows niech sobie będzie sam na dysku i nic mu nie przeszkadza. Tym bardziej ze to XPek, który zżera pamięć jak mało który. Zapisz se gdzieś sav'y i przeinstaluj grę. End

Po pierwsze na starym patchu było to samo. Po drugie mam tylko jeden dysk na którym mam ok. 23 gb wolnego.

Hehe, nie powiedziałeś czy oryginał, czy nie :P. Także mówię, nie patchuj piratów! I nie chwal się że masz problem z piratami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Mam ok 70% (ok 150 wyscigów, moze wiecej), przejechalem wszystkie wyscigi zaznaczone na mapie i wiecej sie juz nie pojawiło :? jak osiągnąc 100% w grze??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem czy to pomoże ale kup np hamera albo kturyś z takich samochodów z tuninguj i są nowe wyścigi "SUV" oraz poprzeglądaj w garażu world map tamsą kropki tak jak np przy wybieraniu części tam masz zaznaczone wyścigi kture przejechałeś i te kturych nie przejechałeś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Śledzias
Szanowni forumowicze pomocy !! Juz powoli oczy mi mustarda zalewa !! Po dlugiej instalaci odpalam gre i cacy wszystko fajnie chodzi az tu nagle grafika w grze sie zj..........ala. Wyglada to mniej wiecej tak sa przeklamania kolorow, pojawiaja sie jakies kolorowe wielokaty w roznych dziwnych miejscach, tekstury staja sie nieczytekne. Instalowalem gre juz chyba 3 razy. Probowalem zainstalowac patch i nic sie nie zmienilo. Dodam jeszcze, ze gdzy wyjde z gry i zrestartuje kompa to pozniej jest wszystko ok przez jakies 10 minut i znowu sytuacja sie powtarza. Mm aktualnie celerona2 800Mhz, GF2 TI 64Mb DDR, 512Mb RAMu, i WIN XP, najnowsze sterowniki tez juz zainstalowalem i nadal jest to samo.
Nie kombinowałeś przypadkiem przy karcie graficznej? Takie 'efekty' są czasami skutkiem podkręcania karty.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie karta jedzie na dziewiczych ustawieniach zegara (zrowno teraz jak i wczesniej nic przy tym nie zmienialem). teraz do obiawow moge jeszcze dopisac ze gra co jakis czas sie wylacza tak bez powodu poprostu pik i jestem w windowsie. a mnie coraz bardziej musztarda zalewa

ps. moge dorzucic jeszcze kilka screenow bo czasami sa fajne efekty

i tak sobie musle pocichu ze to wina sterow karty lu directx bo jezeli po takim popsuciu sie grafiki wyjde z NFSU2 a nastepnie wejde do gry MUONLINE to tam sa takie efekty. a w windowsie nic sie nie dzieje wszystko jest jak nalezy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mój problem nie dotyczy raczej działania, a samej gry. Kiedy koniec? Przeszedłem 75% gry (tak mam w statystykach), otrzymałem SMS-a po wyścigu z jednym facetem (pojedynek 1-1), od Rachel, powiadamiający mnie, że wszystkie części itd., itp., zostały odblokowane. Ale kiedy chcę pogrzebać przy samochodach, by je upiękrzyć to np. nie mogę zainstalować neonów pod maską silnika, a poza tym w Performace brakuje w kilku podzespołach 3 poziomu. Nie wiem nawet, czy odblokowałem wszystkie samochody (czy Impreza jest ostatnim odblokowanym?). Jak mam dokończyć tę grę? Co zrobić, aby mieć odblokowane wszystkie samochody, części itd.? Aha, i dlaczego kiedy przerabiam seryjny samochód na underground'owy mam w dwa? Jeden seryjny a drugi przerobiony. Bo myślełem, że gdy przerobię to on zastąpi ten seryjny. Dzieki za odpowiedź! Pozdro! :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam duzy problem z grą online. Otóż kiedy startuję w jakimś wyścigu, gra strasznie szybko chodzi(tak ze 2x). Tak się nie da grać! Przy prędkości 100 km/h, czuję się jakbym jechał ponad dwieście, a przy dwustu to już totalny sajgon się robi! Czym to może być spowodowane?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Mam ok 70% (ok 150 wyscigów, moze wiecej), przejechalem wszystkie wyscigi zaznaczone na mapie i wiecej sie juz nie pojawiło :? jak osiągnąc 100% w grze??

A wypełniłeś kontrakt? Ja np. miałem w kontrakcie aby miec visual na 10 i dopóki nie miałem 10 to nie pojawiały mi się żadne wyścigi. Zrobili mi fotkę na okładkę DVD i wyścigów mam tyle że nie wiem który wziąć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa pytania. Pierwsze jak sprawdzić ile procent gry się przejechało. A drugie to przeszłem wszystkie wyścigi w stage 3 łącznie z ukrytymi i nie wiem co dalej robić. Nie odblokował mi się żaden sponsor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
jak sprawdzić ile procent gry się przejechało.

Wciśnij "T" podczas gry (o ile nic w controlsach nie mieszałeś) - da ci to mnóstwo przydatnego info, m.in. procenty

A drugie to przeszłem wszystkie wyścigi w stage 3 łącznie z ukrytymi i nie wiem co dalej robić. Nie odblokował mi się żaden sponsor.

hmmm...Masz wóz na maxa stuningowany? Jeśli nie-to może być przyczyna. A jeśli tak...może jeszcze jakieś ukryte zostały? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sprawdzić ile procent gry się przejechało.

Wciśnij "T" podczas gry (o ile nic w controlsach nie mieszałeś) - da ci to mnóstwo przydatnego info, m.in. procenty

A drugie to przeszłem wszystkie wyścigi w stage 3 łącznie z ukrytymi i nie wiem co dalej robić. Nie odblokował mi się żaden sponsor.

hmmm...Masz wóz na maxa stuningowany? Jeśli nie-to może być przyczyna. A jeśli tak...może jeszcze jakieś ukryte zostały? :)

Dzięki za wiadomość, ale to było już wcześniej a ja jedną strone minąłem :oops:. Co do wozu ma wszystkie ulepszenia graficzne i mechaniczne. Z ukrytych zostął mi jeden drift. taki strasznie kręty i długi. Przejechałem 157 wyścigów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odblokowałem wszystkie części trzeciego poziomu, ale i tak mój samochód jeździ wolniej od innych. Chyba jest to spowodowane tym, że nie za bardzo umiem ustawić opcje w garażu tuningowania (ostatnia ikonka w menu montowania części).

Może ktoś wie jak ustawić te opcje dla każdego typu wyścigu (Circuit, Sprint...)? Mile widziane screeny :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odblokowałem wszystkie części trzeciego poziomu, ale i tak mój samochód jeździ wolniej od innych. Chyba jest to spowodowane tym, że nie za bardzo umiem ustawić opcje w garażu tuningowania (ostatnia ikonka w menu montowania części).

Przeciwnicy ZAWSZE mają lepsze samocody czyli ty ulepszasz auto to oni też mają ulepszone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wiem. Mam dobry samochód, ale i tak gość w innym samochodzie jest szybszy. Normalny tuning też umiem robić. Chodzi mi o ten dodatkowy garaż do tuningu. Tam gdzie się ustawia długość biegów, wysokość zawieszenia, resory i różne inne...

(do tego bardziej mi chodzi o tryb multiplayer, w singleplayer umiem sobie poradzić z komputerem, ale w on-line goście nawet mając jakieś takie same samochody jadąc na prostej drodze są szybsi)

Więc może ktoś umie to ustawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...