Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michaelmyers

Need For Speed Underground 2

Polecane posty

ja mialem na poczatku maly problemik dotyczacy grafiki!!

Gdy pierwszy raz wlaczylem NFS:U2 oczywiscie musialem ze swojego tlusciutkeigo grafika wyciagnac 1600x1200 pikseli i wszystko na max :)

Mialem problem taki:

caly ekran na czarno, rozjasninia tez nic niedalo, jednak doszedlem do przyczyny tego wpadku - w detalach jest opcja LIGHTS GLOW nalezy przestawic na off i wlasnie z tego powodu jest czarny monitor

wiec jak ktos ma podobnie to ja znam antidotum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanko - w którym miejscu znajduje się licznik informujący o postępie w grze lub jakieś statystki ( ile misji zaliczonych )???
To może się dołoże - co to sa za mapki w garażu??????
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jack_003

pewnie masz mala rozdzielczosc albo slabe detale :):):)

s2nto napisał:

Doctor_Andre napisał:

Mam jedno pytanko - w którym miejscu znajduje się licznik informujący o postępie w grze lub jakieś statystki ( ile misji zaliczonych )???

To może się dołoże - co to sa za mapki w garażu??????

Jezeli nie zmieniales klawiszologi to po nacisnieciu klawisz "T"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co na ulicach leża te czerwone I ??? bo ich niekumam?? własnie przejechałem na mapie wszystkie wyścigi, to znaczy, że musze teraz przejechac wszystkie z garażu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość s2nto

No dobra to w takim razie po co jest ten wybór kiedy mamy DVD??

Dlaczego możemy wybrac Tak/Nie przy tym DVD jaką to różnice robi??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciśnij f4 i już wiesz wszystko... no prawie!!

A co do pikseli to ja zmieniałam we właściwościach karty graficznej takie cycotko co sie u mnie nazywa "performence i quality settings" ze nie pod kontrolą tylko np. 2x. Dokładniej nie wiem jak to wyjaśnić bo to było metodą prób i błędów :) więc generalnie to ja się nie znam! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóz ja mam taki problem z grafa - moj sprzecior to: Celek 1.7, GF 4 Ti 4200 GAINWARD 260/590, 768 DDR RAM 333Mhz - gra mi chodzi niecy wyzej jak na low, podczas gdy pierwsza czesc chodzila mi na maxa. Wie ktos dlaczego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... a nie pomyslales moze o tym, ze NFSU2 ma sporo wyższe wymagania? :?

PS. na moim kompie (P4 1,8 GHz 256 DDR Radeon 9550) chodzi bez zaciachów na medium... nieco rzeczy tez podniesione na fulla... wiec mam lepszego kompa czy coś jest z twoim? :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ten topic, moze ktos odpisze. Mam pytanie bo nie wiem jakim cudem w trybie kariery ze skrzyni biegów automatycznej zrobiła mi się ręczna. Nie zebym gadał o jakiś duperelkach ale tak sie grać nie da !! Proszę o pomoc bo mnie szlag trafia od ciąglego wciskania SHIFT i CTRL :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dino2150

Proponuje zainstalowac patch'a.

(gra 'orginalnie' ma ten blad tak wiec stery czy jakies inne wymysly nie pomoga : )

//ps// jesli juz ktos napisal to samo to srx, nie czytalem calego tematu (95% postow to spam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość plazmaster
Mam Pewien klopot duży po około 50% skończonej gry czyli po 105 wyścigach

dostałem wiadomość od Reachel takiej treści "Hey, i want my car back you better haul over that means no more racin until i say so. GET TO THE CAR LOT...NOW"

Prawdopodobnie masz to samo autko od początku gry, wnioskując z treści smsa. Nie wiedziałem, że można czyimś autkiem tak daleko dojść :D . Zapewne jak dojedziesz do jakiegokolwiek car lot i kupisz nową furkę będziesz mógł się znowu ścigać. Pozdrawiam! Jeśli jestem w błędzie to mnie poprawcie....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siewka. Mam problem z NFSU i NFSUG2. Mianowicie przy uruchamianiu gdy klikam enter by pominac filmiki, na ostatnim ekranie restartuje mi sie komp!! Wszystko sie zaczelo gdy zainstalowalem na nowo XPka. Wcześniej gry dzailaly normalnie. Czy ktoś moze mi dać jakąś radę? HELP! :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siewka. Mam problem z NFSU i NFSUG2. Mianowicie przy uruchamianiu gdy klikam enter by pominac filmiki, na ostatnim ekranie restartuje mi sie komp!! Wszystko sie zaczelo gdy zainstalowalem na nowo XPka. Wcześniej gry dzailaly normalnie. Czy ktoś moze mi dać jakąś radę? HELP! :(
Może spróbuj przeinstalować winde jeszcze raz. Właściwie to pierwszy raz spotykam sie z takim przypadkiem ale co ci szkodzi jeszcze raz przeinstalować win. ??
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość s2nto

Problem jest oczywisty - jeżeli wcześniej Ci gra działała, a teraz nie to musi byc to wina sterowników, ściągnij stery najlepiej najnowsze do swojej karty (nieradze tolerancyjnych - te co do każdej karty może byc NVidia/ATI, mój wujek co jest informatykiem, że to jest najgorsze wyjście) i NFS będzie Ci dalej hulał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LooK OuT!

@Plazmaster: jest praktycznie tak jak mowisz, tylko dziwi mnie fakt, ze niektorzy zabieraja sie za granie, nie znajac podstaw jezyka angielskiego :/

Scenariusz gry mowi, ze do Bayview przyjezdzamy w pol roku po "wypadku", ktorego autorem jest niejaki Caleb. Zaczynamy gre od zera, trafiajac pod opieke Rachel. Na samym starcie daje ona nam swoja fure (start pod lotniskiem), ktora chce, by oddac jak najszybciej. Mozna sobie poscigac sie dwa razy, ale zeby w ogole wystartowac wlasciwy tryb kariery, trzeba zawinac do salonu samochodowego (Car Lot). Ta na filmiku ladnie widzimy, jak Rachel odbiera swoja fure (wlasnie tego Nissana 350Z), rzucajac textem "lepiej, zeby nie bylo na nim nawet malutkiej ryski". Pozniej slyszymy, ze za wlasnie odebrane pieniadze z odszkodowania z wypadku mozemy sobie wybrac dowolny samochod z zasobow Car Lot. I wlasciwa gra sie zaczyna.

Tak wiec Xelo najpewniej niechcacy oddal auto Rachel, skipujac sobie filmiki, a dopiero pozniej uczac sie czytac smsy, dowiedzial sie, ze rachel chce swoja fure z powrotem. Bez oddania jej samochodu nie ma zadnych wyscigow.

Widac autorzy NFSU2 przeliczyli sie wobec niektorych graczy i niepotrzebnie "zagmatwali" gre, wplatajac w nia ciekawy scenariusz :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jack_003

Mam problem kiedy jade URL to w pewnym momencie komputer mi sie restartuje.. :evil: :evil: :evil: Juz probowalem chyba z 30 razy ale zawszebylo to samo :( To mi uniemozliwia przejscie gry... Co mam zrobic????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jack_003
Sprobuj przeinstalowac. Skopiuj sobie na wszelki wypadek ustawienia wlasnego profilu i zainstaluj ponownie cala gre.

A nie mam innego sposobu :(:(:(:(:( ????? Moze sprubuje pojechac jakis inny rajd i wtedy bedzie lepiej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Teknomen

Hm a sa jakies dodatkowe auto do wgrania !! Chodzi mi o nfs-u2..W jedynce bylo to mozliwe!! Jak ktos ma auta dodatkowe lub linki niech da znac gdzie co i jak!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...