Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miszcz

Half-Life 2

Polecane posty

Siemka a ja mam taki problem.... mam steama i jak sciągnołem sobie na nim hl2 i hl2 deathmatch i jak włączam gre hl2 dethmatch to wogule nie mam dźwięku tylko jak jej ten filmik na początku taki ten co trwa z 2 sekundy z tym kolesiem co ma coś w oku:P to tam jest dźwięk a potem już nie ma wogulę:( w grze nigdzie nic nie jeste wyciszone patrzałem w ustawieniach nie wiem co może być nie tak... jakieś kilka miechow temu też grałem w hl2 na tym samy komputerze wszystko tak samo i nie bylo problemow;/ teraz są;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka mam taki problem parę miechów temu odinstalowałem halfa teraz chce znowu grac (zalogowałem sie na innym użytkowniku bo zapomniałem hasło i nazwę tamtego :cry: )teraz jak staram sie zarejestrować produkt pisze mi że kod jest już używany

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka mam taki problem parę miechów temu odinstalowałem halfa teraz chce znowu grac (zalogowałem sie na innym użytkowniku bo zapomniałem hasło i nazwę tamtego :cry: )teraz jak staram sie zarejestrować produkt pisze mi że kod jest już używany

Jedyny sposób to odzyskanie starych danych. Nie ma innej możliwości. Najpierw zaznacz, że nie pamiętasz nazwy użytkownika. Powinno wysłać ci na e-mail który podałeś przy rejestracji. Potem mając już nazwę powinieneś odpowiedzieć na pytanie pomocnicze (o ile je wybrałeś) żeby zresetować hasło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam hl2 od roku, niedawno zainstalowałem bo neta podłączyłem.Po instalacji i rejestracji i innych pierdołach pograłem sobie oporowo.Problemów nie było aż do czasu gdy pewnej nocy po przejściu ostatniego poziomu i zakończeniu gry usunąłem gre wraz ze steamem (błąd) aby zrobić miejsce dla hl2 eo i co sie okazało? Wspaniałomyslny steam zlikwidował mi konto a wraz znim seriale przestały być ważne wg zasady 1 konto 1 serial.Po ponownym zainstalowaniu gry hl2 i stworzeniu takiego samego konta jak wcześniej seriale już były duplikatami to znaczy że tylko logując sie z poprzedniego konta (nieistniejącego)można sobie pograć a terazniejsze wysiłki to wg steam próba zarejestrowania kopii(pirata). Myślałem że raz założone konto wystarczy zaktywować hasłem i już a tu zonk.Teraz żeby zresetować moje seriale i by móc w ogóle grać musze wg valve zapłacić 10$ aby łaskawcy pozwolili mi ich użyć na nowo.Tak z tego co zrozumiałem jest napisane w helpie strony steam.

Moja opinia jest taka.Cały ten shit (steam) o d... potłuc!!!To raz.

Valve zapowiadało super gre itd niewiadomo co atu jak dla mnie nic specjalnego. Liniówka jak diabli,prosta i bez specjalnych fajerwerków graficznych.A to że widać to czy owo ,naprawde beż przesady.I jeszcze jedno nigdy nie kupie gry z licencją steam chocby to był 8 cud świata,niewarto tracić nerwy.

PS:Do miszcza to nie twój błąd wpisywania tylko ktoś musiał już użyć takiego seriala jak ty i po ptakach.pozdro frustrato. :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki oto problem :)

Jestem na poziomie Black Mesa East. Wchodze do pomieszczenia gdzie mnie przeswietlają i takie tam. Następnie wychodzi babka i prowadzi mnie do windy. Winda podjeżdża, wchodze do niej i...koniec. Nic sie nie dzieje. Babka stoi jak zamurowana, a powinna chyba wejsc ze mną do windy i zjechać na dół. Sam nie moge nacisnąć guzika żeby zjechać.

To jakiś błąd w grze czy może ktoś miał juz podobnie i jakoś to rozwiązał?

Zrób quicksave a potem quickload. Babka się ruszy i gra pójdzie dalej. Robienie QS i QL chyba nie jest nielegalne, skoro twórcy gry umieścili taką opcję.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam hl2 od roku, niedawno zainstalowałem bo neta podłączyłem.Po instalacji i rejestracji i innych pierdołach pograłem sobie oporowo.Problemów nie było aż do czasu gdy pewnej nocy po przejściu ostatniego poziomu i zakończeniu gry usunąłem gre wraz ze steamem (błąd) aby zrobić miejsce dla hl2 eo i co sie okazało? Wspaniałomyslny steam zlikwidował mi konto a wraz znim seriale przestały być ważne wg zasady 1 konto 1 serial.Po ponownym zainstalowaniu gry hl2 i stworzeniu takiego samego konta jak wcześniej seriale już były duplikatami to znaczy że tylko logując sie z poprzedniego konta (nieistniejącego)można sobie pograć a terazniejsze wysiłki to wg steam próba zarejestrowania kopii(pirata). Myślałem że raz założone konto wystarczy zaktywować hasłem i już a tu zonk.Teraz żeby zresetować moje seriale i by móc w ogóle grać musze wg valve zapłacić 10$ aby łaskawcy pozwolili mi ich użyć na nowo.Tak z tego co zrozumiałem jest napisane w helpie strony steam.

Nie wydaje mi się, żebyś usunął konto. Zainstaluj Steam'a jeszcze raz i spróbuj sie zalogować na tamto konto. HL 2 powinien tam być w 'My Games' i powinno dać się zainstalować bez problemu.

Moja opinia jest taka.Cały ten shit (steam) o d... potłuc!!!

-Zgadzam się w stu procentach :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki oto problem :)

Jestem na poziomie Black Mesa East. Wchodze do pomieszczenia gdzie mnie przeswietlają i takie tam. Następnie wychodzi babka i prowadzi mnie do windy. Winda podjeżdża, wchodze do niej i...koniec. Nic sie nie dzieje. Babka stoi jak zamurowana, a powinna chyba wejsc ze mną do windy i zjechać na dół. Sam nie moge nacisnąć guzika żeby zjechać.

To jakiś błąd w grze czy może ktoś miał juz podobnie i jakoś to rozwiązał?

Zrób quicksave a potem quickload. Babka się ruszy i gra pójdzie dalej. Robienie QS i QL chyba nie jest nielegalne, skoro twórcy gry umieścili taką opcję.....

W ostatecznej ostateczności możesz sprawdzić, na której mapie jesteś... i załadować następną poprzez konsolę.

A druga sprawa: czy ta ostatnia rosyjska produkcja "Half-Life 2: The Road to Abyss" jest do kupienia, czy 4free - do pobrania z sieci?

Bo tak sobie patrzę i patrzę ^^ i patrzę... i te screeny coraz to bardziej mi się podobają :D

I buźka się uśmiecha i portfel sam otwiera i nie wiem, jak się do tego zabrać? Przez jakiś sklep, firmę w necie czy... no, ten inny sposób :P bo jeśli jest za friko, to nie ma się co szczypać, choć wkład w produkcję widać niewątpliwy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaV

PostWysłany: 03 Cze 2007 12:36 Temat postu:

Mam taki oto problem Smile

Jestem na poziomie Black Mesa East. Wchodze do pomieszczenia gdzie mnie przeswietlają i takie tam. Następnie wychodzi babka i prowadzi mnie do windy. Winda podjeżdża, wchodze do niej i...koniec. Nic sie nie dzieje. Babka stoi jak zamurowana, a powinna chyba wejsc ze mną do windy i zjechać na dół. Sam nie moge nacisnąć guzika żeby zjechać.

To jakiś błąd w grze czy może ktoś miał juz podobnie i jakoś to rozwiązał?

;) Są 2 sposoby:

- Pierwszy wpisujesz w konsoli odpowiednia komendę. Tylko że musisz jej sobie w Necie poszukać nic za darmo.

- Drugi to odchodzisz jak najdalej od tej Babki ODWRACASZ SIE PLECAMI ! Robisz Save. Wyłączasz GRE lub wchodzisz do glownego Menu. Load i stoi w Windzie ;) To jest mój sposób. Jak nie działa to idziesz w inne miejsce i SAVE i LOAD.

Powodzenia To jest mój sposób jak grałem w Pirata kiedy neta nie miałem to tez na ten problem się natknołem ;)

stalker

PostWysłany: 05 Cze 2007 08:34 Temat postu: problemik

siemka mam taki problem parę miechów temu odinstalowałem halfa teraz chce znowu grac (zalogowałem sie na innym użytkowniku bo zapomniałem hasło i nazwę tamtego Crying or Very sad )teraz jak staram sie zarejestrować produkt pisze mi że kod jest już używany

;) Kolego zapamiętaj oraz wszyscy piszący na tym forum. CD-KEY WE WSZYSTKICH GRACH NA STEAMA JEST JEDNORAZOWY ABY TYLKO STWORZYĆ SOBIE KONTO ! PUŻNIEJ JUŻ 2 RAZ GO NIE UŻYJESZ. Jak zapomniałeś Login i Hasło to masz problem właśnie zapomniałeś gdzie grę położyłeś ;) Musisz odzyskać stare konto jak hmm to do Poradnika jakiegoś zapraszam poszukasz se ;)

pvo24 napisał:

Moja opinia jest taka.Cały ten shit (steam) o d... potłuc!!!

;) Właśnie że jest super ;) bo właśnie w nim nie mam tych problemów co w innych grach ;)

-Wszystkie gry pod ręką.

-Szybkie wyszukiwanie serwerów oraz BARDZO ŁATWE I NIE WNERWIA jak w innych grach. Oraz wszystko masz z poziomu WINDOWS

-Mogę w czasie gry Pisać z przyjaciułmi KTORZY GRAJA W INNA GRE I NA INNYM SERWERZE. ZAWSZE WIDZE GDZIE GRAJA I MOGE SIE SZYBKO Z NIMI POLACZYC.

-Nie muszę nosić gier ze sobą. Ściągam STEAMA i 1.5 czekania i gram.

Ja korzystam już z tej usługi od 3 lat. Nigdy nie miałem z nią problemów. Szybko sie włącza i w niczym nie przeszkadza ;) Chyba ze macie Słabe procki Ala Sempron to w tedy Kicha koledzy ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam hl2 od roku, niedawno zainstalowałem bo neta podłączyłem.Po instalacji i rejestracji i innych pierdołach pograłem sobie oporowo.Problemów nie było aż do czasu gdy pewnej nocy po przejściu ostatniego poziomu i zakończeniu gry usunąłem gre wraz ze steamem (błąd) aby zrobić miejsce dla hl2 eo i co sie okazało? Wspaniałomyslny steam zlikwidował mi konto a wraz znim seriale przestały być ważne wg zasady 1 konto 1 serial.Po ponownym zainstalowaniu gry hl2 i stworzeniu takiego samego konta jak wcześniej seriale już były duplikatami to znaczy że tylko logując sie z poprzedniego konta (nieistniejącego)można sobie pograć a terazniejsze wysiłki to wg steam próba zarejestrowania kopii(pirata). Myślałem że raz założone konto wystarczy zaktywować hasłem i już a tu zonk.Teraz żeby zresetować moje seriale i by móc w ogóle grać musze wg valve zapłacić 10$ aby łaskawcy pozwolili mi ich użyć na nowo.Tak z tego co zrozumiałem jest napisane w helpie strony steam.

Moja opinia jest taka.Cały ten shit (steam) o d... potłuc!!!To raz.

Valve zapowiadało super gre itd niewiadomo co atu jak dla mnie nic specjalnego. Liniówka jak diabli,prosta i bez specjalnych fajerwerków graficznych.A to że widać to czy owo ,naprawde beż przesady.I jeszcze jedno nigdy nie kupie gry z licencją steam chocby to był 8 cud świata,niewarto tracić nerwy.

PS:Do miszcza to nie twój błąd wpisywania tylko ktoś musiał już użyć takiego seriala jak ty i po ptakach.pozdro frustrato. :oops:

odpowiedz to

I can't log in, period. It says can't connect to the steam service when I try to log in with the account I've been using for months.

..

Yes as is pretty clear from what you've read or from the fact you couldn't get Steam started, something was not quite right today. Some accounts were able to log in right, and some could not.

..

-->Please be assured that if you had problems, it was only temporary and your accounts have not been lost or damaged or otherwise compromised.

innymi sllowy spróbuj sie zalogować teraz powinno chodzic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam Half Life 2, oraz obydwa epizody.

Ściągnełem CINEMATIC MOD V4 [mod dodający tekstury w wysokich rozdzielczościach].

Mam wersję która ma 3.23 GB, i są tam foldery "CinematicHL2" "CinematicEP1"

Mam pytanie... Czy to jest najnowsza wersja, która obsługuje zarówno Half Life 2 jak i Episode One ? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... Czy to jest najnowsza wersja, która obsługuje zarówno Half Life 2 jak i Episode One ? :D
Tak. To najnowsza wersja. Po skopiowaniu ich do folderu SourceMods w Steamie powinieneś mieć dwie nowe pozycje. Za jakiś czas wyjdzie piąta wersja modyfikacji stworzona z myślą o Episode Two. TUTAJ masz zwiastun. UWAGA! Zawiera GIGANTYCZNE spoilery. Jeśli nie grałeś w Ep Two - nie oglądaj.
a wie ktoś ile kosztuje teraz half life2 w empiku???

Jestem nowyxDD

Nie opłaca się kupować HL2. Lepiej dopłacić i zabrać z półki Orange Box. Znajdziesz w nim HL2 + dwa oficjalne dodatki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam problem. Grałem sobie normalnie w HL2 nie było kłopotów, aż tu nagle dzisiaj uruchamiam i po wstępnym intrze (tz tym znaczkiem Valve) Następuje trzask i wszystko stoi w miejscu. Co się mogło stać i jak to naprawić ?

Team Fortess 2 i Portal działa.

Komp:

Manufacturer: NVIDIA

Processor: AMD Athlon XP 2400+, MMX, 3DNow, ~2.0GHz

Memory: 1024MB RAM

Hard Drive: 160 GB Total

Video Card: Radeon X1600 Series

Monitor: SyncMaster 223BW/223BWG/216BW(Digital)

Sound Card: NVIDIA® nForce Audio

Speakers/Headphones: TRUST Multi Function Headset 410 Bass

Keyboard: Media-Tech MT135K

Mouse: Logitech UltraX Optical Mouse

Operating System: Windows XP PROF SP 2

Stery najnowsze. Na starszych też próbowałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w elitarnym już zrzeszeniu graczy, którym gry steama przestały chodzić.

Mam to samo z HL2 i wiele innych użytkowników na całym świecie ma to z tą grą lub TF2 czy też jeszcze inną.

Nie ma na to żadnej rady ani pomocy, Valve pod tym względem niestety milczy. Co najlepsze gra chodzi bardzo dobrze w trybie okienkowym, spróbuj może przynajmniej uda ci się pograć.

Nie jest to wina ani sterowników, ani sprzętu z racji tego, że EP1 i EP2 chodzą idealnie tak samo jak inne gry, tylko taki np. HL2 nie chce chodzić u mnie (jak i u Ciebie) lub inna gra nie chce chodzić u kogoś innego. Co najlepsze kilka miesięcy temu gra chodziła jak najbardziej dobrze.

Niestety smutne jest to, że tylu graczy na to cierpi, a Valve nie znalazło rozwiązania i jakoś chyba sie do tego nie pali.

Tak profilaktycznie jednak przeskanuj komputer za pomocą Steamowskiego programu:

steam://support/?Issues=*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii bibliotek... jeśli sądzisz, że jakieś zostały pozamieniane, wsadź w napęd płytę od windozji (zakładając, że masz XP) i wejdź w: Menu Start -> Uruchom i wpisz: sfc /scannow

System przejrzy wszystkie pliczki i porówna je sobie z oryginalnymi. JHak mu się coś nie będzie zgadzało, to podmieni je na te z płyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...