Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miszcz

Half-Life 2

Polecane posty

Gość Koluso_mATRIXOpULA
Kupiłem se dziś HL2 i pupcia. Przy próbie rejestracji CDkeja steam pisze mi ze jest po prostu nie dobry (is not to be valid czy cos takiego). I nic nie moge zrobic. HELP!

A może pomyliłeś sklepy.Jeśli jesteś legalnym urzytkownikiem to sorry.

Faktycznie można pomulić zero z o. ZŁÓŻ REKLAMACJE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LooK OuT!

Nie ma bata - pudelkowa wersja ma PEWNEGO CD-Key'a. Bierz gre z plytami i wal do sklepu z reklamacja.

BTW, poczytaj w instrukcji do gry, co robic w takich sytuacjach. CHyba masz instrukcje, nie...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak jest bat. Ja instalowałem tą grę mniej więcej godzine. Właśnie tyle musiałem czekac aż odblokuje mi pliki. I uważam że valve sobie strzeliło samobójczą bramką z ta całą rejestracją bo chociaż mam legalną wersję naprawdę nie chce mi sie czekać przy każdym uruchomieniu na ta całą weryfikację. Jak tylko pokaże sie crack napewno go zainstaluje, nie mówię już nawet o takich osobach które nie mają neta w domu i nie bedą mieli wyboru, po prostu pójdą na bazar. Jedyna nadzieja jeszcze w tym by valve wydało wersja dla ludzi bez dostępu do sieci. PZDR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Koluso_mATRIXOpULA

Może spróbój sobie zainstalować (zarejstrować), jak HL2 będzie troche starszym tytułem. :shock: Bo jak dużo ludzi rejstruje to wszystko się wiesza.Poczekajcie z tydzień. Może się wam uda :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbój sobie zainstalować (zarejstrować), jak HL2 będzie troche starszym tytułem. Bo jak dużo ludzi rejstruje to wszystko się wiesza.Poczekajcie z tydzień. Może się wam uda

Ale niby dlaczego mam czekać skoro wydałem pieniądze na gre teraz i chce grać teraz. (teoretycznie bo ja juz gram ale wiem że inni mają ten problem) Gdybym miał tak robić to dopiero teraz instalował bym call of duty, pierwszego hl czy quake'a 3..... PZDR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno w niektorych kluczach literka Q traci ogonek i wyglada jak O , wiec poproboj pozamieniac :)

masslaw

stem odblokowuje pliki jeden raz przy instalacji , potem sie wlancza odrazu, nic nie trzeba czekac ! :[ i nie mow ze valve se strzelilo bramke , bo jak wydali tyle siana (chyba z 40 baniek) to musza sie bronic przed ludzmi co mowia "hl2 cudo najlepsza gra " po czym ida do pana zenka i biora se za 20dyszki gre ;/ ja kupilem odrazu orginal i jestem zadowolony :> btw. gra wymiata :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem se dziś HL2 i pupcia. Przy próbie rejestracji CDkeja steam pisze mi ze jest po prostu nie dobry (is not to be valid czy cos takiego). I nic nie moge zrobic. HELP!

no no,miszczu,jeśli faktycznie masz oryginał, to jesteś jednym z ponad tysiąca pechowców na tym świecie i twój cdk został zduplikowany/wykradziony. możesz zapłacić steampowered.com 10$ za przyznanie ci nowego,możesz kupić nowego hl2. albo KUPIĆ hl2,jeśli używałeś 'takiej troche innej' wersji ;)

A jednak jest bat. Ja instalowałem tą grę mniej więcej godzine. Właśnie tyle musiałem czekac aż odblokuje mi pliki. I uważam że valve sobie strzeliło samobójczą bramką z ta całą rejestracją bo chociaż mam legalną wersję naprawdę nie chce mi sie czekać przy każdym uruchomieniu na ta całą weryfikację.

przy każdym uruchomieniu? coś ci się potentegowało,przy każdym uruchomieniu - jeśli jesteś na necie - to cię łączy ze steamem, nawet 16.11 trwało to góra 15 sekund...

Hymmm, zrob sobie skrot do EXE gry, w linii komend dopisz po sciezce pliku "/console" (ofkoz opuszczajac cudzyslow).

to żeś dowalił :D po pierwsze - nie istnieje żadne 'exe' gry,bo hl2 jest wykonywalną steama (.gcf). po drugie - w parametrach do hl2.gcf w steamie ustaw sobie -console, a nie /console.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A juz wszystkow OK :-) Okazalo sie ze dystrybutor źle wydrukował cdkeja i zamiast "Q" było właśnie "O". I wszystko dziła i gra jest piękna :)))

Ale mam kolejny problem - mój sprzęt to celek 1,7, 768 ram ddr 300, GF4 Ti 4200 290/590 Gainward, mam głośniki 5.1 ale gra mi na NAJNIŻSZYCH ustawieniach niekiedy TNIE! Jak to mozlwie?! Przecie najniższe wymagania to 1,2 Ghz, 256 ram i jakis GF3!! O co chodzi? Gra na samym początku ustawila mi 800x600 i detale na high ale płynne to to nie bylo. HELP!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A juz wszystkow OK :-) Okazalo sie ze dystrybutor źle wydrukował cdkeja i zamiast "Q" było właśnie "O". I wszystko dziła i gra jest piękna :)))

Ale mam kolejny problem - mój sprzęt to celek 1,7, 768 ram ddr 300, GF4 Ti 4200 290/590 Gainward, mam głośniki 5.1 ale gra mi na NAJNIŻSZYCH ustawieniach niekiedy TNIE! Jak to mozlwie?! Przecie najniższe wymagania to 1,2 Ghz, 256 ram i jakis GF3!! O co chodzi? Gra na samym początku ustawila mi 800x600 i detale na high ale płynne to to nie bylo. HELP!

tobie giera terotycznie powinna dzialac na srednich detalach. Moze sprobuj zainstalowc najnowsze sterowniki do karty graficznej i DirectaX 9.0c.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
Ale mam kolejny problem - mój sprzęt to celek 1,7, 768 ram ddr 300, GF4 Ti 4200 290/590 Gainward, mam głośniki 5.1 ale gra mi na NAJNIŻSZYCH ustawieniach niekiedy TNIE! Jak to mozlwie?! Przecie najniższe wymagania to 1,2 Ghz, 256 ram i jakis GF3!! O co chodzi? Gra na samym początku ustawila mi 800x600 i detale na high ale płynne to to nie bylo. HELP!

Ano bo te najniższe detale to pewno takie na których gra się URUCHAMIA, czyli "ok. kilku fps". To jest tak samo jak z doomem: mam 700mhz, karta gf256, 384ramu a wymagania minimalne gry to ok 600mhz (różne źródła różnie podają) itd. Cóż gra faktycznie się uruchomiła...I w zasadzie to wszytsko - slideshow ciekawy nie był 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
Stery i DirectX'a mam najnowsze bo gra tego po prostu wymaga. Dziwi mnie to wszystko poniewaz Far Cry chodził na highu, a Doom na medium

Do innych gier to się nie należy porównywać, patrz: Maluch racer, czy bardzo dziadowsko zoptymalizowany PES3. Zależy jaki programista bierze się za te robote (czyt. kod grafiki).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utknąłem!! jestem gdzies nad rzeką czy kanałem, gdzie jest winda połączona z pochylnią kablem. A przed tym stoi metalowa ściana. Do windy wrzuciłem pralke, beczke i kilka cegieł, winda opadła w dół a pochylnia się pochyliła. I nie mogę przeskoczyć tej ściany. próbowalem pomóc sobie cheatami zmieniając grawitację, ale to nie pomogło, bo nad ścianą jest jakas niewidzialna bariera :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...