Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miszcz

Half-Life 2

Polecane posty

Pod sufitem jest kładka wzdłuż ściany, potem zakręca w prawo. Musisz iść po niej aż do końca i skoczyć na wprost. Uważaj na miny, gravity gun się sprawdza przy ich "neutralizacji" :). Osłony za całej długości kładki zapewnią Ci ochronę na tyle długo że nie powinieneś mieć z tym problemu. Potem będziesz wiedzial co dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na HL2 Deathmatch można zagrać w team deathmatch (tak samo jak np. w cs)

Tak, trzeba tylko znaleźć odpowiedni server.

? Lub czy istnieje jakiś mod do cs lub klient mp aby pograć sobie w TD w realiach HL (postacie i bronie) ?

Heh jeszcze czegoś takiego nie widziałem, więc raczej nie istnieje:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki! :D

Edit:

Dotarłem do "bazy wroga" w pierwszym mieście i tu też występuje mój problem, wszystkie niebieskie lasery przeszedłem, ale mam problem z czerownymi, kiedy przez nie przejdę włączają się "działka-kamery" i mnie zabijają. Może wie ktoś co w tym momęcie trzeba zrobić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem do "bazy wroga" w pierwszym mieście i tu też występuje mój problem, wszystkie niebieskie lasery przeszedłem, ale mam problem z czerownymi, kiedy przez nie przejdę włączają się "działka-kamery" i mnie zabijają. Może wie ktoś co w tym momęcie trzeba zrobić ?

Chodzi Ci to takie wyskakujące z posadzki ? Przekraczasz laser i wrzucasz granat tak zeby wpadł w to zaglębienie skąd się wynurza działko. Ew mozesz kombinować z rzuceniem granatu tuż tuż obok miejsca skad wychyli się działko, przekroczyć laser i się szybko schować liczac, ze granat był an tyle blisko, ze załątwi działko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o te czerwone lasery, początkowo można je skojarzyć przed tymi laserami, które po przekroczeniu ich wybuchają. Jestem obecnie w pokoju "labiryncie", gdzie na każdej scianie jest takie działko-kamera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka ludziska kupiłem Half life 2 i mam problem z autosavem. Za każdym razem kiedy się włącza po chwili wywala mnie na pulpit i muszę grę zaczynać od tego momentu do nastepnego autosave i tak za każdym razem. Przy normalnym savie nic złego się nie dzieje. Czy mozna gdzieś wyłączyć te autosavy?

Proszę o dopisywanie się do istniejących tematów zamiast tworzenia nowych.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z garry's modem z half life'a 2.. o co tu chodzi? i czy mozna zrobic cos takiego jak ludzie wrzucaja na youtube, np.walke neo ze smithem?? wiem ze to glupio troszke by wyszlo z tych zabaw fizyka, ale chce sprobowac, bo slyszalem o slawie tego narzedzia... w zwiazku z powyzszym, jesli ktos posiada garry's moda/ wie jak mozna cos takiego zrobic, to pomozcie :D

Po raz kolejny ignorujesz to co pisaliśmy w Twoich poprzednich postach. Zamiast dopisywać się do nich to Ty tworzysz nowe. Jeszcze jedno małe wykroczenie i dostaniesz osta.-mateusz(stefan)

sorry, to moja wina ze jak wpisuje w waszej wyszukiwarce half life 2 to wyskakuje ze nie ma?? naprawcie sobie, bo ja dobrze wpisuje tytuly gier, tylko wasza wyszukiwarka zawodzi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z grą Half Life 2.

Na początek, kilka słów wyjaśnień: Posiadam starą kartę(bardzo starą) Radeon 7000. Mimo tego, że karta posiada tylko 32mb pamięci udało mi się uruchomić grę Half Life 2(Co prawda chyba tylko pod DX7, alei działa płynnie, ba, nawet przy włączonych wysokich detalach). Jednak pojawił się pewien problem, który jest dość...irytujący. NPCe, które napotykam na swojej drodze są pozbawione...źrenic w oczach. Czuję się jak w mieście pełnym zombie :P Prawdopodobnie to wina byle jakiej karty, ale może znacie rozwiązanie tego problemu?

Szme...komputer na którym uruchamiana jest gra:

Procesor: Celeron 1.7ghz

Pamięć RAM: 512MB

Karta graficzna: Jak wspominałem, Radeon 7000

Reszta chyba nie jest ważna, co? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązałem w inny sposób: Wymieniłem kartę :D(radeon 9550 128mb AGP). Teraz mam kolejny problem...

W kwestii wymagań, w większości przypadków(strony internetowe, nie pamiętam ile było w CDA, a jestem zbyt leniwy, by to sprawdzić :P) spotkałem się z informacjami, że gra wymaga 256mb ramu aby działać. Ja mam ramu 512. Gra działa, płynnie(chociaż przed chwilą zaczęła żabkować a nawet się zawiesiła, jestem teraz w momencie w którym zdobywam barykadę razem z rebeliantami, zaraz po tym, gdy Dog nadział się na to takie wielkie, co fruwa :)), ale ładowanie, podczas przechodzenia do następnej lokacji trwa niesamowicie długo(około minuty). Czy da się jakoś to ładowanie przyspieszyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam maly problem: otoz chce se pograc w HL 2 , HL 2 episode one i episode two na cinematic modzie 8.2 ktorego dzis sciaglem. Ale zainstalowalem cinematica i 3 czesci HL 2 wszystkie i zalogowalem sie na steamie ale wyskakuje mi taki blad jak w zalaczniku. Co mam zrobic ? Zainstalowalem wszystkie czesci HL 2 na C: w glownym katalogu dysku C: tak jak pisalo w necie na jakiejs stronie dlatego zeby steam wykryl te gry i cinematic moda osobno ale tez na C: do glownego katalogu dysku C:. A moze cinematic moda trzeba zainstalowac tam gdzie HL 2 do tego folderu albo episode one albo episode two ? Domyslam sie ze chodzi o jakies pliki GCF brakujace ale nie wiem gdzie powinny one byc ani jakich mi brakuje. Blagam pomozcie bo juz mi zwieracz puszcza jak se pomysle ze moze juz niedlugo ta grafe ujrze z cinematic moda. Mam nadzieje ze ktos zna rozwiazanie tego problemu to moze w koncu z wasza pomoca se w to pogram.

Proszę o dopisywanie się do istniejących tematów.-mateusz(stefan)

post-44858-1222619044_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i lamerskie pytanie ale nie mogę uruchomić ani half life 2 ani cs sourca przez steama. Gdziekolwiek chce uruchomic to wlacza sie steam i nigdzie nie moge włączyć gry. Jak mam uruchomić? Lub moze odinstalowac i zainstalowac bez steama? da sie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gre dostałem gratis jak kupowałem 8800 GT to mi koleś dorzucił i chyba wiem, dlaczego nie działa. Dałem activate product on steam i wpisuję hasło i pisze, że jest już zaijęte i aktywacja nie została zakończona. Muszę napisac do kolesia w takim razie mo jego nick. Bo zarejestrowany i zalogowany to jestem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam maly problem: otoz chce se pograc w HL 2 , HL 2 episode one i episode two na cinematic modzie 8.2 ktorego dzis sciaglem. Ale zainstalowalem cinematica i 3 czesci HL 2 wszystkie i zalogowalem sie na steamie ale wyskakuje mi taki blad jak w zalaczniku. Co mam zrobic ? Zainstalowalem wszystkie czesci HL 2 na C: w glownym katalogu dysku C: tak jak pisalo w necie na jakiejs stronie dlatego zeby steam wykryl te gry i cinematic moda osobno ale tez na C: do glownego katalogu dysku C:. A moze cinematic moda trzeba zainstalowac tam gdzie HL 2 do tego folderu albo episode one albo episode two ? Domyslam sie ze chodzi o jakies pliki GCF brakujace ale nie wiem gdzie powinny one byc ani jakich mi brakuje. Blagam pomozcie bo juz mi zwieracz puszcza jak se pomysle ze moze juz niedlugo ta grafe ujrze z cinematic moda. Mam nadzieje ze ktos zna rozwiazanie tego problemu to moze w koncu z wasza pomoca se w to pogram.

Proszę o dopisywanie się do istniejących tematów.-mateusz(stefan)

Wejdz w steamie w zakładkę "Narzędzia" i zainstaluj sobie Source SDK i Source SDK BASE no i moze na wszeliki wypadek jeszcze Source SDK - Orange Box

Widze że Half-life 2 sprawia duzo problemów , piszcie na forum serwisu headcrab.pl tam zawsze udzielą wam pomocy jesli chodzi o steama i gry Valve.

Aha NIE POMAGAMY PIRATOM , POMOCY UDZIELAMY TYLKO POSIADACZOM ORyGINALNYCH EGZEMPLARZY.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...