Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Starcraft (seria)

Polecane posty

Jezeli GRYWALNOSC u ciebie jest minusem to idz sie lecz Ja zaliczam to do plusow

hehe grywalność może być minuem dla niektórych bo może powodować skutki uboczne, takie jak bezsenne noce :P wiem coś o tym :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mobius

z tą grywalnością to chodziło mi o to że w stara sie lepiej gra niż w wara i że warcraft ma gorsza grywalność od stara!!!. A co do jednostek to są hydraliski, marines, zeglingi i chyba firebaty. I WIEM TO ŻE BLIZZARD ZROBIŁ STARCRAFTA I WARCRAFTA :!: :!:

Ja mam frozen throne i tam były te jednostki ale w zwykłym też sa chyba bo świadczy o tym filmik na samym końcu. a poza tym to w jedej misji elfami można dostać hydraliska

A jak nie wiesz o tych jednostkach to znaczy ze albo nie grałeś w stara, nie właczałes edytora lub nie przeszłes kampani na hardzie.

Sory za błędy i to że nie pisałem polskich znaków

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bager
z ta grywalnoscia to chodzilo mi ze w stara sie lepiej gra niż w wara i ze warcraft ma gorsza grywalnosc od stara!!!. A co do jednostek to sa hydraliski marines zeglingi i chyba firebaty. I WIEM TO ZE BLIZZARD ZROBIL STARCRAFTA I WARCRAFTA :!: :!:

Ja mam frozen throne i tam byly te jednostki ale w zwyklym tez sa chyba bo swiadczy o tym filmik na samym koncu. a poza tym to w jedej misji elfami mozna dostac hydraliska

Ajak nie wiesz o tych jednostkach to znaczy ze albo nie grales w stara, nie wlaczales edytora lub nie przeszles kampani na hardzie

Bosze... Mobius przeczytaj swojego posta zanim wyslesz go na forum ! Stosuj przecinki ! Gralem w Starcrafta dosc dawno temu (z 4-5 lat temu) i ciezko jest mi sie polapac o co Ci dokladnie chodzilo...

Pamietam, jak na tamte czasy Starcraft powalal grafika, roznorodnoscia jednostek no i chyba najwazniejszym, co moi przedmowcy wspomnieli - GRYWALNOSCIA... Szkoda, ze Blizzard nie wydal jeszcze sequela... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cycbrilu

Ale wydał bardzo dobry dodatek. Szkoda że nic (prawie) nie rozumiałem z fabuły, bo wtedy się anglikańskiego nie uczyłem :( . Ale dzięki książce i większej znajomości języka nadrabiam to, no i zagrywam się znowu w tą świetną grę... niema to jak marines w bunkrach i 2-4 czołgi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same marinse to jest troche za słabo lepiej mieć 2 marine ghost i firebata, czemu tak mało tanków nie lepiej z 10 lub więcej :twisted:. A właśnie ma ktoś numer ekszyna w którym był recenzowany Star i jakie były minusy i plusy, ponieważ zdziwiłem sie gdy zobaczyłem że dostał 8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cycbrilu

No cóż Mobius trzeba mieć też jakieś surowce na atak, a w ataku niema to jak Battlecruiser'y(chyba tak się to pisze) i kilka tych statków co mają opcję detector oraz umiejętność atakowania taką toksyczną chmurą...

Przy okazji nie wie ktoś czy wyszła polska wersja Starcrafta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Mobius trzeba mieć też jakieś surowce na atak, a w ataku niema to jak Battlecruiser'y(chyba tak się to pisze) i kilka tych statków co mają opcję detector oraz umiejętność atakowania taką toksyczną chmurą...

Przy okazji nie wie ktoś czy wyszła polska wersja Starcrafta?

Z tego co wiem takowa wersja nie wyszla

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie słyszałem o polskiej wersji, więc raczej nie ma. Te statki z toksyczną chmurą nazywają się Vesele a ta chmura to iradiate jednak ta chmura w walce z protkami jest prawie bez użyteczna, chyba że przeciwnik ma same zealoty :) jak gra się z terkami to atak BC jest raczej kiepskim atakiem bez pomocy medyków, a że zazwyczaj sie atakuje sie od strony wody lub klifu to raczej ciężko ich użyć chodzi mi o to że ghosy mają zakówanie (co raczej wiesz ale pisze to gdyby ktoś nie wiedział) przez co z 10 duszków i kilka goliathów, lub same Valkirie mogą pokonać te twoje BC bez większych strat goliathy są chyba najsilniejszą jednostką na lataczy nawet z guardianami mogą się równać(z jednostek naziemnych). A u zergów zmory devouery. Protkami podobnie jak terkami można zakuć archonem. Wszystko zależy oczywiście kto ma jaką taktyke i czy bardzo dobrze umie stosować umiejętności, z słabszym graczem można bez trudu wygrać atakiem składającym się z BC, Yamato na detectory pozniej rozwalć hydry, dragi itp(k**** nie moge już wytrzymać, brzuch mnie boli jak h***** ide grać w Stara może zapomne o bólu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zabierasz "vessele" na protka to już lepiej EMP walić. Tarczę zdejmuje ze wszystkiego i od razu.

A co do tych 2-4 czołgów to chyba o singlu mowa? (bo chyba żaden gracz nie będzie miał z taką "zaporą" problemów) Na BN to "w wejściu" stoi ich 20-30, bunkry i turrety też, czasem jeszcze parę goliatów, a i tak dobry "mass attack" i w parę minut można być w środku bazy... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie moze ktos jak zrobic starcrafta do battle neta ????? bo mam orginała a patch nie wystarcza :cry: :cry: :cry:

No nie pisz takich banałów i to w trzech postach pod rząd :? A GG jakie masz to każdy widzi pod Twoim postem - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zabierasz "vessele" na protka to już lepiej EMP walić. Tarczę zdejmuje ze wszystkiego i od razu.

A co do tych 2-4 czołgów to chyba o singlu mowa? (bo chyba żaden gracz nie będzie miał z taką "zaporą" problemów) Na BN to "w wejściu" stoi ich 20-30, bunkry i turrety też, czasem jeszcze parę goliatów, a i tak dobry "mass attack" i w parę minut można być w środku bazy... :P

Ja tam na batku w życiu nie grałem, a i LAN tylko kilka razy, ale z tego co pamiętam, to Zabudówki dawno już poszły w niepamięć, i teraz wszyscy stosują technikę 'Jak najszybciej'.

Gdzie te czasy z oddziałami batków...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi czołgami to żartowałem ale dobrze mieć z 2, 3 . Na BN nie gram najlepiej, gdyż dopiero od 3 tygodni tam siedze ale robie znaczne postępy :) , kiedyś miałęm problemy z przejściem 10 rundy u terran w normalnym SC a tera bez trudu ją przechodze. O EMPie też wiedziałem, ale zapomniałem napisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,ale ja jestem uzytkownikiem forum od paru dni ;/....I chciałem się zapytać jak sie gra w Starcrafta ....a wy mi piszecie ,ż to banał :cry:

Nie placz kiciuś . Wujek reign. postara Ci sie pomoc... Ale o co Ci dokladnie u licha chodzi?! Nie wiesz jak sie gra w Stara , co jest najlepiej robic kiedy grasz taka i taka rasa??? Czytalem Twojego wczesniejszego posta i zrozumialem z niego , ze nie wiesz jak sie podlaczyc do battle netu ... ? A tak szczezrze mowiac to juz sam nie wiem czego Ty nie wiesz :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,ale ja jestem uzytkownikiem forum od paru dni ;/....I chciałem się zapytać jak sie gra w Starcrafta ....a wy mi piszecie ,ż to banał :cry:

Wiesz co ci radze, jak nie wiesz jak się gra to najlepiej pograj w kampanie jak przejdziesz całą to będziesz znać podstawy, później też możesz powalczyć z kilkoma komputerami na Meele,(ja wygrałem z 4) jak nie grałeś wcześniej wogóle w SC to lepiej nie graj na BN, poprostu będziesz zawsze przegrywać. W SC chodzi o to co w innych RTSach pobierzasz zasoby,( minerały i gaz) budujesz baze i atakujesz wroga. Tak serio to to pytanie jest głupie, bo jak ktoś ci może wytłumaczyć jak się gra, musisz sam spróbować.

Żeby grać na BN musiz poprostu ściągnoć najnowszego patcha, a jak ci sie ściągnoć nie chce (może się tak zdarzyć u kumpla komp się zawieszał gdy dochodziło do 99% w Diablo2(ma oryginał)) to możesz ze strony blizzarda,

EDIT do postu niżej> no tak, ale mi chodziło o singla, a taktyki to są wcześniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak serio to to pytanie jest głupie, bo jak ktoś ci może wytłumaczyć jak się gra, musisz sam spróbować.

Owszem mozna wytlumaczyc pi razy * drzwi jak sie gra . . . Tyleze na battle necie... Np jak grac protosami na terranow albo na odwrt , jakies taktyki itpitd :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na batku w życiu nie grałem, a i LAN tylko kilka razy, ale z tego co pamiętam, to Zabudówki dawno już poszły w niepamięć, i teraz wszyscy stosują technikę 'Jak najszybciej'.

Gdzie te czasy z oddziałami batków...

Owszem, rasz to częsta taktyka, ale jak się obronisz, to potem - bądź pewien - masz mass attack, i jak nie będzie zabudowy pozwalającej na przetrzebienie przeciwnika na przedpolu to cinko to widze.... Oczywiście zależy to też (a może przede wszystkim) od rodzaju mapy, ponadto twojemu oponentowi zawsze zostaje drop na twoich tyłach, także jak widzisz nie ma jednej najlepszej taktyki i może właśnie dlatego jest to taka dobra gra....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,że mi odpowiedzieliście....:)Ale za to sie źle zrozumieliśmy.Grałem w Sc i bede grał.Ale nie moge sie połączyc z bn.A tak wogule to moze wiec co to jest netcraft i jak sie na nim gra:D.Słyszałem ze tam sa same cieniasy-czyli cos dla mnie :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Koluso_mATRIXOpULA

COOL gra która przeleżała u mnie na twardzielu najdłużej.

A grywalność tej gry zaliczam do plusów. :D

Bardzo mi śię podobają rasy w tej grze (szkoda że nie ma starcraft 2) :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być StarCraft Vengence of Xel Naga (chyba jakoś tak), ze screnow co widziałem to taka sobie, ale zobaczymy co z tego wyjdzie i to nie Blizzard ją robi. W SC2 może będzie nowa rasa, grafika na pewno 3d, muzyka i filmiki 100% super. Kiedyś to chyba będzie 2 za 5, 10 lat może.

Ja natknąłęm się na nie przypadkiem http://starcraft.battlenet.pl/ to są screny do SC Xel naga vengeance. Po prawej stronie, troche zjedziesz niżej i tam są. a tu jest baza protków http://www.battlenet.pl/php/pokaz_screena....jpg&id=2003

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby przejść Starcrafta trzeba znać angielski a nie wiem czy on zna ten dość rzedku "używany" język. Da się przejść bez znajomości języka, ale wtedy robi się rzeczy całkowicie bezsensu np: dotrzyj w jedno miejsce i zniszcz cel, a nie rozwal wszystkich na mapie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starcraft jest to świetna gra :)...Ale jeżeli chcecie grać w kampanie to powodzenia .Grałem w kampanie ale jeżeli chcesz grac dobrze to to nic ci to nie da,a ja w takiej grze nie widze przyjemności..Ale to jest tylko moje zdanie! :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...