Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Dyskusje o sesji Shadowkeep

Polecane posty

No mówiłem przecież, że nie wiecie, jak naprawdę nazywa się moja postać :7* Dla was mag dalej nazywa się Feren. Byłbym wdzięczny Niko, jakbyś napisał do modów, aby to zmienili. Potraktuję to, jakbyś mówił "Ferenie".

*Tak Goloman, zrobiłem to z pełną premedytacją ^^

Ps. Tak, często będę się czepiał takich szczegółów, o ile będą dotyczyć mojej postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie... Czy istnieją jakieś rzeczy zdolne zakłócić przepływ energii (czy jakoś tak) będące w możliwościach zdeterminowanej gnomki? Pytanie oczywiście czysto teoretyczne! Nie, żebym coś planował... W końcu Pierwsze Prawo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci, że przypadkowe wiadro z wodą, które spadnie nie wiadomo skąd powinno wystarczyć, no kamyk, który zboczył z prawdziwego toru lotu też powinien wystarczyć. A tak na poważnie... To moim zdaniem rzeczy typu diament, rubin, kryształ itd. pozwalają na załamanie energii, czy to prawda? Albo jakieś kamienie szlachetne. Wiadomo, że magowie się boją pewnego materiału, który pochłania i zakłuca przepływ czystej energii(mocy), tylko jak on się nazywał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chodzi ci o dwimeryt? Z tego co pamiętam to kajdany wykonane z niego zostały założone magom podczas buntu na Thanedd w Wiedźminie. Nie wiem czy gdzieś jeszcze. No i moja postać jest nie tyle zarozumiała, co nie bardzo przepada za waszą bandą (szczególnie złodziejami) ;P

Co do pytania Golomana... Tak dwimeryt byłby do tego zdolny albo jakiś magiczny przedmiot, ew. tak jak wspomniał Shaker wiadro wody, ale nie tyle co by uniemożliwiłoby to wykonanie zaklęcia, co po prostu wkurzyłbyś maga. Ten zdenerwowany przerywa zaklęcie i ciska w ciebie ognistymi pociskami xP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Przyjaciel" chodziło mi w ironicznym tego słowa znaczeniu :D Jednak zobaczymy, co będzie później, bo tych monet zapewne, łatwo nie oddamy :P

Patrząc realnie na sytułację, to w otwartej walce Robin nie miałaby z nim szans, co innego w krętych uliczkach miasta i w lesie, gdzie kryjówek pełno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Podoba mi sie że mamy tu chyba najbardziej pokićkaną i szalona zgraję bohaterów jakich tylko można stworzyć. No i to, że Mag poniekąd stał sie moja prawą ręką w kreowaniu tego świata. Tak jak chciałem. Każdy kreuje i to mi sie podoba, bo ma wolną rękę ;)

Oczywiście za bycie prawą ręka nie ma profitów :P <chowa łapówkę do kieszeni ...>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis sobie spokojnie powstaje boście się rozpisali :P

Jedna sprawa - wstawcie sobie w sygnaturkę link do waszej Karty Postaci bo dzięki temu będzie mi łatwiej kontrolować wasze poczynania itd, a zdradzając temat odpisu mogę powiedzieć iż często będę spoglądać na umiejętności walki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...