Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Dyskusje o sesji Shadowkeep

Polecane posty

Mam nadzieję iż atmosfera jaką staram się powoli kreować się podoba Wam? :D

Mam też nadzieję iż powędrujecie (prawie) wszyscy na 1 walke jaka wam chcę ym wołaniem o pomoc zprezentować :) Przeca wreszcie musicie się sprawdzić. Tylko pamiętajcie, że ja zacznę walkę opisując kogo i co spotykacie jak dotrzecie do osoby wzywającej pomoc :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy w końcu ustalić, ile mamy czasu na napisanie posta. Nie wiem, czy miało by to być 48h, tak jak Ty pisałeś, czy 5 dni, jak już ktoś o tym wspomniał (chyba brylant), ale powinien być taki margines. Może się zdarzyć, że nie będzie mnie dzień, czy dwa i chciałbym być pewien, że znów historia mi nie ucieknie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym. Może zróbmy tak ...

Teoretycznie mamy 48h do napisania. Po tej granicy możemy przeskoczyć o krok dalej, ale jeśli osoba której nie będzie NAPISZE tutaj prośbę o zwolnienie akcji bo jej nie będzie to zwolnimy - ok? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Wam za brak odpisu, ale mam zalatany weekend - dziś napiszę na co wpadliście ... i wypróbujemy mechanikę gry ;)

A i czekam wreszcie na to, czy zgadzacie się co do kolejnego gracza? Bo musimy się wreszcie ogarnąć i pędzić po skarby itd :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane rybeczki dziś postaram się Wam zaserwować wpis jak tylko uporam się z choróbskiem jakie mnie dotknęło :( Ale nie obiecuję że będzie to coś wspaniałego - kolejny punkt układanki o Kamieniu :D

Ps. Jak się wam podoba? Wiem, że pewnie lekko "trąci myszką" ale liczę iż nie jest aż TAK źle ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie albo trzy sprawy. Zaraz zobaczę.

Panowie, to chcecie mojego maga, czy nie chcecie mojego maga? Jak do tej pory wypowiedziało się bodaj dwóch, a alexiej chyba czeka na odpowiedź wszystkich.

Pytanie tak na przyszłość. Jakie czary miałby mój mag?

Tak, chyba tylko dwie sprawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...