Skocz do zawartości

Forumowe pogaduchy o OC


xandi

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Heh raczej sklepy z polski ;] Bo za paczkę zapłacę więcej niż wentyle warte.(zrobię przegląd sklepów w wolnej chwili)

Wcale bo nie... za 4 sztuki zapłacisz ponizej 40 dolarów w przesyłce ekonomicznej. Przynajmniej tak mi podaje "shipping estimator" :)

Tylko po zamontowaniu takich turbin (65dB :icon_eek: ) rodzina by Cię chyba z domu wyprosiła.

350 zł na budę?... a na chłodznie powietrzem czy na LC sie nastawiasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350 zł na budę?... a na chłodznie powietrzem czy na LC sie nastawiasz?

Na tę chwilę - AC, ale kto wie, co będzie kiedyś... Tak, wiem, że jeśli myślałbym o LC, to przydałoby się kupić coś większego :wink: . W każdym razie to na razie mało sprecyzowane i niezbyt przemyślane plany na przyszłość :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie... trzeba tylko myśleć bardziej kompaktowo wtedy :) IMO watro przyjrzeć się

http://www.cooling.pl/fractal-design-defin...ukt,552171.html

co prawda chłodnica nie wejdzie na górze, ale zawsze można wywalić klatkę na HDD by zrobić miejsce na chłodnice :) albo w ogóle wyjechać z nią na zewnątrz.

Lepszy i tańszy (choć mnie się mniej podoba) będzie ten CM 690 - tam rada można chyba wsadzić i na górze i na dole. Bardzo elastycznie konfigurowalna buda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie... trzeba tylko myśleć bardziej kompaktowo wtedy :) IMO watro przyjrzeć się

http://www.cooling.pl/fractal-design-defin...ukt,552171.html

Też ciekawa...

co prawda chłodnica nie wejdzie na górze, ale zawsze można wywalić klatkę na HDD by zrobić miejsce na chłodnice :) albo w ogóle wyjechać z nią na zewnątrz.

Lepszy i tańszy (choć mnie się mniej podoba) będzie ten CM 690 - tam rada można chyba wsadzić i na górze i na dole. Bardzo elastycznie konfigurowalna buda.

Cóż, dziękuję za okazane zainteresowanie i rady :wink: . Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

Fractal też fajny ale ja nie lubię obudów z drzwiczkami.Co do LC w tym CM z się zmieści.

Tak się zastanawiam czy redakcja była by wstanie załatwić jakiś sprzęt do testów dla swoich forumowiczów/czytelników, ktoś wie coś na ten temat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tych zasilaczy... przyjrzałem się im bliżej i ten Seasonic jest zdecydowanie lepszy od Silverstone'a. Zmiana faworyta :)

BTW jest też słabsza i tańsza wersja

http://www.cooling.pl/seasonic-ss650km-x65...ukt,552361.html

A nad recenzją można się poślinić tu:

http://www.hardocp.com/article/2009/09/25/...supply_review/1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

Hehe ja bym mojego TX 750 chętnie na niego zamienił i dopłacił bo brak modularnego okablowania dobija ;/

ram puść na 1,9 nic mu nie będzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

pomysłowość się liczy ;]

JA bym tego nigdy nie kupił ;], no chyba żeby miało tylko działać i robić jako chłodzenie do kilera(mam plan poskładać coś takiego żeby na BIT rankingi poprawić ale to w wakacje) pod lga 775

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba... i nawet uważam, że za te pieniądze to warto :) Jakość wykonania przyzwoita, mobilność... Jak kogoś nie stać na jakikolwiek zestaw za 200-300 zł to warto. Jako mankament to bym wskazał brak oplotów na kable.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA bym tego nigdy nie kupił ;], no chyba żeby miało tylko działać i robić jako chłodzenie do kilera(mam plan poskładać coś takiego żeby na BIT rankingi poprawić ale to w wakacje) pod lga 775

Nie na tym bloku mam wrażenie.... taki home made pewnie nie daje rady temu "q8200 wykręconemu na 3000" dlatego pewnie sprzedaje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

heh blok na lga 775 już jest muszę od kumpla odebrać(więcej części do LC nima ale jakoś sobie skombinuję jak się będę w wakacje bawił) ;] (do tego mi tylko mobo brakuje ale na początek są inne wydatki)

To chłodzenie mi się z Jaruxem z laba skojarzyło;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy coś się złego może stać jak procek będzie chodził cały czas na napięciu 1.6V ? ^^

Bo na 3.7 na napięciu 1.48V ledwo jest 30C w ilde, ~40 w stresie :P

Zbliżają się święta i trochę wolnego będzie więc myślałem żeby z procka trochę wycisnąć =D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden mega wypas z Allegro :)

na dzisiejszej aukcji mam do sprzedania prawie dwa komplety chlodzenia wodenego :)  u mnie pracowalo to jako jeden zestaw. kazdy fanatyk "krecenia komputera" powinien je miec. otorz chlodzenie dzialolo u mnie bezproblemowo nie mialo zadnych przeciekow :)

Leżę!!!

CPC skundlone czymś firmowym i samoróbkami .... leżę!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ten śniadankowy pojemniczek... Ahahhaha, ale wiecie co? Może i na czymś takim będzie się nawet dobrze kręcić? Już się szykuję do kupna tegoż niecnego i dobrze przygotowanego zestawu dla masochistów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie tego więcej bez ostrzeżenia, chyba, że chcecie mieć mnie na sumieniu. Chyba przestanę się czepiać ludzi w sprzęcie o ortografię, bo w porównaniu z tym, co widziałem w tej ostatniej aukcji, to naprawdę ich polski jest całkiem niezły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze jeden... nie żebym tego szukał specjalnie, kategorię Chłodzenie Wodne mam w ulubionych :)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=979672447

Czego tam nie ma...

legendarna chłodnica kadeta - chromowana!

blok na bliżej nieokreślony GPU

taśmę miedzianą

granat...? Za cholerę nie wiem po co.

Trochę niepotrzebnego śmiecia z dna szafy w opcji Kup Teraz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...