Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lulek2222

Wasz telefon

Polecane posty

Już grubo ponad 2 lata posiadam Nokie 6300 i musze przyznac iz sprawdza sie! I to jak! Napewno kazdy zna ten telefon, kazdy głowny bohater(ek) go ma w polskich kaszankowatych serialach. Jest to nokia wiec jak kazdy zapewne wie, ze wytrzymaly to sprzet na korozje zewnetrzne. Ilez upadków zaliczyla (i ja zaliczylem z nia), kąpan itp. Jak ktos sie zastanawia nad nowym telefonem (w sensie ze innym niz ten ktory ma bo ta nokia do nowych nie nalezy...) to polemcam. :ok:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ponad półtora roku mam Sony Ericson W910i komórka jest bardzo dobra i ma głośny głośnik moim zdaniem jedyny minus jaki jest w tej komórce to niezbyt wygodna klawiatura i trochę często robią się takie "bugi" i trzeba komóry wyłączać i włączać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nokia-6230i.jpg

Nokia 6230i ;D MA już ok. 4-5 lat. Spadła z 2 piętra z bloku na beton i przeżyła (!) ;0. Obudowa się troszkę porysowała ale to nic ;d Kolor: Black To mój najlepszy telefon (ogólnie nokie). Najgorsze: Sony Ericsson W200i, SE K530i. W200i sam się "resetuje" po włączeniu i nie można normalnie funkcjonować a w K530i wyświetlacz... - Raz chodzi a raz nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

Mam wymieniać wszystkie które przeszły przez moje ręce?

Za dużo by tego było, ;]

SE k750i(najmilej wspominany se) ,c902

Nokia: 6100,6290,6021,6020,n73,n82,n95,n97(ta była bardzo krótko niestety spodobała się Tacie i się z nią porzegnałem;[),6151,5800,e65,e51,5200,5300

Motorola z8 pierwszy i ostatni tel od nich.

Samsung D900

I jakiś Alcatel wiem, że do dziś działa ale modelu nie pamiętam i sendo na jednych z moich wypadów na freestyle na nartach się rozleciał ;]

i jeszcze był Siemens A62 ;]

HTC TynT I(używam teraz)

Było tego trochę ale nie były u mnie długo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo jak u michi93 przez moje ręce przewinęło się sporo telefonów:

SE: k310i, k510i, k550i, k610i, k750i, k800i, k850i, w200i, w300i, w550i, w610i, w800i, w810i, w900i.

Nokia: 3110c, 3120, 5200, 6020, E51

LG: KE970, KP500, KU990i,

i jeszcze kilkanaście by się znalazło.

SE miałem poszczególne modele nawet po kilka sztuk. Było to spowodowane bym iż kupowałem telefony z zepsutym np. softem wgrywałem i sprzedawałem.

Aktualnie posiadam Nokie 5530 i w najbliższym czasie nie mam zamiaru jej zmieniać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość luq92

Moja przygoda z telefonami zaczęła się bodaj w 6 klasie. Wtedy dostałem na gwiazdkę Siemensa A60. Kosztował wtedy bodajże 360 zł :P Teraz tata go używa.

Dwa lata później kupiłem SonyEricssona T290i (jest u kolegi mojego taty :)). Posłużył bodaj rok z kawałkiem i został zmieniony na Soniaka K510i. Teraz ma go moja dziewczyna. Potem miałem przez niecałe dwa lata Samsunga E900. Nawet fajny telefonik wbrew pozorom. Miał bardzo dobry aparat i wyświetlacz. Teraz mama go używa :) Obecnie mam Avilę i jestem bardzo zadowolony. Ma oczywiście kilka małych wad, ale zupełnie mi nie przeszkadzają :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luq92: A kto będzie jej używać? ;)

Moja przygoda z telefonami zaczęła się jakieś 5 lat temu. Moim pierwszym telefonem był Alcatel OT 512. Niezły telefon, jeśli używasz tylko do rozmów, smsów i gry w "Kółko i Krzyżyk" :) Miałem go ok. 1,5 roku.

Drugim moim telefonem był Siemens S55, którego bardzo sobie chwalę. Powstały w 2002 roku miał dołączany aparat, IRDA, Bluetooth i obsługiwał Javę. Miałem go 3,5 roku, aż do popsucia się klawiatury.

Obecnie mam Sony Ericsson W200i. Nie jest to szczyt marzeń, ale też nie ma, na co narzekać. Dobry jeśli służy do muzyki, smsów i dzwonienia. A ja i tak do niczego innego nie używam telefonu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój pierwszy "fon" dostałem 4 lata temu - był to Siemens MT50. Jako że nie był to nowy model, jego wyposażeniem nie będę się chwalił :tongue: Po nie całym roku przyszła kolej na Motorole E398 - telefon, który bardzo miło wspominam - świetny do słuchania muzy, ale nie tylko. E398 był na moje oko wytrzymały, ale testów nie robiłem (staram się dbać o telefon :smile: ) Teraz mam Sony Ericsson K770i. Przez rok (tyle czasu go mam) sprawdza się dobrze, robi dobre foty (jak na telefon) i ma dobry głośnik. Wszystkie trzy telefony są fajne, a Motorola E398 mimo wieku to nadal dobry sprzęt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moja minirecenzja na temat tego telefonu :)

Sony Ericsson w910i, bo o nim mowa. Jak widać powyższy tekst pisałem w czerwcu ubiegłego roku, trochę od tego czasu minęło ale wydaje mi się, że nic się nie zmieniło.

No może troszeczkę, na lepsze :) Mianowicie klawiatura "się wyrobiła" i teraz pisze się na prawdę dobrze. Aktualnie wysyłam masę smsów i nie narzekam. Choć kto wie... może to ja się przyzwyczaiłem :)

Ja ponad półtora roku mam Sony Ericson W910i komórka jest bardzo dobra i ma głośny głośnik moim zdaniem jedyny minus jaki jest w tej komórce to niezbyt wygodna klawiatura i trochę często robią się takie "bugi" i trzeba komóry wyłączać i włączać.

Co do klawiatury - patrz wyżej, co do bugów- patrz: minirecenzja. Ja problemu z zacinaniem/wyłączaniem się telefonu nie mam.

aha... najgorszy telefon: Nokia N73 - nie chcę tu walczyć z fanami tego modelu, mi nie przypadł do gustu i już. To tylko moje subiektywne odczucia :)

pierwszy: stara i dobra Nokia 3120 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: tyle ile przeszła N73 mojego wujka, to żaden telefon nowej generacji by nie wytrzymał, więc tak jej nie demonizujcie ;)

Mój telefon to Nokia 2610. Ja używam telefonu komórkowego zgodnie z jego założeniami(czyli do dzwonienia i pisania sms-ów), więc bajerom typu aparat/odtwarzacz mp3/przenośny toster mówię stanowcze nie.

A moja Nokia jest wytrzymała na upadki(nic się nie łamie, tylko spada klapka i wypada bateria-nawet po mocnym upadku składasz i działa), ma świetny czas pracy na baterii(przy lekkim użytkowaniu potrafi pociągnąć dwa tygodnie nawet!), oraz ma dużą i wygodną klawiaturę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem od alcatela, potem kilka siemensów, motorola c651 i nokia 6280. Od momentu gdy dostałem nokie n80 myślałem że telefony się nie psują (zaczęsto). Po kilku naprawach n80 wreszcie "normalny" k850i, który wczoraj popsułem i jest w serwisie, ale i tak jest najlepszym telefonem jaki miałem. Tu coś o nim napisze, że ma dobry aparat - 5 mpx i po zmianie sterów do aparatu zdjęcia wychodzą super ( na normalnych sterach też nie jest źle). Jak każdy SE łatwo się go tuninguje, na plus zasługuje też głośny odtwarzacz muzyki ( stery akustyki też zmieniałem). Szkoda tylko, że nie mogłem na nim na youtube filmów oglądać.

Ogólnie dobry telefon z ciekawymi funkcjami.

P.S.: A co do telefonów, z których chciałbym mieć jakiś na przyszłość to SE Satio ew. W995 (kolega kupił i fonik super), do nokii mam lekkie uprzedzenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim obecnym telefonem jest Nokia E51

nokia_e51_a1.jpg

Jestem z niej bardzo zadowolony, ma wszystko czego potrzebuje (3G, WLAN!!!, GPS itd.). Do tej pory mój najlepszy telefon, chodź posiadałem już wiele (6020, 5310 XpressMusic, 9300, starszych nie pamiętam :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przygodę z telefonami zaczynałen jakieś 6 lat temu od Sony Ericssona T68i.

http://www.mgsm.pl/katalog/sonyericsson/t68i/

Miał co praawda bluetootha, ale o dzwonkach MP3 czy choćby poli możnabyło pomarzyć. Ogólnie jednak byłem z niego zadowlony. Później przyszła średniawa MOtorola L7, a następnie beznadziejny Samsung Sgh-630. Po roku od rozsuwania popsuł się głośnik, a do tego nie było możliwości instalacji gier (sic!). Od 18 miesięcy jestem posiadaczem Nokii N82 i jest to zdecydowanie najlepszy telefon jaki miałem. Na zmianę się na razie nie zanosi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny do dziś telefon, pod właściwie każdym względem, to według mnie Nokia N95 8GB.

Śliczna, bardzo dobre uczucie w ręce, świetny aparat, masa pamięci, duży wyświetlacz, długo trzymająca bateria no i jest to wszystko potrafiący telefon.

Miałem ją kilka razy.

Miałem BlackBerry bold 9000 - top klasa. Rewelacja... Nic dodać, nic ująć. Żaden telefon nie dorasta temu urządzeniu do pięt.

Samsung omnia hd - jedyny dotykowiec który według mnie jest praktyczny a do tego ten aparat hd... WOW !

To te urządzenia które mogę z czystym sumieniem polecić, o reszcie nie piszę bo nie ma o czym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno wróciłem do swojego ulubionego (kiedyś miałem go 2 lata, później k800) k750i. Imo jedna z najlepszych rzeczy co SE stworzył. Jak tylko trafi się na dobry egzemplarz to można być w peni zadowolonym. Bardzo dobry jak na 2MPix aparacik, MP3, Radio z RDS-em, obsługa memorek do 2 GB, solidna obudowa. Uważam go nawet za lepszy od k800 który niby było OK ale coś mi w nim cięgle nie pasowało....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno nabyłem applowskiego iPhone'a,z którego muszę powiedzieć jestem bardzo zadowolony. Prosty w użyciu, brak denerwującego rysika i masa aplikacji na niego dostępnych (AppStore działa w Polsce, więc nie ma żadnego problemu z ich dostępnością), które rozszerzają jego funkcjonalność. Jedyne do czego trzeba się przyzwyczaić to pisanie smsów. Rozkład "klawiszy" nie jest stantardowy. Jest to jednak mały problem. Przedtem używałem przez pare ładnych lat nokii 6070, której główną zaletą było to, że bateria trzymała na naprawdę długo, nawet przy częstych telefonach czy wiadomościach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu posiadam Nokię 5220 XpressMusic i jestem bardzo zadowolony, choć aparat mógłby być lepszy ponieważ te 2 megapiksele są gorsze niż 2 megapiksele w innych telefonach. Nieciekawe jest również wybieranie listy muzycznej, ja posiadam trzy i chciałbym wybierać spośród tych trzech i nie mieć dodatkowych opcji takich jak "najczęściej odtwarzane" "czy ostatnio dodane". Znalazłem jeszcze dwie rzeczy do poprawki ale nie chce mi się już o nich pisać. Ale przez te elementy do poprawy nie zmienię swojej oceny i póki co nie zamierzam zmieniać tego telefonu na inny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...