Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Co sądzisz o nowym Na Luzie?

Polecane posty

Pomysł z dziwnymi zdjęciami jest spoko,ale ogólne poczucie humoru Na luzie znacznie spadło.

Sorry ale mam wrazenie, ze to jest autosugestia, na zasadzie "wczesniej bylo lepiej". A jak sie zerknie do wpisow sprzed 2-3 lat to sie czyta, ze teraz do NL do bani, ale wczesniej to hoho... i tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym, czy drugim razem iluzje były fajne, potrafiły przyciągnąć uwagę, teraz zwyczajnie nie chce mi się nawet na to patrzeć... Może jakaś przerwa w umieszczaniu iluzji? Ach, no i pytania do sprawdzianów przydałyby się trudniejsze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym, czy drugim razem iluzje były fajne, potrafiły przyciągnąć uwagę, teraz zwyczajnie nie chce mi się nawet na to patrzeć... Może jakaś przerwa w umieszczaniu iluzji? Ach, no i pytania do sprawdzianów przydałyby się trudniejsze :)

Sprawdzian ma bawic, nie frustrowac. Chcesz trudnych pytan? Rozwiaz test MENSY :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest równie dobre pod względem poziomu dowcipów jak poprzednia odsłona :) Dobrze, że zmieniliście tło na mniej walące po oczach i bardziej czytelne w kolejnych numerach... Ciekawe są te iluzje chociaż dojrzeć Mona Lisy ni cholery w ostatnim numerze nie mogłem :P Tak czy inaczej, "Engrish" absolutnie FTW! Normalnie padłem jak przeczytałem frag. o lodówce, która wyrwała się spod kontroli ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nowe NL daje radę. Ze zmian na pewno boli usunięcie minifelietonów... Zawsze miło było poczytać takie wywody między reckami, a teraz jest tak... Pusto? ;)

Tak, te minifelietony były świetne. Sam jestem marudą, więc uwielbiam takie wyzewnętrznianie się na rózne tematy, szczególnie, że w większości mogłem się pod tymi tekstami podpisać obiema rękami, jak to mówią... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Na luzie jest spoko ale niektóre mniej ciekawsze (mniej śmieszne) np zabawne nazwy polskich drużyn (ostatni numer). Niektóre OK nawet się pośmiałem ale 3/4 strony?????

Reszta moim zdaniem SUPER

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Na luzie jest spoko ale niektóre mniej ciekawsze (mniej śmieszne) np zabawne nazwy polskich drużyn (ostatni numer). Niektóre OK nawet się pośmiałem ale 3/4 strony?????

Reszta moim zdaniem SUPER

Wiesz, mundial... No i ty posmiales sie z tych, kto inny z innych. Dla mnie rzadzi Blekit Cycow. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać!

Nowe NL, hmm... brakuje mi tutaj jednej rzeczy - dłuższych tekstów. Rozumiem, że zależy to (w większej części) od materiałów, jakie znajdziecie w sieci, ale "tutoriale" (np jak "zhakckować" skrzynkę pocztową za pomocą łomu) to było to, co zapadało na długo w pamięć i śmiało się z tego miesiącami. Dlatego coraz częściej odkopuję stare CDA by doszukać się takich ciekawych historii.

Generalnie gratuluję doskonałej gaz... tfu, magazynu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać!

Nowe NL, hmm... brakuje mi tutaj jednej rzeczy - dłuższych tekstów. Rozumiem, że zależy to (w większej części) od materiałów, jakie znajdziecie w sieci, ale "tutoriale" (np jak "zhakckować" skrzynkę pocztową za pomocą łomu) to było to, co zapadało na długo w pamięć i śmiało się z tego miesiącami. Dlatego coraz częściej odkopuję stare CDA by doszukać się takich ciekawych historii.

Generalnie gratuluję doskonałej gaz... tfu, magazynu!

Po prostu zamieszczajac 4 krotkie i rozne teksty jest wieksza szansa, ze sie trafi w gust wiekszej ilosci ludzi. A i perelek na ksztalt "Majsterszytjka" czy "Kupilem gorala" brakuje...

No ale np. to opowiadanko fantasy niedawn temu IMO trzyma klase. :) A mnie osobiscie bardzo przypadlo do gustu "ogladanie od konca".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na luzie jest, wróć! Było OK teraz jest jakieś takie nudnawe i wogóle. Chociaż te oglądanie filmów od końca i iluzje optyczne są git, moglibyście robić tego więcej. Tylko zostawcie kącik podrywacze i uwagi w dzienniczkach. I ewntualnie wrzuccie tam coś godnego uwagi. Please. Z poważaniem do redakcji. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej basha bo to chyba podobało się wiekszości. Osobiście najmniej lubie (w zasadzie nie czytam) gdybym zostal zlym Lordem.

A i perelek na ksztalt "Majsterszytjka" czy "Kupilem gorala" brakuje...

Nie kojarzę tego, mozna link do materialu w sieci? : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja NL bardzo mi się podoba. Jak dla mnie, to basha tam w ogóle mogłoby nie być z wiadomego powodu, ale są też tacy, co internetu nie mają i dla nich cytaty to perełka.

Szczególnie podoba mi się:

"Zły dzień?" - Bardzo mi poprawia humor gdy mam "doła" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo korzystnie nowe NL wychodzi graficznie. ''Oczom nie wierzę'' - bardzo ciekawy pomysł. Usunąłbym obrazki - niektóre całkowicie nieśmieszne. Zamiast tego więcej Marka Lenca albo fajnych dowcipów. Screenshock powinien być w całości na płycie, szkoda miejsca na kolejne błędy rag doll. Całkowicie wychodzi bardzo fajnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam, nie dawajcie Wilq'a, dopiero co przeczytałem wszystko, co z nim można było przeczytać :P

I może nie dawajcie błędów ragdolli do screenshocka - to nie jest śmieszne...

Brakuje mi także zabawnych opowiadań :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej dowcipów i rysunków autorstwa pana Lenca. Pozbyłbym się śmiesznych obrazków, gdyż wiele się powtarza, albo w ogóle nie śmieszą. Iluzje optyczne są neutralne, choć zdarzają się perełki :] Ale np. tekst o nazwach zespołów, w ogóle mnie nie ruszył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...