Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Co sądzisz o nowym Na Luzie?

Polecane posty

Nie podoba mi się nowe Na luzie. Nie wiem, ale wydaje mi się, że jest mniej do czytania (?). A gdzie KROWA W OKULARACH??? Pozbywacie się elementów dotąd kojarzonych wyłącznie z waszym pismem!! (jak np. "kaszanka zone") Krowa była lepsza niż jakieś żółte kulki z oczami!!!

(Sory, ale chyba napisałem coś podobnego, co pan wyżej. Ale nie kasuję tego, aby redaktorom pokazać że zależy nam na krówce)

Ja bym po prostu zrobił rimejk wyglądu NL przed zmianami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiadanie fantasy było świetne. Co zdanie musiałem robić przerwę, żeby się porządnie wyśmiać i złapać powietrze.

Hehe... chłopak się napracował w wszyscy się z tego śmieją :D.

A jeśli o kolor tła NA LUZIE to można się przyzwyczaić, nie jest tak źle!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię ten dział. Jestem zbyt leniwy żeby przeglądać joemonster'y i inne w poszukiwaniu śmiesznych dowcipów, a w CDA dostaję od razu wyselekcjonowane rzeczy. No i ostatni tekst o różnych 'wpadkach' językowych był świetny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabiliście krowę buuuu!!! A poza tym jakby tekstu mniej...

tekstu wlasnie wiecej...

Odkąd regularnie przeglądam joemonstera, to NaLuzie wygląda jak jego okrojona dwustronnicowa wersja.

Nie jest źle, ale mogłoby być lepiej

Pomijajac fakt, ze z JM jest jakies - gora - 40% tekstu, to NL jest wlasnie takim "wyborem" najlepszych tekstow z sieci, zebys nie musial siedziec i przegladac - my robimy to za ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku zdania pisze się "mnie", a nie "mi" ;)

No więc NL jest teraz tak samo dobre, jak kiedyś, stało się może trochę bardziej przejrzystsze. Lecz... trochę dziwny jest ten zielony kolor. Nie jest on ani trochę wesoły, kojarzy się raczej z deszczem i nudą niż ze słońcem i humorem. Po za tym... gdzie jest krowa (:) mam nadzieję, że powróci)?!

Lecz trochę przeszkadza to, że czasem teksty się powtarzają! Niektóre widzieliśmy już w CDA lata temu. No i to, że większość myśli różnych znam, bo wchodzę na demotywatory.

Czyli jest OK, lecz przydałoby się sprawdzać, czy tekst już kiedyś w CDA nie był. Wiem i ufam, że to robicie, lecz czasem się nie udaje ;). No i jeszcze kolor otoczki... i krowa!

EDIT: A, no i jeszcze coś. Te "gejmsy" są po prostu żałosne. Wyśmiewanie się z powodu zmiany tytułu na "śmieszny"... ahahaha... Czasami trafią się perełki, ale... pozostałe są na poziomie dziecka z przedszkola, które wyśmiewa się z kogoś z powodu imienia. To jest moje zdanie: mi się po prostu ten dział nie podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja osobiście uważam, że NL jest zwyczajnie za mało, jak zawsze :).

Zielony kolor? Spoko - zielony uspokaja oczy, NL koi nerwy (chyba, że antyfan czyta :D).

Szkoda krowy, ale cóż - kryzys, a jeść trzeba...

I jeszcze jedno - Kapitana Żbika by się więcej zdało!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabiliście krowę buuuu!!! A poza tym jakby tekstu mniej...

tekstu wlasnie wiecej...

Hehe... Zauważyłem że jest moda na krytykowanie nowego NL. Jak ktoś w chodzi na ten temat to myśli: jak wszyscy krytykują NL to ja też, no i pisze nie wiedząc tak naprawdę co! A potem wychodzi co takiego jak w cytacie powyżej. :)

Jak dla mnie to liczy się tylko treść a nie jakieś krówki, owieczki czy nie wiadomo co. :) A treść na sześć ! Jest ok!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...