Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2010

Polecane posty

Sanitarium??? Nie przesadzaj... Po pierwsze, to jest już jedna przygodówka na coverku, a po drugie to ta gra miała premierę w 1998 roku... Człowieku czym Ty chcesz nas nakarmić??? :ohmy: I to stwierdzenie, że "wszystkim by się podobało" - nigdy nie będzie tak dobrze, żeby WsZyStKiM dogodzić :sad:

I do wszystkich - przestańcie już mówić co byście chcieli... Poczekajcie na przecieki, to się dowiemy wszyscy... Dziękuje za uwagę :klaszcze:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pasuje, nawet co do przygodówki się przekonałem. Pomyślmy o tym że to 2 pełniak, może w 3 CDA zrobiło dla nas super-mega-hiper hita. Ale pismo i tak bym kupił, bo wolę poczytać niż grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakby jeszcze starsze Diablo dali to byłoby super?

Poza tym gra nie jest freeware.

Ja tradycyjnie cieszę się z przygodówki (a najbardziej moja dziewczyna ;)) z drugiego pełniaka nie skorzystam, ale doceniam. Czekam na numer 1! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadza się, ale przyznasz że Sanitarium jest "troszkę" za stare, żeby umieszczać go na coverku jako pełniaka... Już prędzej umieściliby go jako freeware :confused:

Nie przyznam, nie jest za stare. Sanitarium to jedna z niewielu tzw. przygodówek, która spodobała się mojej osobie. Jest to gra z niesamowitym klimatem, wcale nie starzejącą się grafiką. Robisz błąd patrząc się na wiek gry. Taki DMC4, który ostatnio był, ma moim zdaniem mniejszą miodność niż takie Worms (pierwsza część). Wszystko jest oczywiście rzeczą gustu...ale pod warunkiem zdrowego podejścia do tematu, a nie na zasadzie jak stare to niefajne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, Watchmen Part 2 :D

Chętnie zagram (oby usuneli bład przy drabinie ze nie dało sie wejść na drabine i trzeba było od początku misje zaczynać :P)

Fajnie sie z kolegą na jednym kompie w co-opa grało :D

W The Moment of Silence PL to nie wiem czy zagram bo nie podchodzą mi takie gierki :P ale zobaczymy :rolleyes:

Trzeba poczekać jeszcze na 3 pełniak :cool: (oby jakaś wyścigówka) :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle z tymi grami, coś napewno zainstaluje jak przejde ME2 :P

Chetnie bym jako 3 pełniaka strategie typu C&C 3 albo World in Conflict(nie wiem czy dobrze to napisałem)

Albo RPG Gothic 3 :P

A tak o której bd 3 przeciek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będę wredny i trochę Was nakręcę. Mianowicie w komentarzach o pod newsami przeciekowymi oraz w tym temacie wymienialiście różne tytuły gier i serii gier. Powiem, że czyjeś marzenia dziś się spełnią.

Wredny jestem nie? :admin_twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...