Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2010

Polecane posty

przygotówkę strawie jak będzie miała ciekawą fabułę ale co do Watchmen - The End Is Nigh - Part 2 to nawet nie zainstaluję bo ta gra jest strasznie monotonna a nawet brzydka

ps Dobrze by był jakby trzecim pełnikiem był MGS 2 lub Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory ponieważ te gry są naprawę ciekawe i mają porządną fabułę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygodówka i Watchmen już bym wolał 3 FPS-y od CI niż te gry ... .

Mam nadzieję że dadzą coś fajnego bo się zapowiada lipa :( . Choć i tak kupuje CDA dla dowiedzenia się co w trawie piszczy :D to pełniaki są ciekawym uzupełnieniem zwłaszcza zimą gdy mróz i ciemność za oknem ... .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie i ludziska... albo sobie żartujecie, albo co poniektórzy to naiwni marzyciele. CDA daje gry na solidnym poziomie, a czasami megahity. a tym się różni od innych, że tu megahit, to nie "megahit polsatu" :) A, że jesteśmy pomiędzy Świętami a numerem urodzinowym, sądzę że jak zwykle się szykują by zaskoczyć czytelników w numerze urodzinowym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby było cosik orginalnego :laugh: World Of Goo.Albo Settlers:20 lecie(wiem, iż to nie za bardzo orginalne)Ale nawet jak nie będzie nic ciekawego to mam zakupionego BioShock'a no i Watchmen na 2 dni part 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG ile na jednej płycie może byc chodzonek albo przygodówek ostatniego numeru nie kupiłem przez 1 parta drógiej gry a, jak tak dalej pujdzie to nie kupie tego numeru wogule!!jakby była tam jakaś strategiea to by ona właśnie uratowała sytuacje

Uratuj życie forumowiczom, kup sobie słownik ortograficzny, proszę... - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG ile na jednej płycie może byc chodzonek albo przygodówek ostatniego numeru nie kupiłem przez 1 parta drógiej gry a, jak tak dalej pujdzie to nie kupie tego numeru wogule!!jakby była tam jakaś strategiea to by ona właśnie uratowała sytuacje

jak widzę jak piszesz, to miałbyś problem nawet z przejściem levelu w tetrisie :]

Watchmen 2 ok, ale nie grałem w jedynkę nawet :P

Mass Effect? :> chociaż w urodzinowym :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Mass Effect chyba nie ma co liczyć... W końcu, to gra EA (ale u nas została wydana przez CD Projekt). Tylko nie BioShock, bo wczoraj zakupiłem wraz z BioShock 2. Przygodówka? Mi to nie przeszkadza, bardzo je lubię. Na następny raz wolałbym Najdłuższą Podróż (bodajże kiedyś została wydana w innym piśmie). Druga mnie strasznie martwi, to podobno dno... A jako trzecią chciałbym coś fajnego, np. World of Goo albo jakąś strzelankę. Na RPG chyba też nie ma co liczyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem - chciałbym gierkę GUN (W co wątpię - zwłaszcza jeśli chodzi o jej wydawcę) lub coś z innej beczki , np. Legendary (Bo jeszcze nie mam , a chciałbym mieć , nawet jeśli miała słabe recenzje) albo jakiś ostry FPS lub dłuuugi RPG . Byle nie było strategii :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati ale mi smaka narobiłeś na tego TDU :P Ale w sumie TDU jest chyba realnym tytułem na głównego pełniaka :) Czy nie?

Są spekulacje na ten temat, duża ilość osób o tym mówi, więc może... :happy:

Buahahaha. Na pewno dzięki spekulowaniu wyjdzie wam jaką grę dodadzą. Równie dobrze możecie spekulować, że cena zejdzie do 4,99, będą 10 pełniaków w stylu Mass Effect, Far Cry 2, Crysis, CoD MW 2 etc. Aż żal patrzeć na to co niektórzy wypisują. ;x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...