Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jakbur

Rozwiązany: Dragon Age Demon

Polecane posty

no z 3magami to naprawdę trzeba się namęczyć by go zabić ... . Ponatdo musisz go bić chyba 5razy żeby zdechł ... . Moja drużyna wyglądała tak :

Ja [Wojownik z mieczem dwuręcznym] (10lvl)

Wynne [Leczyła i waliła z magicznego pocisku i pieści ziemi ] (10lvl]

Sten [bił razem ze mną ] (10lvl)

Leliana [biła z kuszy , strzałami krytycznym i różnymi takimi a na końcu walczyła w zwarciu ] (10lvl)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leliana jest w pierwszym miejscu do którego się udajesz po bitwie w Ostagarze. (Tam gdzie zatrzymują cię poborcy myta).Można ją znaleźdźć w karczmie.

A twoja drużyna jest dosyć słaba, nie wypada mieć tylu magów, bo szybko padniesz.

Mój skład:

Ja( Woj Dwuręczny miecz)

Alister( Woj Tarcza + Miecz)

Morrigan( Mag)

Golem( ten z dodatku też wojownik)

Teraz gram z Lelianą i mi idzie lepiej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również gram magiem (spec. mistyczny wojownik).

Wynne musi leczyć, to oczywiste. Alistiar niech stoi z potionami i wali ile wzlezie. Dobrze jest walnąć swoim magiem jakąś obszarówką (morze ognia np.) i wziąć (jeśli nie masz Leliany) Stena albo kogokolwiek zamiast Morrigan do zadawania obrażeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ,nie żartujcie sobie,ten demon pod koniec snu jest prosty do pokonania,przynajmniej mi nie sprawił żadnego problemu (ze smokami to sie napociłem ,nie powiem) mój sposób to prosta strategia: mój wojownik z allisterem i z svenem go leją ile wlezie,a mag wali do niego z czego sie da i leczy drużyne i w ten oto sposób przeciwnik nie sprawia za dużo problemów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co wy mu mieszacie w głowie i mówicie jakie to macie drużyny, przecież podczas tamtej misji i tak nie może zmienić swojej.

A co do Twojego problemu to tak:

Najpierw rozstaw swoich magów, na rożnych krańcach mapy tak aby stali w miarę daleko od siebie, a woja zostaw przy demonie.

Zakładam że dwóch magów masz walczących i jednego leczącego, więc leczący niech automatycznie wszystko robi, a resztą zajmij się sam. Tak jak ktoś już napisał rzucaj obszarówki oraz zaklęcia mrozu aby go zatrzymać, a gdy jest zamrożony nawalaj czy się da i tak w kółko, powinno podziałać ;) Możesz również siebie zamienić w tą postać duchową (ten taki jakby demon) on ma przydane zaklęcie mianowicie więzienie (czy coś takiego) wtedy też go zatrzymujesz dodatkowo, wróg dostaje obrażenia i to dosyć sporo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości , na jakim grasz poziomie ;P bo jak na hardkorze to raczej zostaje tylko próbowanie i próbwanie, ja bodaj grałem na łatwym i tego demon wogóle nie wspominam: moja drużyna : Mag (ja) Sten i Alstair , Morrigan. Napociłem się za to w walce z matka Morigan(wygrana fartem). Cuż jeżli grasz na wysokim poziomie trudnośći to radze go zmienic bo później się bedziesz tylko ostro denerwował. Dragon Age nawet na łatwym nie jest proste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na którym lvl-u pokonaliście Zmiennokształtną Flemeth i Smoczyce Andraste i jaką drużyną ? Ja tak :

Flemeth:

Ja [12lvl]

Alistair [11lvl]

Wynne [11lvl]

Leliana [11lvl]

Andrasta :

Ja [11lvl]

Wynne [10lvl]

Morrigan [10lvl]

Leliana [11lvl]

I mam jeszcze jeden problem gdzie znajdę tego pijanego krasnala co się przyłączy do mojej drużyny ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam jeszcze jeden problem gdzie znajdę tego pijanego krasnala co się przyłączy do mojej drużyny ?

Krasnala znajdziesz przy wejściu do Głębokich Ścieżek w Orzammarze. On nie jest pijany :P

Co do smoka, to nie pamiętam. Przypominam sobie tylko kilkanaście podejść, zanim go pokonałem. Był to gdzieś 9-10 lvl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy Wynne jest jedynym magiem Helem jaki się może przyłączyć do drużyny bo z jakichś dziwnych powodów nie ważne jak rozmawiałem zawsze musiałem ją ubić w wierzy magów ;/ chyba że coś pomyliłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o to powiedziałem że zablokowałem rozkaz ubicia magów w wierzy i idę ją teraz oczyścić z magów krwi po czym wtrąciła się morigan i i co bym nie odpowiedział kończyło się to walką trudno ;] będę miał kłopoty z ubiciem Flemeth ale dam radę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż już jest za późno bo jestem kawałek gry za wierzą magów teraz idę uwolnić golema z dodatku

puki co mój stały skład drużyny

Ja Woj 2h berserker

Alister jako tank

Morigan (po respecializacji :P)

i Leliana ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja flemeth zabiłem stenem na 18 ale fartem miałem 0 mikstur oghren, golem i ja jako mag zgineliśmy. sten miał jakieś 10% życia przeraziłem się gdy flemeth go złapał odebrała mu z 5% życia i kiedy rzucała go na ziemię to ją chlasnął mieczem. yes! yes! yes!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zabilem Flemet w takim skladzie :

Ja ( mag ) 12 lvl

Wynne 12lvl

Zevran 12 lvl

Shale 12 lvl

Ja, Wyne i Zevran staliśmy daleko, a golem bił Flemet. Wszystko poszło na luzie, bo Flemet cały czas biła golema, którego leczyła Wynne ( ewentualnie okładami ). Ja rzuciłem 3 obszarówki i łańcuch błyskawic, a potem pomniejszymi zaklęciami. Zevran strzelał z łuku ( to jest troche dziwne, że Leliana, która ma dużo umiejętności łuczniczych zadaje mniejsze obrażenia niż Zevran, który raczej powinien walczyć w zwarciu ).

Z demonem gnuśności nie było problemu, a szczególnie z postacią tego jakby płonącego cienia, bo potraktowalem go paroma czarami z mrozu i padł. Potem zamieniłam się w golema i razem z Alistarem walczyłem w zwarciu, Wynne i Leliana strzelały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...