Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Lego Universe

Polecane posty

Oczywiście, że beta nadal trwa, bo dzisiaj mi przysłali maila i ściągnąłem grę. Przetestować nie mogłem, bo trzeba czekać do 17:00. Gra będzie z abonamentem, co oznacza, że nie będzie mikropłatności i innych pierdółek. Czekam na pełną wersję z niecierpliwością i wszystko będzie dla wszystkich dostębne, skoro jest abonament. Pozdrawiam, altanaogrodowa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w przypadku Lego Uniwerse, nie będzie można cieszyć się pełnią gry. Ponieważ mają tu taki sam model płatności jak bodajże w LOTRO lub AOC. A mianowicie... Chcesz wszystkie bajery ? Wykup konto premium, czego w grach MMO nie lubię. Bo albo gra jest całkowicie darmowa, pozbawiona bajerów z premium shopów. Albo płatna i tyle ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już o tym mowa to wbiłem sobie 10 lvl mam good postać ok wypełniłem wszystkie questy w tej pierwszej lokacji z tymi rycerzami bramą z autokaru wiecie o co chodzi :) Ok mam fabularnego questa lecieć na Nimbus Station a tu BEEEP w tłumaczeniu brzmi to tak Musisz mieć konto premium aby polecieć na Nimbus Station ocb!? Żeby nie udostępniać questów pobocznych dla free-userów to ja rozumiem bo w LOTRO grałem, ale żeby miejsce do którego dostanie się jest celem questa fabularnego, nigdzie indziej nie widziałem bardziej idiotycznego nakłonienia do kupienia premium... Aby dalej przejść kup premium.

Ja pierrrrr a nawet fajnie się zapowiadało zbudowałem sobie zamek na polu gdzie pokonałem Królową Pająków a tu to mi wyskakuje!!

Daje tej grze szanse. Czekam maximum 2 tygodnie i jeśli tego nie odblokują to usuwam Lego Universe!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety,ale z tego co czytałem 31 stycznia zamykają serwery.

Choć moim zdaniem to ich wina,przez to że zrobili abonament a jak go skasowali to dali małe(bo mikro to przesada)płatności typu nie możesz dojść do końca fabuły,bo musisz płacić żeby tu wejsć (jak w Wizard101) albo połowa questów jest tylko za kasę...

Ja na ich miejscu bym nie zamykał serwerów,tylko skasował mikropłatności i zrobił to jako zwyklą grę pudełkową multi.

Wiecie,raz płacisz za płytę a później zero płatności.

Gdyby tak zrobili i to rozreklamowali,nei musieli byt zamykać serwów...

Niestety,ale z tego co czytałem 31 stycznia zamykają serwery.

Choć moim zdaniem to ich wina,przez to że zrobili abonament a jak go skasowali to dali małe(bo mikro to przesada)płatności typu nie możesz dojść do końca fabuły,bo musisz płacić żeby tu wejsć (jak w Wizard101) albo połowa questów jest tylko za kasę...

Ja na ich miejscu bym nie zamykał serwerów,tylko skasował mikropłatności i zrobił to jako zwykłą grę pudełkową multi.

Wiecie,raz płacisz za płytę a później zero płatności.

Gdyby tak zrobili i to rozreklamowali,nie musieli byt zamykać serwów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...