Jump to content

pazur13

Forumowicze
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

1 Follower

About pazur13

 • Rank
  Hobbit
 • Birthday May 13

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Skierniewice
 • Zainteresowania
  Klasyczne RPG

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Payday 2, The Binding of Isaac
 • Ulubiony gatunek gier
  RPG

Recent Profile Visitors

1,938 profile views
 1. pazur13

  Kącik prenumeratora

  Od jakiegoś czasu nie śledziłem tematu, ruszyło się coś w sprawie rekompensaty za obniżki cen?
 2. pazur13

  Kącik prenumeratora

  Dostałem, już nowy numer, chociaż premiera ma być dopiero jutro, chociaż zwykle dostawałem go dopiero w dniu premiery. Zawsze powinno tak być, czy to raczej wyjątek?
 3. Witam, moja aktualne słuchawki (HS-850) zaczynają się psuć i postanowiłem zastąpić je czymś lepszym. Biorąc pod uwagę to, że szukam zamkniętych słuchawek bez mikrofonu, najbardziej rozważam kupno Audio Technica M30X lub Superlux 669. Czy M30X są warte znacznie wyższej ceny? Które z nich są wygodniejsze i powinny mi wystarczyć na dłużej?
 4. pazur13

  Zbyt wysoki glos

  Witam, mam pewien problem. Gdy używam mikrofonu w kamerce (VFD420), dźwięk jest bardzo wysoki, jakby był puszczony w przyśpieszonym tempie. Problemu tego nie miałem na starym komputerze, na którym działał poprawnie. Jeśli to ważne, mój system to Windows 8. Jak można by to naprawić?
 5. pazur13

  Komputer w cenie ok. 3 tysięcy

  O ile gorszy, lub droższy byłby taki komputer w Komputroniku? Niestety, mogę kupić części jedynie z niego.
 6. pazur13

  Komputer w cenie ok. 3 tysięcy

  A możnaby złożyć cośo podobnej cenie i wydajności w samym Komputroniku? Ewentualnie, czy dostałbym gwarancję na komputer na morelach, gdyby był częściowo w Komputroniku?
 7. pazur13

  Komputer w cenie ok. 3 tysięcy

  Mam kupon na 350 złotych do Komputronika, więc co najmniej częściowo musi być on. Reszta może być tam, gdzie się bardziej opłaca. EDIT - Właściwie, to niestety musi być w całości Komputronik. Jeśli się nie mylę, tylko wtedy miałbym gwarancję na komputer.
 8. Budżet na komputer: ~3000 zł Części do kupienia: Wszystkie poza myszką, słuchawkami i monitorem Czy wliczyć system w cenę: Nie. Zastosowanie komputera: Granie. Mił byłoby, gdybym mógł wyciągnąć 30 fpsów w najnowszych tytułach, ale raczej wątpię, żeby było to możliwe z takim budżetem. Preferowany sklep: Tylko Komputronik. Rozdzielczość monitora (jeśli nie kupujesz): 1920x1080 Czy sprzęt będzie podkręcany:Raczej nie, chociaż mogę spróbować, jeśli to wiele zmienia. Dodatkowe uwagi: Cena może być minimalnie wyższa, lub niższa. Nie mam system, ale zamierzam go zakupić oddzielnie - gdzie można najtaniej dostać Windows 7 lub 8?
 9. pazur13

  CD-Action 12/2014

  Orientuje się ktoś, czy Two Worlds 2, East India Company i Dogfight 1942 sprzed kilku numerów mająblokady regionalne?
 10. pazur13

  Harcot G2500

  Dzięki, skorzystam. Do kiedy ważny jest pierwszy kupon?
 11. pazur13

  Harcot G2500

  Dzięki. Na ile lat powinien wystarczyć taki komputer?
 12. pazur13

  Harcot G2500

  http://www.morele.net/komputer-morele-harcot-g2500-553072/ Rozważam od pewnego czasu kupno tego komputera, co o nim sądzicie? Czy warto wydać na niego 2800 złotych? Jak długo i na jakich ustawieniach powinien pociągnąć najnowsze gry? Czy w podobnej cenie możnaby kupić coś lepszego, a jeśli tak, to co?
 13. pazur13

  Ulepszyć, czy kupić nowy?

  Ile pieniędzy musiałbym wydać na upgrade? Informacje o złączu, obudowie i zasilaczu podam przy najbliższej okazji.
 14. Mój stary komputer nie jest już w stanie ruszyć najnowszych gier nawet z minimalnymi ustawieniami i rozdzielczością, więc uznałem, że czas na zmiany! Używam monitora o rozdzielczości 1920x1080 oraz systemu windows 7. Płyta główna - GA-EP35-DS3 RAM - 2GB DDR2 Procesor - Intel Core 2 Duo CPU E4500 2.20GHz Karta Graficzna - Nvidia GeForce 8600 GT Czy potrzebne są jeszcze jakieś informacje o moim sprzęcie? Nie podałem maksymalnej ceny, ponieważ nie mam pojęcia, ile może kosztować sprzęt, na którym można będzie grać w nowsze tytuły z przynajmniej średnimi ustawieniami. Chciałbym, żeby wystarczył chociaż na kilka następnych lat. Warto go ulepszać, czy lepiej wymienić wszystkie części? Co jest w nim najbardziej przestarzałe?
 15. pazur13

  Arcavir nie pozwala uruchomić gry

  Nie, grę ściągnąłem z oficjalnej strony, to zapewne jedynie nadgorliwość antywirusa.
×