Jump to content

pazur13

Forumowicze
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

1 Follower

About pazur13

 • Rank
  Hobbit
 • Birthday May 13

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

2,395 profile views
 1. Od jakiegoś czasu nie śledziłem tematu, ruszyło się coś w sprawie rekompensaty za obniżki cen?
 2. Dostałem, już nowy numer, chociaż premiera ma być dopiero jutro, chociaż zwykle dostawałem go dopiero w dniu premiery. Zawsze powinno tak być, czy to raczej wyjątek?
 3. Witam, moja aktualne słuchawki (HS-850) zaczynają się psuć i postanowiłem zastąpić je czymś lepszym. Biorąc pod uwagę to, że szukam zamkniętych słuchawek bez mikrofonu, najbardziej rozważam kupno Audio Technica M30X lub Superlux 669. Czy M30X są warte znacznie wyższej ceny? Które z nich są wygodniejsze i powinny mi wystarczyć na dłużej?
 4. Witam, mam pewien problem. Gdy używam mikrofonu w kamerce (VFD420), dźwięk jest bardzo wysoki, jakby był puszczony w przyśpieszonym tempie. Problemu tego nie miałem na starym komputerze, na którym działał poprawnie. Jeśli to ważne, mój system to Windows 8. Jak można by to naprawić?
 5. O ile gorszy, lub droższy byłby taki komputer w Komputroniku? Niestety, mogę kupić części jedynie z niego.
 6. A możnaby złożyć cośo podobnej cenie i wydajności w samym Komputroniku? Ewentualnie, czy dostałbym gwarancję na komputer na morelach, gdyby był częściowo w Komputroniku?
 7. Mam kupon na 350 złotych do Komputronika, więc co najmniej częściowo musi być on. Reszta może być tam, gdzie się bardziej opłaca. EDIT - Właściwie, to niestety musi być w całości Komputronik. Jeśli się nie mylę, tylko wtedy miałbym gwarancję na komputer.
 8. Budżet na komputer: ~3000 zł Części do kupienia: Wszystkie poza myszką, słuchawkami i monitorem Czy wliczyć system w cenę: Nie. Zastosowanie komputera: Granie. Mił byłoby, gdybym mógł wyciągnąć 30 fpsów w najnowszych tytułach, ale raczej wątpię, żeby było to możliwe z takim budżetem. Preferowany sklep: Tylko Komputronik. Rozdzielczość monitora (jeśli nie kupujesz): 1920x1080 Czy sprzęt będzie podkręcany:Raczej nie, chociaż mogę spróbować, jeśli to wiele zmienia. Dodatkowe uwagi: Cena może być minimalnie wyższa, lub niższa. Nie mam system, ale zamierzam go zakupić oddzielnie - gdzie można najtaniej dostać Windows 7 lub 8?
 9. Orientuje się ktoś, czy Two Worlds 2, East India Company i Dogfight 1942 sprzed kilku numerów mająblokady regionalne?
 10. Dzięki, skorzystam. Do kiedy ważny jest pierwszy kupon?
 11. Dzięki. Na ile lat powinien wystarczyć taki komputer?
 12. http://www.morele.net/komputer-morele-harcot-g2500-553072/ Rozważam od pewnego czasu kupno tego komputera, co o nim sądzicie? Czy warto wydać na niego 2800 złotych? Jak długo i na jakich ustawieniach powinien pociągnąć najnowsze gry? Czy w podobnej cenie możnaby kupić coś lepszego, a jeśli tak, to co?
 13. Ile pieniędzy musiałbym wydać na upgrade? Informacje o złączu, obudowie i zasilaczu podam przy najbliższej okazji.
 14. Mój stary komputer nie jest już w stanie ruszyć najnowszych gier nawet z minimalnymi ustawieniami i rozdzielczością, więc uznałem, że czas na zmiany! Używam monitora o rozdzielczości 1920x1080 oraz systemu windows 7. Płyta główna - GA-EP35-DS3 RAM - 2GB DDR2 Procesor - Intel Core 2 Duo CPU E4500 2.20GHz Karta Graficzna - Nvidia GeForce 8600 GT Czy potrzebne są jeszcze jakieś informacje o moim sprzęcie? Nie podałem maksymalnej ceny, ponieważ nie mam pojęcia, ile może kosztować sprzęt, na którym można będzie grać w nowsze tytuły z przynajmniej średnimi ustawieniami. Chciałbym, żeby wystarczył chociaż na kilka następnych lat. Warto go ulepszać, czy lepiej wymienić wszystkie części? Co jest w nim najbardziej przestarzałe?
 15. Nie, grę ściągnąłem z oficjalnej strony, to zapewne jedynie nadgorliwość antywirusa.
×
×
 • Create New...