pazur13

Forumowicze
 • Zawartość

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O pazur13

 • Tytuł
  Hobbit
 • Urodziny 13 Maj

Sposób kontaktu

 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Skierniewice
 • Zainteresowania
  Klasyczne RPG

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Payday 2, The Binding of Isaac
 • Ulubiony gatunek gier
  RPG

Ostatnie wizyty

1732 wyświetleń profilu
 1. Witam, moja aktualne słuchawki (HS-850) zaczynają się psuć i postanowiłem zastąpić je czymś lepszym. Biorąc pod uwagę to, że szukam zamkniętych słuchawek bez mikrofonu, najbardziej rozważam kupno Audio Technica M30X lub Superlux 669. Czy M30X są warte znacznie wyższej ceny? Które z nich są wygodniejsze i powinny mi wystarczyć na dłużej?
 2. Witam, mam pewien problem. Gdy używam mikrofonu w kamerce (VFD420), dźwięk jest bardzo wysoki, jakby był puszczony w przyśpieszonym tempie. Problemu tego nie miałem na starym komputerze, na którym działał poprawnie. Jeśli to ważne, mój system to Windows 8. Jak można by to naprawić?
 3. O ile gorszy, lub droższy byłby taki komputer w Komputroniku? Niestety, mogę kupić części jedynie z niego.
 4. A możnaby złożyć cośo podobnej cenie i wydajności w samym Komputroniku? Ewentualnie, czy dostałbym gwarancję na komputer na morelach, gdyby był częściowo w Komputroniku?
 5. Mam kupon na 350 złotych do Komputronika, więc co najmniej częściowo musi być on. Reszta może być tam, gdzie się bardziej opłaca. EDIT - Właściwie, to niestety musi być w całości Komputronik. Jeśli się nie mylę, tylko wtedy miałbym gwarancję na komputer.
 6. Budżet na komputer: ~3000 zł Części do kupienia: Wszystkie poza myszką, słuchawkami i monitorem Czy wliczyć system w cenę: Nie. Zastosowanie komputera: Granie. Mił byłoby, gdybym mógł wyciągnąć 30 fpsów w najnowszych tytułach, ale raczej wątpię, żeby było to możliwe z takim budżetem. Preferowany sklep: Tylko Komputronik. Rozdzielczość monitora (jeśli nie kupujesz): 1920x1080 Czy sprzęt będzie podkręcany:Raczej nie, chociaż mogę spróbować, jeśli to wiele zmienia. Dodatkowe uwagi: Cena może być minimalnie wyższa, lub niższa. Nie mam system, ale zamierzam go zakupić oddzielnie - gdzie można najtaniej dostać Windows 7 lub 8?
 7. Orientuje się ktoś, czy Two Worlds 2, East India Company i Dogfight 1942 sprzed kilku numerów mająblokady regionalne?
 8. Dzięki, skorzystam. Do kiedy ważny jest pierwszy kupon?
 9. Dzięki. Na ile lat powinien wystarczyć taki komputer?
 10. http://www.morele.net/komputer-morele-harcot-g2500-553072/ Rozważam od pewnego czasu kupno tego komputera, co o nim sądzicie? Czy warto wydać na niego 2800 złotych? Jak długo i na jakich ustawieniach powinien pociągnąć najnowsze gry? Czy w podobnej cenie możnaby kupić coś lepszego, a jeśli tak, to co?
 11. Ile pieniędzy musiałbym wydać na upgrade? Informacje o złączu, obudowie i zasilaczu podam przy najbliższej okazji.
 12. Mój stary komputer nie jest już w stanie ruszyć najnowszych gier nawet z minimalnymi ustawieniami i rozdzielczością, więc uznałem, że czas na zmiany! Używam monitora o rozdzielczości 1920x1080 oraz systemu windows 7. Płyta główna - GA-EP35-DS3 RAM - 2GB DDR2 Procesor - Intel Core 2 Duo CPU E4500 2.20GHz Karta Graficzna - Nvidia GeForce 8600 GT Czy potrzebne są jeszcze jakieś informacje o moim sprzęcie? Nie podałem maksymalnej ceny, ponieważ nie mam pojęcia, ile może kosztować sprzęt, na którym można będzie grać w nowsze tytuły z przynajmniej średnimi ustawieniami. Chciałbym, żeby wystarczył chociaż na kilka następnych lat. Warto go ulepszać, czy lepiej wymienić wszystkie części? Co jest w nim najbardziej przestarzałe?
 13. Nie, grę ściągnąłem z oficjalnej strony, to zapewne jedynie nadgorliwość antywirusa.
 14. Gra jest darmowa, mówi ci coś nazwa "roblox"? Wątpię. Za chwilę dodam grę do wyjątku, ale czy mógłby mi ktoś opowiedzieć coś więcej o tym wirusie? Czy istnieje ryzyko, że to jednak nie fałszywy alarm?
 15. Jest może jakiś sposób na sprawienie, by ArcaVir ignorował dane pliki? Dziś zainstalowałem antywirusa, i gdy tylko próbuję uruchomić pewną grę, znajduje w niej "wirusa" Heur.W32. Słyszałem, że komunikat o Heur jest często fałszywym alarmem, ale w oknie ostrzeżenia przed wirusem przycisk "Nie powtarzaj wybranej akcji" nie działa. Wyłączanie antywirusa za każdtm razem, gdy chcę zagrać w tę grę raczej nie jest możliwe, bo gram w nią dosyć często. Warto również dodać, że poprzednie antywirusy niczego nie wykrywały i pozwalały na jej uruchomienie.