Skocz do zawartości
Gość kabura

Baldur´s Gate (seria)

Polecane posty

Wicie co mnie wkurza w BG szczególnie w 1, jest to to że jak awansujesz na poziom to nie masz praktycznie żadnego wyboru co do rozwijania bohatera poprostu BIEDA ! Wiecie jak jest w serii Fallout tysiące możliwości ! JAk awansujesz na poziom to długo główkujesz jak skill pointy rozłożyć a w Balduże co ... ni tylko łotrzyk może cos "wybrać"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie przekonales do tego Tormenta. :D

Tylko napisales rowniez

No chyba że ktoś lubi rąbanki bez sensu gdzie krew sie leje strumieniami ale wtedy to niech sobie właczy Mortal Kombat
No a ja np. Mortal Kombat uwielbiam, ale akurat w grach typu BG jestem zawsze tym 'dobrym' i jesli jest mozliwosc to walki unikam. Tak wiec stwierdzenie to nie zawsze pokrywa sie z 'rzeczywistoscia' ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Impostor

Dla mnie BG jest najlepsza gra w jaka kiedykolwiek gralem. Gralem w Fallouta i mnie nie przekonal. W Planscpe musza zagrac bo caly czas widze jak go wychwalaja. Ale jestem dosc sceptyczny, co to tego ze jest lepszy od mojej ulubionej gierki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['
to wszystko przez Mothy Pythona, Fallouta i Anime oraz Metal ! (o fantasy nie mówiąc zły Tolkien :D)

Buahahahaha! Słuchasz metalu i oglądasz te yapońskie bajeczki? Taaa, jasne... no chyba, że jest to metal pokroju slipKNOTa...

I od razu zaznaczam, że nie chcę tu wywołać żadnej muzycznej wojny! Wróćmy może już do Baldur's Gate'a, ok?

Jakis problem co słuchania metalu, oglądania anime(uwaga! za obraze tego można dostać palcem smirci!!) i czczenia za najlepsza gre RPG Fallouta??? grrrrrrrrr!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu masz racje ^_^ jeśłi komuś się nie podoba zawsze jest Słowo Mocy "WYJDŹ !"...

Ale czy was nie wkurza że po osiągnięciu levelu w bg1 nic praktycznie nie można wybrać ??? podczas robienia levelu ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baldur to najlepszy rpg bez watpienia, jedyna gra ,ktora az tak potrafi wciagnac... jesli nadchodzacy lionheart bedzie przynajmniej w polowie tak dobry jak baldur to mozna sie spodziewac kolejnej rewelacyjnej gierki... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak przejsc Baldurka Dzikim Magiem, tyle niespodzianek :D.

A probowaliscie moze grac chaotyczna zla postacia, postepowac wbrew wszelkim zasadom, nie szanowac nikogo i niczego. Wbrew pozorom przejscie gry w ten sposob nie jest latwe. Trzeba skompletowac odpowiednia druzyne, ktora nie bedzie sie rzucala, po kazdym "wystepku" naszego bohatera, nie mozna takze przyjmowac "questow bezinteresownej pomocy" :), coz za lord ciemnosci bylby z nas wtedy, no chyba ze dobrze placa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['

Ja zawsze BG przechodziłem wojownikiem do tego człowiekiem... nie wiem dlaczego, ale pomimo że lubię baaaaardzo magów to nigdy nie potrafiłem grać nimi jako główną postacią, dziwne, nie?? Natomiast w większości przypadków gram neutralnym, bo bardzo ułatwia życie... A jak wygląda wasza drużyna? Bo u mnie jest tak: Dwóch magów: Necromanta i Iluzjonista + dwóch wojowników: Barbarzyńca i zwykły wojownik + Złodziej. I czasaaaaaaaaami jeszcze trzeci mag....:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he a ja przeszedlem baldury (oba) kazda z klas:) mam zachowane postacie i czekam tylko az dostane nowego kompa zebym mogl je przeniesc do NWN. A najlepiej gra sie zlodziejem:) Szybko i czesto awansuje, dzieki wysokiej wiedzy nie trzeba tracic kasy/zaklec na identyfikacje przedmiotow, no i niezle sobie radzi w walce. Polecam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['

Tak?? Ja również słyszałem że można przenieść postanie z BG2 do NWN... Qrczeeee!! Mnie też zasmuciłeś.... łeeee.... nie pogram już więcej moim cudownym Xanderem - Wojownikiem:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny przechodzę BG1. Jestem w trzecim rozdziale, a mój wojownik ma siłę, kondycję i zręczność (rękawice :) ) na maksa. Do tego pełną płytówkę z ankhega, miecz oburęczny i łuk refleksyjny :D . TO PO PROSTU JEST CZOŁG. A jestem dopiero w połowie gry.

___________

Aby mieć rozum, trzeba błędu zażyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny przechodzę BG1. Jestem w trzecim rozdziale, a mój wojownik ma siłę, kondycję i zręczność (rękawice :) ) na maksa. Do tego pełną płytówkę z ankhega, miecz oburęczny i łuk refleksyjny :D . TO PO PROSTU JEST CZOŁG. A jestem dopiero w połowie gry.

___________

Aby mieć rozum, trzeba błędu zażyć.

CZOLG powiadasz :) Moze zrobimy maly sprawdzianik :D Na jednej z plansz na poludniowym wschodzie (mniej wiecej na srodku mapy) spotkasz osobnika o wdziecznym imieniu Drizzt :D:D:D Sprobuj sie z nim zmierzyc, mysle ze ten przeciwnik sprosta twoim oczekiwaniom. Aha, zachowaj gre przed walka :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny przechodzę BG1. Jestem w trzecim rozdziale, a mój wojownik ma siłę, kondycję i zręczność (rękawice :) ) na maksa. Do tego pełną płytówkę z ankhega, miecz oburęczny i łuk refleksyjny :D . TO PO PROSTU JEST CZOŁG. A jestem dopiero w połowie gry.

___________

Aby mieć rozum, trzeba błędu zażyć.

CZOLG powiadasz :) Moze zrobimy maly sprawdzianik :D Na jednej z plansz na poludniowym wschodzie (mniej wiecej na srodku mapy) spotkasz osobnika o wdziecznym imieniu Drizzt :D:D:D Sprobuj sie z nim zmierzyc, mysle ze ten przeciwnik sprosta twoim oczekiwaniom. Aha, zachowaj gre przed walka :P

Jeśli to był ten typek co walczył z gnollami to obawiam się, że już z nim nie powalczę. Powiedzałem, że mu pomogę z tymi dziadami, a jak było po wszystkim to poszedł sobie. Ale sprawdzę może jeszcze się tam czai. A jak nie to zobaczę czy mam savegame'a sprzed tamtego okresu. łatwo nie będzie, bo w sumie to mam dopiero 4 poziom. ALE TO NIC.

___________

Aby mieć rozum, trzeba błędu zażyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Uber Soldar

Ja go kiedyś zabiłem...z drobną pomocą 5 różdżek przyzwania potwora :)

Kolo było atakowany przez jakieś 40 stworów, a ciągle przyzywałem nowe (zanim padł, zużyłem 4 różdżki) :lol: Bo mój wojownik w "solówie" czasami potrafił go zranić :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...