Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLEK__

The Suffering

Polecane posty

Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie 13 rozdziału tj. Dancing at the Dawn of the Apocalypse, czyli Taniec u progu Apokalipsy (ten rozdział gdzie po raz pierwszy spotykamy potwora Fenstera). Otóż idę z Clem'em i stoczyłem już 2 walki z Fansterami, potem jest walka koło trawy i na piasku i wraku ogromnego statku. Otóż tych Fensterów jest tam strasznie dużo wywalam na nich cały dynamit, koktajle mołotowa i w ostatecznośc lece z siekierą z 4 Xombium. Co tam trzeba robić (bo chyba takw nieskoczoność nie wychodzą) jakos zablokować iść wychodzenie czy coś?

PS. Z gory wielkie dzieki za odpowiedź.

PS.2 A Clem'a mi zabijają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie 13 rozdziału tj. Dancing at the Dawn of the Apocalypse, czyli Taniec u progu Apokalipsy (ten rozdział gdzie po raz pierwszy spotykamy potwora Fenstera). Otóż idę z Clem'em i stoczyłem już 2 walki z Fansterami, potem jest walka koło trawy i na piasku i wraku ogromnego statku. Otóż tych Fensterów jest tam strasznie dużo wywalam na nich cały dynamit, koktajle mołotowa i w ostatecznośc lece z siekierą z 4 Xombium. Co tam trzeba robić (bo chyba takw nieskoczoność nie wychodzą) jakos zablokować iść wychodzenie czy coś?

PS. Z gory wielkie dzieki za odpowiedź.

PS.2 A Clem'a mi zabijają.

Nie pamiętam dokładnie, dawno już przeszedłem tę gierke, ale przypominam sobie, że trzeba było wejść do wraku i tam coś na dziobie rozdupcyć (chyba były jakiś beczki). W każdym razie na końcu tego poziomu wlaziło się chyba w taka wieelką rurę od scieków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie 13 rozdziału tj. Dancing at the Dawn of the Apocalypse

Na nich to trzeba używać siekiery :P i dynamitu. Jednakże siekiera jest wyśmienita. Podbiegasz i naparzasz, szybko uciekasz do tyłu i tak aż do wymordowania ich wszystkich. Wejdź do wraku. Tam trzeba w beczki strzelić i coś się tam zawali (chyba z konstrukcji statku). Już nie będą się pojawiać nowi. Potem przeskoczyć ze statku na ląd i wejść w rurę kanalizacyjną. Polecam ocalenie Clema jeśli chcesz zobaczyć pozytywne zakończenie (musisz ocalić większość współwięźniów). Pozytywne zakończenie jest warte obejrzenia. Sam przeszedłem trzy razy gierkę co by zobaczyć wszystkie możliwe zakończenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z sufferingiem z CDA. Jakos mnie nie ciagnelo do tej gry wiec schowalem plytki i zapomnialem. Dzis przy porzadkach trafilem i postanowilem to zobaczyc, a tu zonk :( wyskakuje mi taki blad przy probie instalacji :

errorsuffering7rm.jpg

da sie to jakos obejsc czy mam jakas pechowa plytke ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry.

Otóż zaciąłem się podczas gry. Żeby było śmieszniej - podczas walki z ostatnim ostatnim bossem. Chodzi o wersję z CDA (nadrabiam zaległości), choć to raczej nie ma szczególnego znaczenia.

Poniżej spojlery, więc ci, którzy gry nie przeszli, czytają na własną odpowiedzialność.

Chodzi o ostatnią, największą postać bossa. Wszystkie solucje w Internecie i okolicach mówią, by strzelać energią w czerwoną świecącą sferę na jego piersi. Tak też czyniłem, i po kilkunastu, może dwudziestu strzałach sfera zgasła.

Od tego momentu przez blisko godzinę jeszcze strzelałem w niego energią, lecz bez skutku. Próbowałem również strzelać z karabinu w Torque'a ktory zwisa i powiewa bossowi w okolicach majt, ale dawało to jeszcze mniej niż energia (po trafieniu energią boss na kilka chwil jarzy się niebieskawym światłem).

Pytanie brzmi, czy to ja coś przegapiłem, czy to bug, czy może ostatnia walka w Sufferingu to taka właśnie głupia zręcznościówka, i po kolejnej godzinie tłuczenia energią boss jednak padnie?

Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłużę cytatem z solucji zamieszczonej w wersji z Novej Gry:

Podbiegnij do kontrolek przy niebieskim urządzeniu, użyj ich. Naładuj się niebieską energią emitowaną przez urządzenie i strzelaj nią w przeciwnika, celując w czerwone światło na środku jego klatki piersiowej. W końcu padnie
Ja robiłem dokładnie to samo co jest napisane i mi się udało za drugim-trzecim razem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Hahaha, disregard that. Z nudów wgrałem sejw sprzed ostatniego bossa, po czym skończyłem grę w niecałe 5 minut nawet się nie starając. Więc jednak bug. Dzięki za pomoc tak czy tak.

Szkoda tylko, ze do tego momentu cały klimat szlag trafił. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do artefaktów i błędów graficznych to wystarczy poszukać na necie i zainstalować nVidia Omega Driver i powinno działać. Miałem taki sam problem, a po zainstalowaniu tego sterownika gra chodzi bez problemów.

P.S. Moja karta to GeForce 2 Ti.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...