Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLEK__

The Suffering

Polecane posty

Wszyscy się martwią, że gra im nie pójdzie na PIV 2.4 MHz, 512 RAM etc. Chyba tylko ja mam tutaj "prawdziwy" problem. ;) Mianowicie, czy da się grać w Sufferinga na mojej konfiguracji (choćby z wszystkimi opcjami na minimum). Tylko się nie śmiejcie. :P

Win 98 SE

C366 MHz

192 MB SDRAM

GeForce 2 MX 400

Wbrew pozorom Silent Hill 2 i Vice City szło mi bez najmniejszych zaciachów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KRÓLEWSKA MOŚĆ

--------------------------------------------------------------------------------

panowie panie:) mam delikatny problemik z gierka P mianowicie jestem w jednym z ostanich etapów -tuż za bramą więzienia uprzednio pzredostawszy sie przez nią używając autobusu... ide drogą jednak niestety na jej końcu spotykam ściane ognia:( przedostanie się na 2 brzeg (skok) kończy się śmiercią milusińskiego coż począć? jak mawiał DUKE z parano las vegas "...co teraz, co dalej"??? którz rozwiąże mój dylemat i lud oswobodzi losy mego królewstwa w waszmości umysłach pozostawiam pamietajcie garjcie w tę pozycję wyłącznie w nocy ...poecam 5+1

Powrót do góry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dino2150

po pierwsze na placu miedzy drzewami (ten ograniczony ulica) jest ammo do karabinu i granaty.

po drugie obadaj nabrzeze - znajdziesz tam 'zejscie nizej' i nim przejdziesz do nastepnego etapu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dino2150

UWAGA! jesli nie chcesz sobie psuc przyjemnosci z gry NIE czytaj tego co jest nizej!

-=====-========-=====

to bylo zakonczenie dobre

jeszcze jest neutralne i zle

dobre: pomagasz wszystkim postaciom w grze, nie gazujesz typka w komorze.

neutralne: pomagasz postaciom w grze, ale wrogowie ich zabijaja

zakonczenie: film - zabijasz zone, jeden z synow zabija drugiego a potem siebie po czym ogluszasz straznika i odplywasz z wyspy.

zle: zabijasz wszystko co sie rusza

zakonczenie: film - zabijasz cala rodzine, potem straznika i uciekasz zamieniony w bestie w glab wyspy.

--------------

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! jesli nie chcesz sobie psuc przyjemnosci z gry NIE czytaj tego co jest nizej!

aaaaa nie mogłem się powstrzymać :D

Jednak muszę poczekać trochę przed kupnem tej gierki żeby zapomnień jak się kończy :)

Chociaż chyba jej nie kupie - trzeba na nowy config zaoszczędzić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tzimisce

Hej mam ten sam problem, co Człowiek - nie mogę przejść końca 18 etapu, czyli walki z gazownikiem. Zostają dwa szyby w podłodze nieosłonięte, gdy pojawia się blisko pieca odkręcam strumień pary, niby wpada do pieca i jeszcze gdy para leci podbiegam do pieca i go zamykam, lecz okazuje się, że gazownik jest na zewnątrz. Czy ktoś wie, co robię źle?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś to ciekawiło, gra działa na "tym czymś" (prawie minimum detali) bezproblemowo:

Win 98 SE

C366 MHz

192 MB SDRAM

GeForce 2 MX 400

Gierka jest bardzo smakowita. Ani BloodRayne, ani Silent Hill 2 nie zachwyciło mnie tak jak Suffering, który jest jak gdyby "złotym środkiem" (w BR za dużo chlastania, a w SH2 za duże mapy :D).

I żeby nie było offtopa to mam pytanie: Czy to normalne, że "Najciemniejszą z Nocy" [rozdz. 8] da się przejść bez błyśnięcia latarką? Mi jakoś się udało. Być może rozjaśniony na maksa monitor robi swoje. :D Da się tę grę ukończyć bez latarki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi gierka chodzi super na AMD1,6 Radeonie 9200 128MB

256 Ram

Ludzie róbcie sobie co jakiś czas reinstalke systemu, tzn format dysku i nowa instalacja windy.Po jakimś dłuższym instalowaniu śmieci windows nie będzie odpalał gierek.Po programach i gierkach odinstalwoanych zostaje kupe śmieci ktore w malej ilości nie zaszkodzą.Lecz gdy windows zaladowany jest po "czubki palców" efekty macie sami.Na super sprzętach gierki się krzaczą :roll:

Ja robie reinstalke co jakies 2 miechy i wszystko u mnie zawsze chodzi :)

Weźcie sobie moje słowa do serca :wink:

A ta giera jest poprostu [beeep]****

Mam za sobą Residenty i Silenty, ale ta giera trzyma klimat i jest miodna.Ma super grywalność :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopoty w 19 etape nie wiem jak sie dostać do panelu sterującego dźwigiem... może mi ktoś doradzić coś bo chyba z pięć min zabijałem potworki i nic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie jak uruchomić bonusowy level po tym jak przeszedłem grę?

Jeżeli mówisz o levelu, gdzie główny bohater ląduję w porcie, to wystarczy raz przejść grę, a później zacząć grę od nowa. Wtedy pojawi się wcześniej niedostępny poziom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jack_003
Wszyscy się martwią, że gra im nie pójdzie na PIV 2.4 MHz, 512 RAM etc. Chyba tylko ja mam tutaj "prawdziwy" problem. ;) Mianowicie, czy da się grać w Sufferinga na mojej konfiguracji (choćby z wszystkimi opcjami na minimum). Tylko się nie śmiejcie. :P

Win 98 SE

C366 MHz

192 MB SDRAM

GeForce 2 MX 400

Wbrew pozorom Silent Hill 2 i Vice City szło mi bez najmniejszych zaciachów.

Jezeli przy twojej konfiguracjii sie nie cielo wice city a na mojej sie cielo to ja nie wiem co ty robiles z tym komputerem ze tak co chodzi.

A teraz na temat niewiem co sie dzieje bo The Suffering mi nie chce chodzic, nawet sie wlaczyc nie chce. Grzebalem w Setup ale i tak nic. Co mam zrobic. Mam najnowsze sterowniki do karty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mlody-pl

Siema wszystkim!!

Mam errora, a mianowicie w 20 misji w walce końcowej z ogromnym potworem nie potrfie go pokonać. Słyszalem że mam mu strzelać niebieskimi kulami w kryształ na klatce piersiowej. Czy jest to prawda czy nie?? Bo ja juz 1,5 godz w niego walę a on nic tylko kryształ zbladł. Mam orginała.

Z góry dzieki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Undersnacker

A ja mam mało istotny problem ale jednak gryzie mnie to troche w oczy.

Gdy zmieniałem się w tego potworka przed pierwszym SAVE'm podczas przemiany on błyskał światłem teraz już po kilki SAVE'ach są jakieś teksturki podczas przemiany bez tych efektownych blasków.

Mój sprzęt:

GForce 4 MX440 (najnowsze sterowniki)

1.1 GB wolnego na partycji (ogólnie dysk 40 GB)

256 DDRam

1.8 Athlon

9.0c DirectX

Windows XP Pro

ps. Mam jeszcze taki problem po ukończeniu gry startuje gre od nowa , wszystko spox tylko zagladam w "Archiwa" i brakuje mi dwóch postaci.

Przed gigantem i na ostatniej stronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Mam jeszcze taki problem po ukończeniu gry startuje gre od nowa , wszystko spox tylko zagladam w "Archiwa" i brakuje mi dwóch postaci.

Przed gigantem i na ostatniej stronie.

Te dwie kartki odkryją się gdy przejdziesz grę z dwoma pozostałymi zakończeniami. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Decimus

mam problem z mapą w której są takie siatki, załatwia się kilku ludzi i pali się ogień, nie pamiętam jak się nazywa. Wchodzi się do budynku i jest taka kałuża pod prądem, która zabija i nie mogę dalej przejśc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obok kałuży po prawej na ścianie jest puszka rozdzielcza prądu, właduj kilkanaście kul w nią.

ja tam żadnej puszki nie widziałem a jedyna kałuża pod napięciem kojarzyła mi się w takiej misji gdzie szedł z toba (lub nie jesli go zabiłes) taki więźien murzyn jesli chodzi o to to pamiętam że prądu nie wyłaczyłem tylko jakoś poszedłem inną druga i znalazłem sie po drugiej stronie kałuży

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie nie chodzi mi o wersje z Novey, tylko z CDA, ale to chyba bez różnicy :wink: :

gdzie są zapisywane pliki sejwów z tej gry (i jak się nazywają), bo chciałem sobie zachować sewjwy, a nigdzie nie widzę takiego katalogu, czy czegoś :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie nie chodzi mi o wersje z Novey, tylko z CDA, ale to chyba bez różnicy :wink: :

gdzie są zapisywane pliki sejwów z tej gry (i jak się nazywają), bo chciałem sobie zachować sewjwy, a nigdzie nie widzę takiego katalogu, czy czegoś :?

Być może sejwy znajdują się w innym miejscu, niż z katalogu z grą. Zresztą daj wyszukiwanie Windows i wpisz nazwę gry, sejwy powinny się znaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...