Skocz do zawartości

Zagadki Historyczne: Faza Druga


Lord Nargogh

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Zadajesz Chosen, ale chodziło konkretnie o ich osobiste wtargnięcie do Najświętszego Przybytku- pustej (ku ich zdumieniu) komnaty w której spodziewali się ujrzeć jakieś nieludzkie żydowskie bóstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiciele, którego z ludów ukaraliby mnie za poniższą profanację? Inaczej z którym ludem kojarzycie to:

beztytuucda.png

Nie. Dosyć dobrze odwzorowałem zapis i nie przypomina on symboli z Dispilio. Chodzi o czasy historyczne (przynajmniej wg dzisiejszego stanu badań)

Podpowiedź- lud, który ukochał pewien rodzaj otwartego, sztywnego naszyjnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zagadka nadaje się do tak godnego tematu, ale chyba wypadało by tu coś rozruszać :P

Całkiem niedawno o pewnej postaci usłyszałem dwie ciekawe historie. Pierwsza mówiła o tym, że specjalnie dla niego wycięli półokrąg w stole, bo inaczej nie mógł się zmieścić... Druga - choć to bardziej humorystycznie - z racji swej postury i mimo wielkiej wiary lewitował tylko kilkanaście centymetrów nad ziemią.

Poza tym słyszałem też ciekawą anegdotkę o tym jakoby miał zostać zamknięty w wysokiej wieży, bo zdecydował się sprzeciwić ojcu, ale nie wiem czy dotyczy to tej samej osoby ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...