Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Wiadomość nieoficjalna - ruszył KMG Online!

Polecane posty

Możecie mi wierzyć lub nie, ale to co mi się stało z komórką jest naprawdę...dziwne. Po prostu brat mi wyrzucił przez okno:(. Akcja wydażyła się miesiąc temu.

Lubiłem swoją nokię...

No cóż. Na razie kupno komórki, jest w planach, dopiero po wakacjach.

Eee, facet to jeszcze nic. ;)

Mojemu kumplowi ukradli dwie komórki w przeciągu miesiąca. Najpierw Siemensa M55 (w szkole), potem Nokie 3200 na basenie.

Szczerze mówiąc, to go zbytnio nie żałuję, bo straszny z niego szpaner (tak się tymi telefonikami chwalił, no to ma). Ale jak możnabyć równie nie-no normalnie nie wiem co "nie" ;), żeby na basenie taką fajną komórkę jaką jest ta Nokia 3200 (wbudowany aparacik etc.) zostawić na brzegu basenu (niekrytego) w kieszeni w gaciach i iść se popływać. :?

No, ale może go to czegoś nauczy...

A mój kolega miał taką samą komórkę jak ja, tzn. Sony Ericsson T610 (jestem z niej bardzo zadowolony) I szedł sobie kiedyś przez miasto i zaczął gadać z mamą :D. Przechodził przez skrzyżowanie, podbiegł gość, zabrał mu komórkę i tyle ją miał. Gdy mój drugi kolega się o tym dowiedział (Nokia 3510i) zaczął gadać przez nią trzymając ją dwoma rękami i przyciskając do twarzy. Wiecie jak fajnie wygląda jak idzie przez miasto z rękami przy twarzy (telefonu ne widać :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toteż jak do mnie ktoś dzwoni (heh, przestałem dzwonić do kogokolwiek jak moja koleżanka raz mnie odebrała i gadaliśmy 21 minut, po 2 złote od minuty, czaicie klimat? 42 złote poszłyyyyy) to zwykle jak jestem w ruchliwym miejscu to staje gdzieś z boku (z boku, nie zboku) czy nawet siadam i wtedy nawijam rozglądając się w około.

Serwis już teraz wygląda dobrze, strach pomyśleć co to będzie jak się rozrośnie :) . Na moją kasę liczyć nie możecie, bo mam panasoniacza gd67, a na niego dostać cokolwiek graniczy z cudem nad wisłą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemolec

wysłałem (tresc z pewnoscia poprawna) SMS na grę test iq. nie dostałem zakładki WAP. reklamowałem pod adresem javaerrors i tam nie dostałem odpowiedzi. no co jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Loonatyk

Coż - serwis jednym slowem genialny. A to dlatego, ze - kazda gra jest opisana, nie sa one tanie, praktycznie po wejsciu na serwis juz wiem co mam sciagac i z checia pomoge (oczywiscie w wolnych chwilach, ktorych coraz mniej :( ) we wspoltworzeniu. Na mojego Siemensa C60 jest sporo gier - waham sie wlasnie nad Karateka a Testem IQ :), mam tez problemy z WAP'em, totez obawiam sie jak to wszystko zadziala, no ale w koncu odzaluje chyba te 3,66 zł :) i pobiore gre.

Tez mi kiedys ukradli koma - nokie 3310 - podszedl do mnie gosciu na ulicy, bylem z 5 kolegami, wyjal z kieszeni costam pogrozil i poszedl - SZOK. Teraz chyba po prostu nie bede go zabieral, gdy nie bede musial.

A ofera wspolpracy nadal aktualna - tylko mowie jak czas pozwoli, bo mam juz pare zajec + pierwsza klasa liceum :)

EDIT

Wyslalem SMS'a, lacze sie z Wapem, ale gra sie nie pobiera niestety, nie wiem czemu - pokazuje mi sie czas pobierania 00:49, ustawiam folder i nagle komunikat "Blad Pobierania". Sciagam gre Special Forces...Prosze o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość HUNT3R

Telefon Cegłofoniczny posiadam, z javą i kolorowym wyświetlaczem, więc jak mi era przyśle kaskę na konto to sobie od was coś ściągnę. Pomysł niezły, ale moglibyście wrzucać tylko najlepsze gry i to po niskiej cenie, np. splinter cell za 6 zł :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Loonatyk
Moglibyście wrzucać tylko najlepsze gry i to po niskiej cenie, np. splinter cell za 6 zł :)

Prawde powiedziawszy wydaje mi sie, ze nie bedzie to mozliwe, bo cena gry chyba nie zalezy od jej "dystrybutora" a od jej autorów... Ale fajny byłby kiedyś pomysl by w CDA na CD pojawily sie gry, dzwonki i tapetki, ktore moznaby wgrac przez kabel.

Aha i rubryke o grach java moze lepiej dac na CD ? Wiekszy wybor i w ogole...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MiszczJan
PS.Dajcie cos na SE T300 :!:

T300 i T310 nie mają javy, tylko mophun. A nie widziałem jeszcze, żeby gdzieś oferowano ściąganie gier mophun na komorkę w ten sposób.

Ja mam T610, który ma i jave i mophun i zgrywam sobie gry mophun przez kabel (java jest jakaś wybrakowana w tym modelu, kepsko gry chodzą). Z serwisu może i bym skorzystał, ale nie mam ustawionego gprs-a w komce (tylko do MMSów).

EDIT: Dajcie jakieś poradniki o konfiguracji połączeń w różnych telefonach! To wcale takie proste nie jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Dajcie jakieś poradniki o konfiguracji połączeń w różnych telefonach! To wcale takie proste nie jest...

Konfiguracja dla kazdej sieci jest odrobinke inne. Jesli masz komorke w +Gsm, to pod tym adresem http://www.plusgsm.pl/uslugisieciowe/7a.as...000&show=7a znajdziesz bardzo zgrabny poradnik konfigu w wszystkich(chyba) telefonach. Co do innych sieci to poszukaj, moze tez maja jakies info.

Co do stronki, to zapowiada sie naprawde niezle. Bardzo mily layout. Przejrzysicie, czytelnie i bez zbednych bajerow. Fakt ze puste miejsca po bokach nie wygladaja zbyt ladnie, ale dzieki temu na stronie nie ma niepotrzebnego balaganu.

Pyt. Planujecie powiekszenie oferty serwisu o inne dodatki do telefonow(dzwonki, tapety, loga)? Jest tego co prawda w sieci zatrzesienie, ale juz do kilku stron sie zrazilem, a z przyjmowaniem, przez nie reklamacji bywa b. roznie.

Podsumowujac, tak trzymac panowie i rozwijajcie serwis, do granic waszych mozliwosci. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Loonatyk
A nie widziałem jeszcze, żeby gdzieś oferowano ściąganie gier mophun na komorkę w ten sposób.

Ja znam taką stronę WAP - znajdziesz na niej, co ważniejsze, darmowe gry, tapety, dzwonki. Jej adresu jednak tu nie podam bo mam pewne wątpliwości do jej "legalności" (po prostu nie wiem czy to legal czy nie !).

Moj kolega na swojego SE T310I sciagal z tego serwisu kilka gier...

Pytanko do obslugi - kupilem gre z Waszego serwisu. Nazywala sie bodajze Special Forces, lecz nie moge jej pobrac! Tutaj chyba lezy mankament w moim telefonie - Siemens C60, w Idea Mix - no i nie uzywam GPRS ale CSD. Zaczynam pobieranie - wyskakuje mi komunikat "Bląd pobierania". Może jeszcze nie skonfigurowalem WAPu ? Moglby ktos mi pomoć? A co mam zrobic, zeby GPRS dzialal jak nalezy!?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonków nie trzeba ściągać z WAP-a. Wysyłasz specjalny kod do jakiegoś serwisu , a oni ci przysyłają dzwonek. Łączność z WAP-em nie ma tu nic do rzeczy. Heyah "na razie" nie ma WAP-u :D

EDIT: I tak rzadko się z niego korzysta , bo jest za drogo

Czasem zależy od serwisu, ale akurat w tym przypadku TRZEBA było się połączyć z WAP-em (chodzi o dzwonki polifoniczne!). Zresztą specjalnie się kolesia dopytałem. Na potwierdzenie - artykuł w przedostatnim Komputer Świecie o pre-paidach. 0.98 gr za minutę, tylko GPRS-u brak.

W Heyah można się łączyć poprzez WAP!!

;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurtowa odpowiedz. :)

Jak ktos ma problemy ze sciagnieciem gier - niech przeczyta http://www.cdaction.pl/kmg/?p=poradnik

Z tego co wiem - kiedys w KMG pojawia sie tez jakies logosy i dzwonki, ale tylko dotyczace gier. Od piosenek Jennifer Lopez sa inne serwisy. ;)

Na stronie Heyah i w cenniku nie ma slowa o tym, zeby WAP byl dostepny.

KMG jako kacik na CD - czemu nie, da sie zrobic.

Od redakcji KMG zas powtarzam prosby o wsparcie - jak ktos sciagnal gre i chce napisac jej recenzje, zapraszamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... będę marudził... otóż mam Siemensa MC60 i zauważyłem, że pojawiły się gry: Kaczki, jajka i Mebal Planet, które mają wymieniony mój telefon jako dostępny. Wysyłam SMS-a, dostaję wiadomość z treścią: "Nie ma tego zasobu na Twój telefon"... I pupcia blada... nie pogram sobie... Gdzie jest błąd? Bazujecie na informacjach, jakie sa podawane przy grach? Bo chyba nie sprawdzacie każdego modelu osobiście? w każdym bądź razie w konwersję z ruskich elektronicznych gierek sobie u siebie nie pogram, a szkoda, wielka szkoda :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... będę marudził...

Aaargh! To nie marudz, tylko pisz z reklamacja na javaerror@cdaction.pl. Zapewniam, ze tam Ci zrekompensuja niepotrzebnie wydana kase (np. wysylajac inne, DZIALAJACE gry). A ja zapytam kogo trzeba, jak to jest z ta kompatybilnoscia...

Dzięki. Col.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Loonatyk

Powinniście poinformować, iż gra Special Forces i Karrate nie dzialaja na Siemensie C60...

Wyslalem na javaerrors opis mojego problemu z SF i w zamian dostalem za free zakladke do innej gry (Karrate), ale... "zasób nie jest dostępny dla mojego telefonu"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Loonatyk

Colidor - a udało Ci się pobrać grę z innego serwisu niż Mobila? Ja mam mojego siemensa od niedawna i szczerze mowiac jeszcze nie probowalem.

Z innych pobierałem i gry i tapety bez problemu. Colidor.

Przy Special forces również pojawia mi się błąd pobierania, natomiast juz przy samym Karrate mam "zasób nie jest dostępny dla Twojego telefonu".

Pisałem z tym do mobili, czekam na odpowiedz (juz nie wspominam ile stracilem na samo laczenie sie przez GPRS, ale nie jest to wina KMG tylko Idei, albo Mobili...)

Btw. Mam Idea Mix i "nagle" zaczal mi dzialac gprs...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym sie poskarżyć :) W spisie telefonów nie ma Nokii 6600 :( Tak więc choć kilka ciekawych pozycji znalazlem nie wiem czy jest szansa, że u mnie zadziałają.

Może ktoś próbował czy z 7650 ędą działać. Też na Symbianie jest i wyświetlacz chyba podobny rozmiarami.

EDIT: Skrzynie i piątka działają :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Matt_Entor
Ja chciałbym sie poskarżyć :) W spisie telefonów nie ma Nokii 6600 :( Tak więc choć kilka ciekawych pozycji znalazlem nie wiem czy jest szansa, że u mnie zadziałają.

Może ktoś próbował czy z 7650 ędą działać. Też na Symbianie jest i wyświetlacz chyba podobny rozmiarami.

Sama wersja dla S60 (3650/7650..) bez problemu (na 100% :!: ) zadziała na 6600 (to też S60 :wink: ). Gorzej może być z rozpoznaniem modelu podczas pobierania przy łączeniu przez WAP bądź GPRS. :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, powiem prosto z mostu: wysłałem smsa pod nr 7965 o treści AA99.33886 z zamiarem "kupna" gry Driv3r. (zrobiłem to wszystko wg instrukcji z najnowszego CDA, ze strony 108). Po jakichś 20 minutach dostałem smsa zwrotnego: "Nieprawidlowa tresc. Sprobuj ponownie". Ok, wolałem nie próbować, by nie stracić kolejnych 9 zł (rodzice płacą rachunki :( ). Co mam zrobić w tej sytuacji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...