Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Wiadomość nieoficjalna - ruszył KMG Online!

Polecane posty

Ostatnio po raz pierwszy od dłuuuugiego czasu wszedłem na stronę Clicka, i zobaczyłem ze też jest tam odnośnik do KMG. Wygląda to to zupełnie inaczej. Jest sens robienia tego samego na dwa sposóby? Nie lepiej byłoby przygotowac jedną, lepszą stronę do której prowadziłyby odnośniki i z CDA i z Clicka?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beeep]. Do kitu. Jak ktos szuka gier na komorke to niech wpisze w googlach "techniki onanizacji", zaraz wyskoczy mu [beeep] tysiac sklepikow z grami na komorke.

Zreszta, co za debile graja teraz w taki badizew. Jak chcecie zeby ktos wam [beeep]al komorke na ulicy to nie trzeba kupowac tysiaca [beeep] gier tylko krzyknac ze macie kase i chetnie sie podzielicie.

Ostrzeżenie za chamstwo. I to w pierwszym poście. Uspokój się, albo wylecisz. Colidor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę z innej beczki. Próbowałem reklamować gierkę której nie mogłem ściągnąć. Jak stwierdziłem kwestionariusz reklamacyjny skierował mnie do serwisu MOBILA - widać Wasze gry pochodzą od nich. Ale nie o tym. Reklamacja miała być rozpatrzona w przeciągu trzech dni roboczych a minęło dwa tygodnie i nikt się więcej nie odezwał. W końcu grę zainstalowałem ale się zawieszała w związku z czym ponownie reklamacja - znów mail, że będzie rozpatrzona w ciągu trzech dni roboczych - mija już ponad tydzień i nikt nie raczy się ze mną skontaktować. A piszę do Was jako ich niejako promotorom, bo nie podoba mi się takie olewanie klientów, tym bardziej, że wzięli za to kasę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VETO !! Napisaliście, że asterix ma plansz 12. Jam iałem już wczwśniej tą grę na komie i plansz było 6(razem z bonusem). Więc myśląc, że mam inną wersję gry ściągnąłem ją jeszcze raz (w sumie wydałem na tą grę 10,98 + 6,10 zł!!) i nic!! Nadal było 6 plansz. I o co tu chodzi?! :x :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio po raz pierwszy od dłuuuugiego czasu wszedłem na stronę Clicka, i zobaczyłem ze też jest tam odnośnik do KMG. Wygląda to to zupełnie inaczej. Jest sens robienia tego samego na dwa sposóby? Nie lepiej byłoby przygotowac jedną, lepszą stronę do której prowadziłyby odnośniki i z CDA i z Clicka?

Taaak masz racje ale zależy kto komu płaci A nie myśl sobie że jakiś fan klika wejdzie na stronę związaną z CDA chociaż Click! należy do Bauer no i koło się zamyka...

widzę, że dwa ostrzeżenia nie pomogły. Dostajesz trzecie za sypanie postów jeden pod drugim. Do bana masz coraz bliżej. Colidor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(antai fan mołd un)UUU aaaa rrrrr!!! Grrrr!!! Komerhaaa!!! Wrarrrr!!! (dialekt antyfanowski) pomyeł bauera!!! Grrrr smoglerr mosi dejć grrrrr komerchaaaaa!!!Kuwaaaaa!!!(antai fan mołd uff)

A tak serio to nawet fajne :) tyle że mam dość kiepską komę (Samsung x600) tak więc większości mi nie warto ściągać :( ale może niedługą sobie kupie nową to wypróbuję ^_^

(antai fan mołd un) Grrrrrrr wrarrr gopieeee wrrrr!!! kmerhaa!!! Wrrrr grrr wrrrr uk ak mak rrr wrarr uk nuk uk uk (tłumaczenie: fajny poimysł) uk nuk grrr wrarrr KUWA!!!!!!!!! Wol siem smoggler grrr wrrr roarrrrrr qłnik jest gopi wroarrrrr komerchaaaaa wrrrroaeerrrwwwrooorrraerrrr (tłumaczenie: ale mam za stary telefon)(antai fan mołd uff)

Dlaczego pisałem po antyfanowsku??? A żeby można było rozgryźć jak jakiś napisze :) (proszę o podziękowanie od kogokolwiek :D lata całe rozgryzałem ten język XD)

EDIT UP: Autch! See ya :P

EDIT 2: Co tu tak cicho???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...