Skocz do zawartości

Left 4 Dead 2


BlasterLancher

Polecane posty

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Wydali chyba jakiegoś hotfixa około 20:00, który powoduje, że pojawia się napis "Incomplete Installation (42) error", odsyła do strony pomocy Steama i nie pozwala włączyć gry... Najśmieszniejsze jest to, że takiego numerka (42) nie ma w pomocy, więc problem musi być nowy. Wcześniej - przed hotfixiem - wszystko działało w porządku, bo próbowałem sobie "No Mercy" na nowym silniku. Nie wiem na ile to wina moja, a na ile ogólny pad gry po patchu, ale Pawello12 ma ten sam problem i będziemy raczej grać w Left 4 Dead 1. Przynajmniej dopóki nie poprawią sytuacji z dwójką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza gra była... Dziwna. Na początek wypada wspomnieć, że z powodu czasowej niedostępności dwójki - problem został rozwiązany automatycznie zresztą - postanowiliśmy zagrać w jedynkę. Jedynka ma głupi przelicznik (tzn. ludzie starają się na maksa oszczędzać apteczki i pille, bo za to jest więcej punktów). Moja drużyna (w składzie z Lagorem, Pawellem12 i kimś jeszcze) doszła do Safe House'a ledwo żywa, zużywszy dosłownie wszystko. Drużyna przeciwna doszła prawie do końca (82%?) zużywając tylko połowę sprzętu leczniczego. Po to, żeby tuż pod koniec stracić Zoey, Billa, który poleciał ją ratować i dotrzeć do Safe House'a w dwuosobowym składzie i z mniejszym przelicznikiem punktów od nas. Ciekawa gra, muszę rzec, choć mocno mnie zdziwiło, że przeciwnik tak dał się rozdzielić. Oszczędzanie to naprawdę kiepski pomysł. Poza tym w pociagu nie było Tanka, o dziwo. Niestety, zaraz po pierwszej mapie wywaliło hosta - Zillę - i ciekawa gra poszła do piachu. Dodam, że wywaliło tylko Zillę. Mam nadzieję, że jutro zagramy w No Mercy na dwójce.

Poza tym nabrałem jakiegoś dziwnego głodu na Aliens vs Predator...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj również będę grał. Tym bardziej, że gra już zaczęła działać.

Wczorajsza gra faktycznie bardzo pechowa. Najpierw nie można było odpalić dwójki, potem ludzie nie wchodzili w jedynce, następnie zlagowany serwer, a na koniec wywaliło hosta na pierwszej mapie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekednowy szał - tyle ludu się wbija. Zupełne przeciwieństwo środka tygodnia. :smile:

Proszę proszę. Wielki powrót Raynora. Bardzo dobrze. :laugh:

Będzie cholernie śmiesznie na finale i na każdym instancie gdzie można zownić Chargerem

Pewnie. W kółko będzie 'GZ dla ciebie".....

Aha, jak bym się spóźniał parę minut, to zaczekajcie. Powinienem być na czas, bo dzisiaj nigdzie nie jadę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...