Skocz do zawartości

Left 4 Dead 2


BlasterLancher

Polecane posty

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Czy ktoś z TF jest skłonny pograć ze zmną w najnowszą kampanię kiedy wyjdzie i zostanie przez nas wszystkich ściągnięta?

Jak najbardziej, ale raczej wcześniej, bo w piątek to mnie nie będzie. Sobota&Niedziela także. W czwartek... też nie. Więc najpóźniej w środę... albo w przyszłym tygodniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym też zagrał chociaż do tf nie należę :D.Jak już tyle chętnych osób to może spokojny versus?Spokojny,żeby poznać mapy :)

EDIT:Ok.Może znajdę kogoś do kampanii :).Swoją drogą-ciekawi mnie ile ona będzie trwać...3 chaptery,4?Mam nadzieję że będzie dłuższa niż The Passing...no cóż...jutro się wszystko okaże :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może nie? Była propozycja kampanii to ja obstawiam za kampanią a najwyżej za Bethezera w piątek ktoś wskoczy jako rezerwowy :) Pierwszy zgłosił się Sedinus więc... bo trzech członków TF potwierdziło swoją chęć do gry a ja versus - o ile w ogóle - chcę zostawić na potem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej HS, jeśli już :D

Ja już zgłoszę, że odpadam. A jeśli grać w DLC - jeśli wyjdzie dzisiaj i zdążyłbym go zassać, to jutro raczej tak po południu bym gram - o 20 mam mecz z Rankinem w AoW:SM. Nie mogę przegapić :P.

W przeciwnym wypadku, w przyszłym tygodniu najwcześniej zagram, bo mi czwartek raczej odpada... ale się jeszcze wtedy wypowiem, potwierdzając nieobecność, lub zaprzeczając.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi nistety też piątek najprawdopodobniej odpadnie. Wizyta lekarska mi się trafiła i mogę nie wrócić o sensownej porze (równie dobrze może mi się to udać, ale nie lubię wystawiać nikogo do wiatru w ostatniej chwili). Mogę zagrać w środę, czwartek lub sobotę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę z chęcią na kampanie czy verki z nowych mapek (ale też bardziej mi pasuje od piatku wieczor włącznie). Póki co miałem okazje przejść Sacrifice i nawet na publicu było całkiem miło. To powolne włóczenie się po mapie i obczajanie każdego kąta ma swój urok ;) I pochwalę się, że 3,5GB w 25minut zassało, a co :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziś ochrzciliśmy mapę The Sacrifice versusem :D Teamy były moim zdaniem wyrównane :

Ja, Misiek, Syskol, Greed na Zille, Tomoslava, Dante i Hodakiego. Ogólnie to wszystkie mapy wygraliśmy i nawet w 1 etapie 3 ocalałych doszło do sh. Najbardziej co mi utkwiło w pamięci to był tank w 1 etapie w wagonie, otóż chyba odkryliśmy buga gdyż podczas otwierania drzwi spluną mi spit i uciekłem ku mojemu zaskoczeniu tank się rodzi i nie ma jak wyjść z wagonu :/ ale żeby było fair wypuściliśmy tanka:) Kolejną, żeczą były w 2 etapie instanty do wody. Niczego nie świadomi idziemy a tu bach charger i do wody no trudno, Syskol się poświecił;p. No ale we 3 nawet nieźle sobie poradziliśmy i przeszliśmy 3/4 mapy. Za to my w tym samym parcie nie mieliśmy tego atutu jakim jest zaskoczenie i wymyśliliśmy, że ja smokerem przyciągnę kogoś i wtedy charger dokończy dzieła, udało się to w 100% i znów wróciliśmy do gry. Finał jest dość trudny bo co chwile jest tank i pełno samochodów. Mogę się pochwalić, że pobiłem swój rekord tankiem i zainkasowałem 6107 obrażeń :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...