Skocz do zawartości

Left 4 Dead 2


BlasterLancher

Polecane posty

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Ostatnio było mówione, że gramy we czwartek i tego terminu wolę się trzymać. Chyba że ktoś z "hentajowców" wejdzie na miejsce chwilowo nieobecnego ImpulseM, to możemy dzisiaj o 20:00.

Miałem na myśli zwykły mecz, a nie rewanż Team Fun na dewiantach :P. Jak powiedziałem "ktoś z Team Fun albo Hentai Survivors (...)", a nie czy obie grupy są gotowe na rewanż. Chodziło mi o to, że czy ktoś, ktokolwiek, jest chętny do gry... a że z wami spędziłem najwięcej czasu w L4D2, to od was zaczynam szukanie. Rewanż, swoją drogą odbędzie się w czwartek i wtedy obgadamy szczegóły... albo jeszcze w środę. Pożyjemy, zobaczymy.

Hmm... więc póki co mamy 3/4 Team Fun (trzeba Cienia spytać, co on na to), z jednym głosem na vs. i tak samo jednym głosem na The Parish... Hmm... mi w sumie odpowiada Versus, więc trzeba jeszcze tylko określić z kim będziemy grać, oraz kiedy.

Proponuję tak o 18-19. Jakieś sugestie/wątpliwości?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ Co ja na to? Ostatecznie mogę zagrać, ale wolałbym jednak kampanię - sorry, ciągle mam awersję do versusów. Wolę z AI się bić :D Kampania jak i godzina jest mi obojętna, tak samo jak poziom trudności. Możecie dogadywać to beze mnie, tylko potem proszę o cynk na Steamie albo tutaj ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłby być survival. Sporo się tam dzieje, więc można by to nawet uznać za niezły trening przed czwartkowym łomotem :)

Mogę grać zarówno o 18, jak i o 20, choć optowałbym za wcześniejszą godziną, co by mnie nikt nie gonił "bo chce spać" :)

ofc. rownie dobrze, można zagrać kampanię the parish na poziomie advanced, bo powiedzmy sobie szczerze, ile byśmy w tego survivala grali? kilka kilkuminutowych prób i moglibyśmy mieć dość wciąż tego samego otoczenia :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to najpierw Przetrwanie, a później kampania Parafia na zaawansowanym.

Squad: Team Fun:

Bethezer aka Bethezer

Black Shadow aka Cieniu

Dracia aka Draciachan-chan

RIP'i' aka RIP1988

Start: 18.00

Ja mogę wcześnie, ale to tak BTW... nie mam szkoły, więc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego kapitana, to bardzej był bym za reptą. Planuję jednak więcej akcji niż ja, jest bardziej kreatywny w akcjach infami. Mimo że na DC zawsze powinno się robić instanty, to często ma pomysły jak atakować już na początku. No i pozatym uspokoił się chłopak i nie strzela już tak fochów :tongue: Co do vera dziś sobie odpuszczam, chcę nadrobić odcinki Kasii i Tomka na YT. Jednak jutro już zdecydowanie powinniśmy zagrać i to w składzie na spara. To będzie nasz właściwie 2 trening i już środa. Więc czasu do soboty nie wiele. No i wreszcie skoro mamy ustaloną kampę i dzień to pora na konkrętną godzinę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to najpierw Przetrwanie, a później kampania Parafia na zaawansowanym.
Będę na gg to gdy przyjdzie pora mnie odpowiednio nagabujcie, bo prawdopodobnie jeszcze będę siedział w edytorze misji do A2 :P Oczywiście sam postaram się skontrolować czas, ale wtedy jest szansa, że przegapię moment kiedy mieliśmy startować.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są chętni na versus'a o godz 20:00?

Ja myślę, że tak i to powinniśmy zrobić z tego trening, czyli jeden team to ja, Tomoslav, Repta, Face.

Co do vera dziś sobie odpuszczam, chcę nadrobić odcinki Kasii i Tomka na YT. Jednak jutro już zdecydowanie powinniśmy zagrać i to w składzie na spara. To będzie nasz właściwie 2 trening i już środa. Więc czasu do soboty nie wiele.

Usilnie nalegam, żeby jednak zrobić trening dzisiaj. Jutro ja na pewno nie będę mógł zagrać i to nie ze względu na jakieś filmiki na YT, tylko na klasówkę z historii. Więc albo gramy dzisiaj o 20, albo najwcześniej w czwartek. Filmiki na YT nie uciekną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mną jest taki problem, że generalnie nie mam czasu prawie na nic, w tygodniu nie gram praktycznie wcale niestety dzisiaj chyba też nie znajdę czasu....nie wiem, może na dzisiaj znajdźcie sobie zastępstwo bo na sparing na pewno będę, ale mówię w tygodniu nie ma po prostu czasu, w sumie najwcześniej w piątek będę mógł zagrać i w piątek chyba koniecznie będzie trzeba zagrać...nie wiem jak to będzie ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...